El: jókor, jó helyen – Szalai Attila megszerezte első gólját – videó

Megszerezte első gólját új klubjában a Mezőkövesdről Ciprusra igazoló Szalai Attila. A 21 esztendős bekk végigjátszotta az Apollon Limassol–Zalgiris Kaunas Európa-liga-találkozót, és a 83. percben ő állította be a 4–0-s végeredményt, így csapata kettős győzelemmel jutott a második körbe.

El: továbbjutás esetén is Felcsúton játszhat a Fehérvár

A Mol Fehérvár FC a hivatalos oldalán tudatta, amennyiben továbbjut a csapat a Vaduz elleni Európa-liga-párharcból, úgy a következő körben is Felcsúton játssza a hazai mérkőzését.

El: A Vaduz ellen jobban rá kell lépni a gázpedálra – Nikolics

Ahogyan arról beszámoltunk, a Mol Fehérvár FC gól nélküli döntetlent játszott az FK Zetával, az idegenbeli sikernek köszönhetően azonban simán, 5–1-es összesítéssel jutott az Európa-liga selejtezőjének második körébe. A visszavágót követően a két vezetőedző, Marko Nikolics és Dejan Roganovics értékelte a párharcot.

El: Szerintem Megyeri Balázsék félnek tőlünk – Vida Máté

Hiába szerzett vezetést hazai pályán a Cracovia már a második percben az Európa-liga selejtezője első fordulójának visszavágóján, a DAC hosszabbításra mentette a párharcot, abban pedig lengyel riválisa fölé kerekedett. A továbbjutás után az újdonsült csapatkapitány, Kalmár Zsolt, illetve a meccs egyik legjobbja, Vida Máté nyilatkoztott Krakkóban az NSO Tv-nek.

El: a DVSC ikszelt Albániában, jöhet a Torino elleni párharc

A labdarúgó Európa-liga első selejtezőkörében, a párharc visszavágóján a Debreceni VSC 1–1-es döntetlent játszott az albán Kukësi otthonában, így 4–1-es összesítéssel továbbjutott a második körbe, amelyben az olasz élvonalbeli Torinóval találkozik.

El: a Fehérvárra liechtensteini, a Honvédra román csapat vár

Az Universitatea Craiova lesz a Budapest Honvéd ellenfele az Európa-liga-selejtező második fordulójában, mivel a román csapat kettős győzelemmel búcsúztatta azeri ellenfelét. A párharcot a kispestiek kezdik hazai pályán július 25-én. A Mol Fehérvárnak liechtensteini riválissal kell megküzdenie, az izlandi Breidablikot kiejtő Vaduzzal.

El: hosszabbítás után jutott tovább a DAC

Hiába szerzett vezetést hazai pályán a Cracovia már a második percben az Európa-liga selejtezője első fordulójának visszavágóján, a DAC hosszabbításra mentette a párharcot, ott pedig lengyel riválisa fölé kerekedett. Vezetést szerzett, de hiába egyenlített az utolsó pillanatokban a hazai csapat, idegenben szerzett több góllal továbbjutott a Dunaszerdahely. Következik a görög Atromitosz.

El: a Honvéd litvániai döntetlennel lépett tovább

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata kiharcolta a továbbjutást az Európa-liga selejtezőjének második körébe, mivel Vilniusban 1–1-es döntetlent játszott a litván Zalgiris együttesével. A 4–2-es összesítéssel továbblépő kispestiek a következő fordulóban a román Universitatea Craiovával találkoznak.

A DVSC ikszelt Albániában, jöhet a Torino elleni párharc

Fehérvár FC: idegenben gólzápor, Felcsúton nulla nulla

A Fehérvár FC megőrizte a hazai visszavágón négygólos előnyét a montenegrói FK Zeta ellen, a 0–0 továbbjutást ért. A következő körben a fehérváriakra a liechtensteini FC Vaduz vár.

Videó: Krakkó főtere magyar rigmustól hangos – így hangoltak a DAC-szurkolók

Az FC DAC 1904 Dunaszerdahely 1–1-ről folytatja Európa-liga-párharcát Krakkóban a lengyel Cracovia ellen. A magyar szurkolók a város főterén gyülekeztek, ahol a stadionba indulásuk előtt fantasztikus hangulatot teremtettek. Nézze meg az NSO Tv videójában!

Kamber és a kapusteljesítmény döntött, továbbjutott a Honvéd Vilniusban

A nagy szívvel küzdő DAC idegenben csikarta ki a továbbjutást

El: körülbelül kétszáz kispesti drukker szurkolhat Vilniusban

A szerdai, utazással telt, hosszú nap után friss, kipihent kispesti futballisták reggeliztek a vilniusi hotelben csütörtök reggel.

El: a tapasztalatszerzés a Zeta célja a Fehérvár ellen

A tapasztalatszerzés a Zeta célja a Mol Fehérvár FC ellen a labdarúgó Európa-liga-selejtező első fordulójában a montenegrói csapat vezetőedzője, Dejan Roganovics szerint.

Európa-liga: két győzelemmel grúz továbbjutás

Két győzelemmel lépett tovább az Európa-liga első selejtezőköréből a grúz Csihura Szacshere, amely az idegenbeli 2–1-es siker után hazai környezetben hasonló különbséggel verte meg a luxemburgi Fola Esch együttesét.

El: felednék a kellemetlen albániai emlékeket – megérkezett a DVSC

A Kukësi felett aratott háromgólos hazai győzelmük után közel vannak a továbbjutáshoz, egyszersmind az olasz élvonalbeli Torino elleni párharchoz a debreceniek, de még nem foglalkoznak a következő riválissal.

Európa-liga: több Honvéd-drukker köszöntötte a csapatot a reptéren

Kezdjük a legfontosabbal: rendben megérkezett Vilniusba a Zalgiris elleni Európa-liga-selejtező csütörtöki visszavágójára elutazó Budapest Honvéd. Az együttes tagjai szerda reggel találkoztak a Magyar Futball Akadémián, ahol megreggeliztek, majd elindultak a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre.

El: A műfű sosem jó, kell a gól Vilniusban is – Batik

A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd az Európa-ligában a 3–1-es hazai sikert követően csütörtökön Vilniusban lép pályára a Zalgiris ellen. A selejtezőkör 1. fordulójának visszavágóján a magyar csapat műfüvön lép pályára, de a kispestieket aligha zavarja ez meg.