Férfi kosár BL: kilencpontos előnyt harcolt ki a Falco

Az előszezonban veretlen Falco férfi kosárlabdacsapata győzelemmel kezdte meg a Bajnokok Ligája selejtezőjét, a magyar bajnok az 1. forduló első mérkőzésén 71–62-re legyőzte a nagyváradi CSM CSU Oradeát.

Kosár NB I: a férfiak és a nők is szeptember végén kezdenek

A férfi és a női kosárlabda NB I alapszakaszának 1. fordulóját is szeptember végén rendezik a magyar szövetség (MKOSZ) honlapjának hétfői beszámolója szerint.

Kosárlabda: két amerikai játékost igazolt a címvédő Falco

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Falco KC Szombathely szerződtette Quinton Hookert és De'Quon Lake-et.

Férfi kosár: Szolnokra távozott a magyar bajnok centere

Benke Szilárd szerződtetése és Váradi Benedek hosszabbítása után most távozóról számolt be a férfi kosárlabda NB I-et megnyerő Falco – Tóth Norbert Szolnokon folytatja pályafutását.

Férfi kosár: hosszabbított válogatott kapitányával a Falco

Újabb válogatott játékos írt alá a magyar férfi kosárlabda-bajnokságot megnyerő Falcóhoz: a csapatkapitány Váradi Benedek hosszabbított a szombathelyi csapattal.

Kosárlabda: a Falcónál folytatja a válogatott bedobó

Elhagyja Szolnokot, és a címvédő szombathelyi Falcónál játszik a következő idényben Benke Szilárd – számolt be róla a szombathelyi klub hivatalos honlapja.

Férfi kosár NB I: története során másodszor bajnok a Falco!

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzését is: a szombathelyi együttes 96–89-re legyőzte a Körmendet, s megszerezte története második bajnoki címét.

Férfi kosár NB I: egyetlen siker kell a Falcónak a bajnoki címhez

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzését is: a szombathelyiek 87–77-re felülmúlták a Körmendet, így egyetlen győzelemre van már csak szükségük a bajnoki címhez.

Férfi kosár NB I: jöhet a klasszikus – kezdődik a döntő!

Elképesztő presztízs, hatalmas tét: szombaton megkezdődik a magyar férfi kosárlabda-bajnokság döntője, Vas megye két együttese csap össze egymással. A két csapatkapitánynak, Ferencz Csabának (Körmend) és Váradi Benedeknek (Falco) ugyanazokat a kérdéseket tettük fel.

Férfi kosár NB I: egy lépésre a Vas megyei házidöntőtől

A Falco Szolnokon, a Körmend Pécsen aratott győzelmével került egy lépésre a bajnoki döntőtől. Közel jár a két csapat ahhoz, hogy a 2007–2008-as idény után másodszor játssza egymással a bajnoki finálét – 11 évvel ezelőtt a Falco nyerte meg eddigi egyetlen bajnoki címét.

Férfi kosár NB I: körmendi és Falco-sikerrel indult az elődöntő

Vasi győzelmekkel kezdődött meg a férfi kosárlabda NB I elődöntője szombaton: az első helyen kiemelt Körmend 88–75-re verte meg a PVSK-t, míg a Falco 78–65-re a címvédő Szolnokot.

Férfi kosár NB I: az összes párharc eldőlt, kialakult az elődöntő mezőnye

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjében az összes párharc eldőlt már a 3. mérkőzés után, így kialakult az elődöntő mezőnye. A Körmend a Péccsel, míg a Falco a Szolnokkal fog összecsapni a döntőbe jutásért.

Férfi kosár NB I: könnyedén nyert, söprésközelben a Falco

Könnyedén nyert Kecskeméten is a Falco, amely ezzel egy sikerre került a férfi kosárlabda NB I rájátszásának elődöntőjétől, egyszersmind a bajnokságban már negyedszer győzte le ellenfelét.

Férfi kosár NB I: rangadót nyert a Falco a Körmend ellen

A férfi kosárlabda NB I középszakaszában a Falco 94–70-re legyőzte a Körmendet a felsőházban. A középházban a DEAC 100 pontot dobva nyert a ZTE ellen.

Férfi kosár NB I: elesett a Tiszaliget – nyert a Falco Szolnokon

A férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházában a Falco Váradi Benedek utolsó másodperces duplájával egy ponttal, 85–84-re legyőzte az Olajat Szolnokon, és nagy lépést tett a második hely megszerzése felé.

Férfi kosár NB I: súlyos vereséget szenvedett Pécsen a Szolnok

A címvédő Szolnok 108–87-re kikapott a Pécs vendégeként a férfi kosárlabda NB I felsőházában, a középszakasz csütörtöki játéknapján. A Szolnok sorozatban a hetedik idegenbeli bajnoki meccsét veszítette el. A Szombathely 21 ponttal győzött a Jászberény otthonában.

Férfi kosár NB I: továbbra is bevehetetlen a körmendi erőd

Idénybeli 15. hazai bajnokiját is megnyerte az Egis Körmend, a Falco ellen T.  J. Price vezérletével 95–88-ra nyert az együttes a felsőházban.

Férfi kosár NB I: elképesztő fordulatok Fehérváron; Falco-kiütés

A férfi kosárlabda NB I 24. fordulójának rangadóján a Szombathely hazai pályán 78–58-ra legyőzte a Jászberényt, így visszavágott decemberi vereségéért. Ez a győzelem egyben azt is jelenti, hogy a Falco a középszakasz felsőházában (1–5. helyezettek) folytatja.

Férfi kosár NB I: a Pécs legyőzte az éllovas Szolnokot

A Pécs hazai pályán 83–78-ra legyőzte a címvédő, a bajnokságban éllovas Szolnokot a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosár MK: nem engedett ki a végén az Olaj!

A Szolnoki Olaj KK megvédte férfi kosárlabda Magyar Kupa-elsőségét, miután a győri fináléban legyőzte a Falcót. Az Olaj az első negyedben elhúzott riválisától, majd fokozatosan növelte előnyét. A negyedik negyedre ugyan feljebb jöttek a szombathelyiek, de az Olaj előnye bőven kitartott.