La Liga: a sereghajtó pontot csent az Espanyoltól

Az Espanyol 1–1-es döntetlent játszott a sereghajtó Huescával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában.

La Liga: nem bírt egymással a Valencia és az Espanyol

A spanyol élvonal 24. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén a Valencia az Espanyolt fogadta, és a találkozón nem született gól (0–0). A Valencia ezzel vitathatatlanul a La Liga döntetlenkirályának mondhatja magát, eddigi 24 bajnokijából ez volt a 14. döntetlenje, míg az Espanyol a három fordulóval ezelőtt a Real Madridtól elszenvedett vereség óta nem talált legyőzőre.

La Liga: a Real Madrid érte el elsőként a 600-as határt

A királyi gárda nyerte a 23. forduló rangadóját a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga): Santiago Solari együttese idegenben 3–1-re legyőzte az Atlético Madridot. A Real Madrid ezzel mérföldkőhöz érkezett, története 600. idegenbeli sikerét aratta a spanyol élvonalban.

La Liga: debütált a kínai csatár, rögtön 40 millióan nézték a meccset

Még a spanyol labdarúgást követők számára sem biztos, hogy sokat mond Vu Lej neve, de az Espanyol új szerzeménye nagy hatással van új klubjára, és elképzelhető, hogy az egész La Ligára is azzal lesz. A kétmillió euróért szerződtetett támadó azt reméli, ő lehet a kínai futball európai katalizátora.

La Liga: a Villarreal kétgólos előnyt bukott el hazai pályán

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának vasárnapi játéknapján a Villarreal 2–2-es döntetlent játszott az Espanyollal.

La Liga: kínai csatárral erősített az Espanyol

A 27 éves kínai Vu Lej a spanyol élvonalban szereplő Espanyol labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.

La Liga: a Real Madrid 2016 óta először nyert Barcelonában

A Real Madrid 2016 óta először tudott bajnoki mérkőzést nyerni Barcelonában – a királyiak 4–2-re verték meg az Espanyolt.

Spanyol Király-kupa: nem bírt egymással az Espanyol és a Betis

A spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén az Espanyol a Real Betist látta vendégül, és játszott vele 1–1-es döntetlent. Visszavágó a jövő héten.

La Liga: először nyertek a Real Madrid novemberi legyőzése óta

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójában az Eibar 3–0-ra legyőzte az Espanyolt.

Király-kupa: elkerülte egymást a Real és a Barca – sorsoltak a 8 között

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) elkészítette a Király-kupa negyeddöntőjének párosítását: a címvédő FC Barcelona a Sevillával, a Real Madrid a Gironával került össze.

Király-kupa: vereség és búcsú – a Villarrealnak itt sem megy

A Real Sociedad hazai pályán 2–2-es döntetlenre végzett a Betisszel a spanyol labdarúgó Király-kupában a legjobb 16 között rendezett párharc visszavágóján, így idegenben szerzett gólokkal a sevillai együttes jutott be a negyeddöntőbe.

La Liga: ötgólos mérkőzésen nyert a Real Sociedad

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának hétfői játéknapján a Real Sociedad hazai pályán 3–2-re legyőzte az Espanyolt.

Király-kupa: kétgólos hátrányból jött vissza a Villarreal

A spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésein a Villarreal szenzációs hajrát produkálva játszott döntetlent hazai pályán az Espanyol ellen, míg a Getafe az utolsó percben szerezte meg a győzelmet a Real Valladoliddal szemben.

La Liga: Joaquín 500. bajnokiján a Betis nyert Barcelonában

Bő egy hónappal azután, hogy a Camp Nouban legyőzte az FC Barcelonát (4–3), az Espanyol otthonában is nyert (3–1) a Real Betis a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban.

La Liga: a Barcelona esélyt sem adott városi riválisának

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 15. fordulójában az FC Barcelona lényegében egy félidő alatt lerendezte a városi rivális Espanyol elleni katalán derbit.

Derbin bármi megtörténhet, de nem Barcelonában

La Liga: három nyeretlen meccs után ismét győzött a Getafe

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójának szombati játéknapján a Getefe hazai pályán 3–0-ra legyőzte az Espanyolt.

La Liga: a Gironának három perc kellett az Espanyol ellen

A Girona 3–1-re legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában.

La Liga: 0–1-ről fordított a Sevilla; ikszelt a Villarreal

A Sevilla hátrányból fordítva 2–1-re legyőzte vasárnap a vendég Espanyolt a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójában, így egy pontra megközelítette a címvédő és listavezető FC Barcelonát.

La Liga: a Bilbao legyőzésével az Espanyol feljött a 2. helyre

Az Espanyol hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Athletic Bilbaót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának záró mérkőzésén, ezzel fellépett a tabella második helyére, miközben a baszk együttes már tíz meccs óta nyeretlen a La Ligában.