UEFA: az elnök szerint nem lesz európai szuperliga

Aleksander Ceferin, az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elnöke, valamint Andrea Agnelli, az európai klubokat tömörítő szervezet első embere egyaránt kijelentette, hogy nem lesz európai szuperliga.

Vidi: Kovács Zoltán elismerte, valós a kettős terhelés

Kovács Zoltán, a Mol Vidi sportigazgatója elismerte, a csapat bajnoki szereplésére hátrányosan hat az Európa-liga csoportkörében való részvétel.

Hatékonyabb Neuernél: Gulácsi a BL-be vágyik a Leipziggel

Az RB Leipzig első számú kapusa, Gulácsi Péter elárulta, milyen a kapcsolata Willi Orbánnal, minek köszönheti szenzációs formáját, és hogy mit mutatnak meg a számok.

Európa-liga: Helyünk van ezen a szinten – Vinícius

A PAOK ellen a pályafutása legszebb gólpasszát adó Vinícius a különös felfutásáról, az önfeláldozó védekezésről és a szurkolókkal szembeni tartozás rendezéséről is beszélt.

Rangers: Gerrard nyíltan kritizálta a csapat védőit

Steven Gerrard alaposan kiosztotta a skót Rangers labdarúgóit, miután csapata 4–3-as vereséget szenvedett csütörtökön a Szpartak Moszkvától az Európa-ligában.

Arsenal: továbbra is kórházban tartják Danny Welbecket

Továbbra is kórházban marad Danny Welbeck, az Arsenal 42-szeres angol válogatott labdarúgója, aki csütörtökön súlyos sérülést szenvedett.

Európa-liga: „Ez a két vereség sokk volt a PAOK-nak”

Nem csoda, hogy a görög sajtó nem volt elégedett a PAOK csütörtöki, Mol Vidi elleni budapesti vendégjátékával. A helyi sportújságok felkészületlenségről, rossz taktikáról, gyenge teljesítményről írnak – sajtószemle.

A Vidi köszöni az „aggódást”, de ebből már nem lesz rémálom!

A csütörtöki, budapesti Európa-liga-mérkőzés fontos tanulságokkal szolgált, amiket érdemes pontokba szedni – Vidi–PAOK (1–0), ahogy mi láttuk…

Arsenal: rengetegen üzentek a horrorsérülést szenvedő Welbecknek

Több labdarúgó is üzent Danny Welbecknek, az Arsenal támadójának, aki csütörtök este a Sporting CP elleni Európa-liga találkozón (0–0) horrosérülést szenvedett.

El: csak erős idegzetűeknek, így állt Welbeck bokája – kép

Mint arról beszámoltunk, az Arsenal csütörtök este továbbjutott az Európa-ligában, ám a londoniaknál így is aggódhatnak, Danny Welbeck ugyanis látszólag nagyon súlyos sérülést szenvedett. Csak erős idegzetű olvasóinknak ajánljuk a lenti fotót: így nézett ki az angol támadó bokája, mielőtt elhagyta a pályát!

Vidi: ezért lehet most nagyobb esély a továbbjutásra, mint a Sousa-korszak alatt

A Mol Vidi 1–0-ra legyőzte Budapesten a PAOK-ot az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában. Az NSO Tv stábja a találkozó után Loic Negóval és Kovács Istvánnal is beszélgett. Utóbbi már hat évvel ezelőtt is szerepelt a Vidiben az Európa-liga főtábláján, s elmondta, miért lehet most nagyobb esélyük a továbbjutásra.

El: az összes csütörtöki eredmény és tabella egy helyen

Csütörtökön rendezték meg a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulóját. Hét csapat már biztosan továbbjutott a csoportjából: a Leverkusen, a Zürich, az Arsenal, a Dinamo Zagreb, a Frankfurt, a Lazio, valamint a Vidi kvartettjében szereplő Chelsea. Az előző idény döntőse, az Olympique Marseille ugyanakkor már biztosan búcsúzik a sorozattól.

El: Welbeck horrorsérülése után jutott tovább az Arsenal

Az Arsenal támadója ijesztő sérülést szenvedett, a Milan játékosai egymást ütötték ki... – sérülésekkel tűzdelt esti mérkőzéseket játszottak az Európa-ligában. Közben Gulácsi Péter nélkül, Willi Orbánnal a soraiban vesztett a Leipzig a Celtic otthonában.

El: Nem fáztam, mert elég sokan voltak a stadionban – Kovácsik

A Mol Vidi 1–0-ra legyőzte Budapesten a PAOK-ot az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában. Az NSO Tv stábja a találkozó után Juhász Rolanddal és Kovácsik Ádám kapussal beszélgetett, utóbbinak egyetlen kapura tartó lövést sem kellett hárítania.

El: Hiába a jobb kvalitások, a Vidi megtréfált minket – Lucescu

A Vidi FC–PAOK (1–0) El-csoportmeccs után a Nemzeti Sport Online arról kérdezte Razvan Lucescut, a vendégek szakvezetőjét, egyetért-e azzal, amit a két meccs eredménye mutat (hiszen Szalonikiben is győzött a Vidi), vagyis hogy a magyar bajnok a jobbik csapat a két gárda közül.

El: Nem dekorációnak jöttünk, a magyar futballt képviseljük – Nikolics

„Taktikailag tökéletesek voltunk" – mondta a Mol Vidi mestere, Marko Nikolics, miután csapata 1–0-ra legyőzte Budapesten a PAOK-ot az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában.

El: Kádárék simán nyertek; továbbjutott a Lazio és a Frankfurt

Az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában bebiztosította a továbbjutását a H-csoportból a Lazio és a Frankfurt, miután előbbi 2–1-re legyőzte a Marseille-t – az előző kiírás francia döntőse ezzel ki is esett. Gólesőt hozott a Szpartak Moszkva–Rangers összecsapás a G jelű négyesben, míg a K-kvartettben az ukrán Dinamo Kijev Kádár Tamással a soraiban könnyedén nyert.

El: legyőzte a Vidi a PAOK-ot, továbbjutott a Chelsea

A Mol Vidi Georgi Milanov 50. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a görög PAOK-ot a Groupama Arénában, s nagy lépést tett a továbbjutás felé az Európa-liga L-csoportjának 4. fordulójában. A másik meccsen a Chelsea 1–0-ra nyert a BATE Boriszov otthonában, így már biztos, hogy továbbkerül a négyesből.