Férfi kosár NB I: 100 pontot dobott, tízzel nyert a címvédő

A férfi kosárlabda NB I 2. fordulójában a címvédő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 100–90-re nyert a Naturtex-SZTE-Szedeák otthonában. Szintén a pénteki játéknapon az előző idényben ezüstérmet szerző Egis Körmend nagy csatában 84–80-ra nyert a Sopron vendégeként, míg a Debreceni EAC 15 ponttal jobbnak bizonyult az Oroszlánynál.

Férfi kosár BL: Tanulni akarunk a főtáblán – Váradi Benedek

Váradi Benedek csapatkapitány szerint a selejtezőből feljutott Falco KC Szombathely mindenekelőtt tanulni akar a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája főtábláján.

Férfi kosár BL: hat ponttal nyert a selejtező első meccsén a Falco

Volt esélye, hogy nagyobb előnyt harcoljon ki a visszavágóra, ám végül csak hat ponttal (75–69) győzött hazai pályán a Falco a lett Ventspils ellen.

Férfi kosár: ellenfelet kapott a Falco a BL-selejtezőben

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely ellenfele a romániai CSM CSU Oradea lesz a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája első selejtezőkörében.

Férfi kosár NB I: története során másodszor bajnok a Falco!

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzését is: a szombathelyi együttes 96–89-re legyőzte a Körmendet, s megszerezte története második bajnoki címét.

Férfi kosár NB I: egyetlen siker kell a Falcónak a bajnoki címhez

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzését is: a szombathelyiek 87–77-re felülmúlták a Körmendet, így egyetlen győzelemre van már csak szükségük a bajnoki címhez.

Férfi kosár NB I: Falco-siker a döntő első meccsén

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének első mérkőzését: a szombathelyiek a Vas megyei derbin 77–70-re győztek Körmenden, ezzel rögvest elvették ellenfelük pályaelőnyét. Folytatás kedden, Szombathelyen.

Férfi kosár NB I: zsinórban harmadszor döntőben a Falco, várat magára a „házidöntő”

A férfi kosárlabda NB I elődöntőjében a Falco megszerezte harmadik győzelmét a Szolnok ellen, így zsinórban harmadszorra is bejutott a bajnoki döntőbe. A másik párharcban még nem született döntés, hiszen a Pécs megakadályozta a Körmend döntőbe jutását.

Férfi kosár NB I: a Körmend és a Falco is száz fölött kezdte a rájátszást

A férfi kosárlabda NB I rájátszása a negyeddöntőkkel kezdődött, és magabiztos győzelmet aratott a felsőházat megnyerő Körmend, és a második helyen végző Falco is – mindkét brigád száz pont fölé jutott, előbb 32, utóbbi 42 ponttal győzött. A Szolnok az Atom ellen, a PVSK pedig a Jászberény ellen nyert egyaránt szoros mérkőzéseken.

Férfi kosár NB I: 25 pontos Falco-siker a címvédő ellen

A férfi kosárlabda NB I felsőházi középszakaszában a tavalyi döntő „visszavágóján” az ezüstérmes Falco Szombathelyen 96–71-re legyőzte a címvédő Szolnoki Olaj KK-t.

Férfi kosár NB I: a Szolnok és a Falco is nyert

A címvédő Szolnok és a Falco KC Szombathely nyert a felsőházban a férfi kosárlabda NB I középszakaszának szerdai játéknapján. A szolnokiak fölényes első félidőt követően csak szűken múlták felül a nagyszünet után magukra találó pécsieket. A középházban otthon győzött az Atomerőmű, idegenben a Sopron.

Férfi kosár MK: vezéráldozatot követelt a Szolnok továbbjutása

A Falco KC és a Jászberény után a Szolnoki Olaj is bejutott a férfi kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe a győri végjátékban csütörtökön. A negyedik elődöntős a ZTE-t legyőző DEAC.

Férfi kosár NB I: a címvédő Szolnok legyőzte a Kaposvárt

A címvédő és listavezető Szolnoki Olaj saját közönsége előtt győzte le a 12. Kaposvárt a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosár Ek: a Szolnoknak a 20 pontos előny sem volt elég

A férfi kosárlabda Európa-kupa 2. fordulójában a Falco hazai pályán 80–65-re legyőzte az angol bajnok Leicestert, így javított a Szolnokon elszenvedett vereséget követően. A csoport másik meccsén az Olaj az olasz Dinamo Sassari otthonában játszott – ugyanide utazik majd a szombathelyi csapat a következő fordulóban.

Férfi kosár Ek: az Olaj végül szoros meccsen verte a Falcót

A férfi kosárlabda Európa-kupa csoportkörének első fordulójában egymásnak adott randevút a H-csoport két magyar csapata: a Szolnoki Olaj fogadta a szombathelyi Falcót, és egy ideig simának tűnő, végül izgalmas hajrával záruló meccsen 79–76-ra győzött.

Férfi kosár NB I: a Sopron legyőzte a Szolnokot

A Sopron egy ponttal legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda NB I 3. fordulójának szombati játéknapján. A Szombathely a Kaposvár ellen megszerezte szezonbeli első győzelmét, a Zalaegerszeg elrontotta a TF hazai bemutatkozását, míg a Jászberény Debrecenben nyert.

Férfi kosár NB I: hétvégén jön a Falco ötödik légiósa

A bajnoki ezüstérmes szinte teljes vértezetben készülhet az idényre, és csütörtökön az is kiderült, hogy ötödik légiósa egy amerikai center lesz.

Férfi kosár NB I: legjobbja nélkül is nyert, döntős a Falco

A férfi kosárlabda NB I elődöntőjének ötödik mérkőzésén a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely a legjobb játékosát nélkülözve, szinte végig vezetve 76–69-re legyőzte az Alba Fehérvárt és bejutott a fináléba.

Férfi kosár NB I: előnyben a Szombathely a ZTE ellen

A Falco felülmúlta a vendég ZTE gárdáját a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének harmadik felvonásán, így összesítésben 2–1-re vezet az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcban.

Férfi kosár NB I: jó helyzetbe került az Albát megverő Falco

A férfi kosárlabda NB I középszakaszában a Falco az Alba Fehérvár legyőzésével karnyújtásnyira került attól, hogy a második helyről kezdje a rájátszást, az alsóházban a Sopron bebiztosította pályaelőnyét a MAFC ellen vívandó playoutra, míg a DEAC hosszabbításos sikerrel szerezte meg a 11. helyet.