Női kézi NB I: Snelder visszatért, Pena és Szikora könnyezett

Nerea Pena nem tudta visszafojtani az érzelmeit, amikor az FTC női kézilabdacsapata az utolsó, Eszterházy SC elleni bajnoki előtt elbúcsúztatta a nyáron távozó hat játékosát. A mérkőzést az ezüstérmes simán megnyerte 39–16-ra az utolsó helyen kieső egriekkel szemben.

Női kézi: újabb három távozó vált biztossá az FTC-nél

Hétre nőtt a távozók száma az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatánál. A klub hivatalos honlapjának közlése szerint a korábban már bejelentett Szikora Melinda, Nerea Pena és Faluvégi Dorottya mellett Horváth Dóra, Farkas Kata, Bobana Klikovac és Hadfi Gréta is elhagyja a zöld-fehéreket – utóbbi csak kölcsönbe kerül Vácra.

Elek Gábor: Nem lett volna helyünk a final fourban

Nem lett volna helyük a négy között a Bajnokok Ligájában – nyilatkozta Elek Gábor, az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatának edzője. Szerinte csoda lett volna, ha sikerül átlépni a saját árnyékukat.

Női kézi NB I: öt góllal győzött a Fradi Kisvárdán

A már biztos második Ferencváros 32–27-re nyert a Kisvárda otthonában a női kézilabda NB I-ben.

Női kézi: megvan a Győrbe távozó Faluvégi utódja

Bánfai Kíra 2018 januárjában, még a 18. születésnapja előtt mutatkozott be a Ferencváros felnőtt női kézilabdacsapatában, majd a nyáron a több játéklehetőség és a rutinszerzés érdekében az MTK-hoz került kölcsönbe. A következő idényben azonban újra zöld-fehérben szerepelhet, ugyanis az FTC visszahívta.

Női kézi NB I: bebiztosította második helyét az FTC

A női kézilabda NB I keddi játéknapján az FTC-Rail Cargo Hungaria hazai pályán 37–24-re legyőzte a Budaörsöt, amivel bebiztosította a második helyét.

Női kézi NB I: a Larvik kapitánya aláírt a Fradihoz – hivatalos

Igaznak bizonyultak a korábbi norvég sajtóhírek, valóban a női kézilabda NB I-ben szereplő FTC-Rail Cargo Hungariánál folytatja pályafutását a súlyos anyagi gondokkal küszködő Larvik kapitánya, Emilie Christensen – számolt be róla a fradi.hu.

Bajnok a Győri ETO, a Ferencváros otthonában kivívott győzelemmel

Bajnoki címet szerzett a női kézilabda-bajnokságban ebben az idényben még veretlen, címvédő Győri Audi ETO KC, mivel a 23. fordulóban győzni tudott egyetlen hazai riválisa, az FTC-Rail Cargo Hungaria otthonában. Az egész meccsen nagy fölényben játszott a vendégcsapat, és nem forgott veszélyben a győzelme. Ezzel a Győr megszerezte a 15. bajnoki címét, és utolérte az örökranglista élén a Vasast.

Női kézi: „Ha nem az FTC lennénk, csodaként tekintenének ránk”

Terjedelmes interjút adott a fradi.hu-nak Bognár László, a női kézilabda NB I-ben szereplő FTC ügyvezető igazgatója a szerdai, Siófok elleni vereséget követően, ami után szinte biztossá vált, hogy a Győr lesz a bajnok, ez pedig a két csapat szombati összecsapásán ténylegesen meg is történhet. A szakvezető beszélt a jelenlegi idény nehézségeiről, de a csapat jövőbeli terveiről is említést tett.

Női kézi NB I: az FTC húszgólos sikerrel hangolt a rangadókra

A Ferencváros húszgólos győzelmet aratott Békéscsabán (41–21) a női kézilabda NB I pénteki játéknapján.

Női kézi BL: mindkét győri kapus szenzációsan védett

Az Odense elleni kettős győzelemmel jutott tovább a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligájában, nem véletlen, hogy a visszavágón mutatott kiváló játék miatt négy játékosa is bekerült a legjobbak közé a Európai Kézilabda-szövetségnél.

Idén is álom maradt a Fradinak a négyes döntő

Az FTC-Rail Cargo Hungaria 33–22-re kikapott a Rosztov-Don otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, így az orosz csapat összesítésben 14 góllal volt jobb, és készülhet a budapesti négyes döntőre.

Női kézi BL: Nem azért megyünk, amiért a marha a vágóhídra – Elek Gábor

Háromgólos hátrányt kellene ledolgoznia az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatának az oroszországi visszavágón a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. Az elutazás előtt Elek Gábor vezetőedző arról beszélt, hogy csak sokkal pontosabb támadójátékkal lehet esélyük a Rosztov-Don ellen.

Női kézi: a Larvik kapitánya Magyarországra igazolhat

Tovább folytatódik a nehéz anyagi helyzetbe került női kézilabdacsapat, a Larvik szétesése: a kapitány, Emilie Christensen elismerte, hogy aláírt egy másik klubhoz. Norvég médiainformáció szerint ez a klub az FTC-Rail Cargo Hungaria.

Női kézi BL: hét-hét győri és FTC-s jelöltre lehet szavazni

Május 8-ig lehet szavazni a női Bajnokok Ligája-idény álomcsapatára, miután ötödik panelként az Európa Kézilabda-szövetség (EHF) is megnevezte a jelöltjeit. A mezőnyben Danyi Gábor és Elek Gábor edzők mellett hat-hat győri és ferencvárosi kézilabdázó is akad.

Női kézi: Hiányzik Győr, a játékosaim, a szurkolóim... – Martín

Ambros Martín először jött Magyarországra, amióta az elmúlt idény végén, négy Bajnokok Ligája-győzelem után távozott a Győri Audi ETO KC-tól. A Rosztov-Don vezetőedzőjeként az FTC-Rail Cargo Hungaria elleni, 29–26-ra megnyert női kézilabda BL-negyeddöntő első mérkőzése után nyilatkozott az NSO TV-nek. Amikor szóba került, hogy hiányzik-e neki a Győr, ki kellett javítania magát, hogy ne jelen időben beszéljen a csapatról, a szurkolókról.

Női kézi BL: Bele kellett volna kicsit rúgni a Rosztovba... – Bíró

Nagyot küzdött a fizikai fölényben lévő Rosztov-Don ellen az FTC-Rail Cargo Hungaria, amely hazai pályán 29–26-os vereséget szenvedett a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A találkozó után Bíró Blanka és Klujber Katrin értékelt az NSO Tv-nek.

A Fradi távolabb került a BL négyes döntőjétől

Az FTC-Rail Cargo Hungaria Érden 29–26-ra kikapott a Rosztov-Dontól a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.