FTC: Blazic és Civic ismét meghívást kapott a válogatottba

Ismét meghívást kapott hazája válogatottjába a Ferencváros labdarúgócsapatának két légiósa, a szlovén Miha Blazic és a bosnyák Eldar Civic – adta hírül hivatalos honlapján a magyar klub.

FTC: két légiós kapott meghívót hazája válogatottjába

A csütörtöki, Suduva elleni Európa-liga-selejtezőre készülő Ferencváros a hivatalos honlapján jelezte, Eldar Civic és Mikalaj Szihnyevics meghívást kapott hazája válogatottjába.

Csak a szurkolás volt BL-szintű: négy gólt kapott odahaza a Fradi

Hiába az idegenbeli döntetlen, a Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán súlyos, négygólos vereséget (0–4) szenvedett a Dinamo Zagrebtől a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján. A horvátok még egy büntetőt is kihagytak a hajrában. A magyar bajnok az Európa-ligában folytatja, ott a csoportkörért mérkőzik meg, egy, a mostaninál sokkal gyengébb ellenféllel.

Egy csatát már megnyert a Fradi a Dinamóval szemben – ez is dönthet?

A 20 órakor kezdődő Dinamo Zagreb–Ferencváros Bajnokok Ligája-selejtező előtt statisztikák segítségével térképeztük fel a horvát bajnok játékát. Nem kell feltétlenül nagy hazai fölényre számítanunk, de arra igen, hogy az utolsó 15 percet nagyon megnyomja a horvát csapat, amely a szélen megnyert párharcok után szerzi a góljait – így akár a nyáron a Dinamo elöl megszerzett Eldar Civic teljesítménye is döntő lehet.

NB I: az FTC bejelentette a bosnyák balhátvéd szerződtetését

A Ferencváros hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a Sparta Praha bosnyák válogatott balhátvédjét, a 23 éves Eldar Civicet.

FTC: egymillió eurós játékost csentek el a Dinamo Zagreb elöl – sajtóhír

A 24sata.hr híre szerint a prágai Spartától távozó, nyolcszoros bosnyák válogatott játékost, Eldar Civicet kedden hiába várták Zágrábba, hogy aláírja a szerződését a Dinamóhoz, a Transfermarkt által egymillió euróra becsült balhátvéd meggondolta magát, és inkább Budapest felé veszi az irányt – cikkünk megjelenése után nem sokkal az FTC be is jelentette a védő szerződtetését.