Férfi kosár NB I: a Körmendé a remeklő csapatok rangadója

Az Egis Körmend hazai pályán 93–84-re legyőzte az Atomerőmű legénységét a férfi kosárlabda NB I hetek óta veretlen csapatainak szombati rangadóján. A Körmend zsinórban hetedszer győzött, az Atom négy siker után kapott ki. A 17. forduló szombati játéknapján szintén pályára lépő Falco sorozatban a hatodik bajnoki meccsét nyerte meg, és fontos győzelmet aratott a Kaposvár is az Oroszlány ellen.

Férfi kosár BL: a Falco itthon is kikapott a Besiktastól

A Falco 83–79-re kikapott hazai környezetben a török Besiktastól a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája D-csoportjának 12. fordulójában.

Férfi kosár NB I: a Falco és az Atomerőmű is idegenben nyert

A címvédő és bajnoki éllovas Falco Kaposváron, az Atomerőmű pedig a sereghajtó Jászberény vendégeként nyert a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosárlabda BL: „Mintha nem lettünk volna itt”

Lényegében sima vereséget szenvedett a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely szerdán, a Telekom Baskets Bonn otthonában, de sorsa a saját kezében van, a következő két hazai mérkőzést kellene megnyerni.

Férfi kosár BL: ez nem az a nap volt, amelyen a Falco nyerhetett volna

Hazai kiütéses sikere után Németországban nem sikerült legyőznie a Bonnt a Falcónak, amelynek így is van esélye továbblépni a csoportkörből a férfi kosárlabda Bajnokok Ligájában.

Férfi kosár BL: a Falco tökéletes körülmények között készül az esti meccsre

Tökéletes körülmények között hangolódhat a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely kosárlabdacsapata a szerda esti Bonn elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésre, a hangulat nem is lehetne jobb.

Férfi kosár BL: revansvágy – a Falco-sztár bizonyítana a bonniaknak

Bár Szombathelyen nagyon elintézte a Falco novemberben a Telekom Baskets Bonn együttesét, még így is bravúr lenne, ha a szerdai „visszavágón” idegenben nyerne.

Férfi kosár BL: a Falco hazai pályán kapott ki a Zaragozától

A spanyol Zaragoza hét ponttal győzött Szombathelyen a kosárlabda Bajnokok Ligájában, ezzel elvette a Falco hazai veretlenségét a 2019–2020-as idényben.

Férfi kosár NB I: a Falco simán nyerte a nyugati presztízscsatát

A címvédő Falco már az első negyedben jelentős előnyt szerzett a ZTE otthonában, és bár az utolsó játékrészben csökkent a különbség, így is magabiztosan (98–89) nyerte meg a férfi kosárlabda NB I 14. fordulójának szombat kora este lejátszott nyugat-magyarországi presztízsmeccsét. A Körmend nagyon megizzadt Oroszlányban, de 18–4-es hajrá végén, az utolsó percben fordítva nyerni tudott. Ugyancsak idegenben, Szegeden húzta be meccsét az utóbbi hetek mélyrepülése (hét vereség) nyomán edzőt váltó PVSK, míg a játéknap egyetlen hazai győzelmét a Sopron könyvelte el.

Vasi uralkodók: ilyen volt a magyar férfi kosárlabda 2019-es éve

Tizennégy év után ért ismét fel a csúcsra a Falco a férfi kosárlabda-bajnokságban, míg a Szolnok meglepetés-kupagyőzelmet aratott. A nemzetközi porondon, a Bajnokok Ligájában szintén a szombathelyi klub varázsol, s továbbjutást érő helyen várja a folytatást. A Nemzeti Sport évértékelője.

Férfi kosár NB I: nem sokat ért a jó ASE-kezdés a Falco ellen

Huszonharmadik hazai tétmérkőzését nyerte meg sorozatban a bajnok Falco, amely hazai pályán a szoros első negyed után magabiztosan legyőzte az Atomerőmű SE-t a férfi kosárlabda NB I-ben.

Férfi kosár BL: a Falcóra váró PAOK-nál csak reménykednek a fél házban

A Bajnokok Ligája 9. fordulójában a Falcónak lehet esélye nyerni a tradícióihoz képest méltatlanul gyengén szereplő PAOK otthonában.

Férfi kosár BL: a vasi tüske után a PAOK ellen javítana a Falco

A csoport utolsó helyén álló PAOK ellen szeretné végre megszerezni első idegenbeli győzelmét a Falco, amelyet látszólag nem viselt meg a vasi klasszikuson elszenvedett vereség.

Férfi kosár NB I: 23 győzelem után Körmenden kapott ki a Falco

A férfi kosárlabda NB I rangadóján a forduló előtt még veretlen Falco a meccs előtt 7–3-as mérleggel a 3. helyen álló Körmendhez látogatott, és április 21. óta először szenvedett vereséget. A vasi klasszikuson a hazaiak 83–70-re győztek. A Zalaegerszeg két ponttal felülmúlta a Fehérvárt.

Férfi kosár: megjött Perl Zoltán és a Falco étvágya a BL-ben

A magyar válogatott hátvéd úgy érzi, a Falco nem lóg ki a csoportjából, és ha képes lesz folytatni hazai remeklését, lehet esélye a továbbjutásra is.

Férfi kosár NB I: szoros csata után maradt hibátlan a Falco

A Falco 93–81-re győzött a Kecskemét vendégeként a férfi kosárlabda NB I 4. fordulójából vasárnapra halasztott mérkőzésen. A szoros meccs második félidejében többnyire már a szombathelyiek vezettek, s bár a KTE az utolsó negyedben is képes volt rövid időre fordítani, a jól hajrázó Falco végül megőrizte hibátlan mérlegét.

Férfi kosár NB I: megverte a Sopront a Falco, és még hibátlan

A címvédő Falco hazai pályán 12 ponttal nyert a Sopron ellen a férfi kosárlabda NB I egyetlen szerdai mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: a Szolnok sem tudta megállítani a Falcót

A Falco hazai pályán 81–63-ra legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda NB I 9. fordulójának szombati játéknapján, így továbbra is hibátlan mérleggel vezeti a mezőnyt. A Körmend – többek között egy 32–3-as negyeddel – simán megverte a sereghajtó Jászberényt, újabb nagy skalppal gazdagodott az Oroszlány, az Atomerőmű másfél másodperccel a vége előtt szerezte a győztes kosarat Sopronban, míg az Alba Fehérvár egy híján száz pontig jutva nyert a DEAC ellen.

Férfi kosár BL: kulcsemberei nélkül sem okozott csalódást a Falco

A Falco a kulcsemberei nélkül sem okozott csalódást az olasz Brindisi otthonában a Bajnokok Ligája csoportkörének 6. fordulójában, igaz, valós győzelmi esélye nem volt.

Férfi kosár BL: becsülettel harcolt, de kikapott a Falco

A tartalékos Falco becsülettel harcolt, de 98–92-re kikapott az olasz Brindisi otthonában a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörében.