Férfi kosár MK: nem engedett ki a végén az Olaj!

A Szolnoki Olaj KK megvédte férfi kosárlabda Magyar Kupa-elsőségét, miután a győri fináléban legyőzte a Falcót. Az Olaj az első negyedben elhúzott riválisától, majd fokozatosan növelte előnyét. A negyedik negyedre ugyan feljebb jöttek a szombathelyiek, de az Olaj előnye bőven kitartott.

Férfi kosár MK: megismétlődik a tavalyi finálé Győrben

A Falco és a Szolnok játssza a döntőt szombaton a a férfi kosárlabda Magyar Kupában Győrben.

Férfi kosár MK: vezéráldozatot követelt a Szolnok továbbjutása

A Falco KC és a Jászberény után a Szolnoki Olaj is bejutott a férfi kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe a győri végjátékban csütörtökön. A negyedik elődöntős a ZTE-t legyőző DEAC.

Férfi kosár NB I: küzdelmes Falco- és Alba-győzelem

A Falco nehéz mérkőzésen győzte le a DEAC-ot, míg az Alba Fehérvár hosszabbítás után nyert Szegeden a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi kosár NB I: elképesztő ZTE-fordítás a Falco ellen

A Kecskemét a Körmendet, a Zalaegerszeg a Falcót győzte le hazai pályán a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi kosár: Perl távozott a spanyol élvonalból, visszatért a Falcóhoz

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Falco KC Szombathely a hivatalos honlapján tudatta, hogy visszatért a klubhoz Perl Zoltán.

Férfi kosár NB I: a Falco egy ponttal legyűrte a Szolnokot

A Falco hazai pályán egyetlen ponttal, 78–77-re legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda NB I 15. fordulójának szombati rangadóján. Az Alba Fehérvár meglepetésre nagyon megverte a Körmendet, a Jászberény két ponttal múlta felül a nagyot hajrázó Zalaegerszeget, az Atomerőmű könyörtelenül érvényesítette a papírformát a TF otthonában, míg a Sopron simán legyőzte a PVSK-t.

Férfi kosárlabda MK: a győri Audi Arénában rendezik a tornát

A nőihez hasonlóan a férfi kosárlabdázók Magyar Kupáját is Győrben rendezik majd, ám nem az Egyetemi Csarnokban, hanem az Audi Arénában február 14-16-án.

Férfi kosár: Govens érkezése miatt távozik az irányító a Falcótól

Kezdeményezte Julian Norfleet szerződésének felbontását a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Falco KC Szombathely.

Kosárlabda: visszatér a magyar válogatott irányító a Falcóhoz

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Falco KC Szombathely hivatalos honlapján vasárnap este megjelent közlemény szerint újra a csapat játékosa lett a magyar válogatott irányító, Govens Darrin, aki az elmúlt hónapokat a Nyizsnyij Novgorodnál töltötte.

Férfi kosár NB I: nagy hátrányból fordított a ZTE a rangadón

A Zalaegerszeg az utolsó negyedben tízpontos hátrányból fordított és nyert a vendég Alba Fehérvár ellen a férfi kosárlabda NB I vasárnapi rangadóján.

Férfi kosár NB I: legyőzte a ZTE-t a DEAC; nyert a Falco

A KTE 74–71-re kikapott Szombathelyen a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. A DEAC hazai környezetben majdnem 20 ponttal győzte le a Zalaegerszeget.

Férfi kosár NB I: szűken, de a Falco nyerte a rangadót az Alba ellen

A férfi kosárlabda NB I csütörtöki játéknapjának egyetlen mérkőzésén a Falco fogadta az Alba Fehérvárt, és izgalmas végjátékot követően végül két ponttal 72–70-re győzni tudott.

Férfi kosár NB I: nagy csata és körmendi siker a vasi derbin

A Körmend nagy csatában, négy ponttal (92–88) legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I Vas megyei rangadóján. A 9. forduló másik szombati mérkőzésén a Kaposvár simán, több mint húsz ponttal verte az Alba Fehérvárt.

Férfi kosár Ek: a Falco itthon is simán kikapott a Sassaritól

A Falco KC Szombathely az Olaszországban elszenvedett 35 pontos vereség után hazai környezetben is nagyon simán, 92–60-ra kapott ki a Dinamo Sassaritól az Európa-kupa csoportkörének hatodik fordulójában, így 2–4-es mutatóval fejezte be a küzdelmeket, és kiesett. A Szolnok megszenvedett a győzelemért Leicesterben, míg az Alba Fehérvár huszonöt pontos vereséget szenvedett a Varese vendégeként.

Férfi kosár NB I: a PVSK 15 ponttal kikapott Szombathelyen

A tabella második helyén álló PVSK 68–53-as vereséget szenvedett a Falco vendégeként Szombathelyen a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Körmend és a Jászberény hazai környezetben nyert, utóbbi a Sopront győzte le hosszabbításban.

Férfi kosár NB I: hetekre kidőlt a Falco egyik legjobbja

Hosszú időre elveszítette egyik legjobb játékosát, Evan Bruinsmát a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – írja a bb1.hu. A 26 éves amerikai erőcsatár a Sassari elleni Európa-kup-mérkőzés után szombaton Debrecenben még vállalta a bajnokit – bár már akkor is fájdalmai voltak –, azóta kiderült, hogy sérve van, és műteni kell.

Férfi kosár NB I: a Falco elkapta az utolsó veretlen csapatot

A Falco KC Szombathely hazai pályán 13 ponttal legyőzte a Zalaegerszeget a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján, így már nincs veretlen csapat a mezőnyben.

Csak névrokona a GSW szupersztárjának – interjú a Falco új amerikai légiósával

A magyar válogatott Govens Darrin távozott Szombathelyről, a helyére sokoldalú csapatjátékost kaparintott meg a bajnoki ezüstérmes Falco kosárlabdacsapata.

Férfi kosár: új arcok az NB I-es csapatoknál

A férfi kosárlabda NB I csapatai gőzerővel dolgoznak keretük megerősítésén.