?>
La Liga: küzdelmes mérkőzés végén maradt a döntetlen

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) hatodik fordulójának vasárnap délben kezdődő mérkőzésén az Eibar az Osasunát fogadta. Jó iramú mérkőzést játszott a két együttes, de gólt nem láthattunk.

La Liga: emberhátrányban verte meg az Eibar a Valladolidot

Az Eibar idegenben 2–1-re legyőzte a Valladolidot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójában.

La Liga: Rakitic betalált, az újonc otthonában fordított a Sevilla

A Levante idegenben 3–1-re legyőzte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján. Az Athletic Bilbao Unai López duplájával 2–1-re nyert az Eibar vendégeként. A Sevilla az újonc Cádiz otthonában 3–1-re fordított, míg a Celta Vigo 1–1-es döntetlent játszott a Valladoliddal.

La Liga: az utolsó fél órában fordított, és győzött a Villarreal

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság második fordulójának szombati játéknapját a Villarreal és az Eibar összecsapása nyitotta meg. A hazaiak a második félidő elején hátrányba kerültek, de az utolsó fél órában fordítani tudtak két sztárcsatáruk révén (2–1). A szombati nap második mérkőzésén a Getafe hazai pályán 1–0-ra nyert az Osasuna ellen.

La Liga: eddig több a piros lap, mint a gól az új idényben

Gól nélküli döntetlenre végzett egymással az Eibar és a Celta Vigo a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) új idényének nyitó mérkőzésén.

La Liga: a volt újpesti az Atlético radarján – sajtóhír

Az Atlético Madrid labdarúgócsapata Marko Dmitroviccsal, az Eibar 28 éves szerb kapusával erősítene – írja a goal.com.

La Liga: Cazorláék fényes diadallal búcsúztak a Villarrealtól

Santi Cazorla és Bruno Soriano búcsúmérkőzésén a Villarreal 4–0-ra kiütötte hazai pályán az Eibart a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó, 38. fordulójában.

La Liga: hiába Bardi gólja, a Levante kikapott a Bilbaótól

A volt újpesti Enisz Bardi gólt lőtt, ám ez is csak a szépítéshez volt elég a Levante számára az Athletic Bilbao elleni bajnokin a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában (1–2). A már kieső Espanyol szintén hazai pályán szenvedett vereséget, az Eibarnak egy elpuskázott tizenegyes is belefért (0–2).

Videó: a gólszerző Ocampos védésével nyert a Sevilla

Mint beszámoltunk róla, hétfő este a spanyol bajnokság 34. fordulójának záró mérkőzésén a Sevilla 1–0-ra legyőzte az Eibart Lucas Ocampos góljával, ám az utolsó percek rendkívüli izgalmakat hoztak.

La Liga: Ocampos szállította a Sevilla minimális győzelmét

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának utolsó mérkőzésén a Bajnokok Ligája szereplésért küzdő Sevilla hazai pályán Lucas Ocampos góljával 1–0-ra legyőzte a kiesés ellen harcoló Eibart. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a Sevilla kapusa, Tomás Vaclik a 95. percben megsérült, így a gólszerző Ocampos állt be a helyére, s ő védte ki a volt újpesti kapus, Marko Dmitrovics közeli lövését a 100. percben.

La Liga: az Osasuna és a Sociedad is győzött

Az Osasuna 2–0-ra nyerni tudott az Eibar otthonában a labdarúgó La Liga 33. fordulójában.

La Liga: tovább menekül az Eibar, legyőzte a Granadát

A spanyol bajnokság 32. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén az Eibar 2–1-re győzött a Granada otthonában. Ezzel tovább menekül a kiesés elől a csapat, és már négy bajnoki mérkőzés óta tartó veretlen szériát épített.

La Liga: kikapott a Valencia, nagy bajban az Espanyol

A Valencia 1–0-ra kikapott az Eibartól, míg a Real Betis hasonló különbségű győzelmet aratott a sereghajtó Espanyol felett a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában csütörtökön.

La Liga: az Atlético ötgólos győzelme az Osasuna felett

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában az Eibar 2–2-t ért el az Athletic Bilbao ellen, míg a Valladolid gól nélküli döntetlent játszott a Celta Vigóval. Az Atlético Madrid éjszaka 5–0-ra kiütötte az Osasunát.

La Liga: a Real Madrid hármat rúgott az Eibarnak

Jól sikerült az újraindítás: a Real Madrid 3–1-re legyőzte az Eibart a La Liga 28. fordulójában.

Jól sikerült újraindítás: a Real Madrid hármat rúgott az Eibarnak

Jó újrakezdés: a járványhelyzet miatti három hónapos kényszerszünet után először lépett pályára a Real Madrid, s rögtön 3–1-es győzelmet aratott az Eibar felett.

La Liga: még a Sevilla, Atlético duóval is könnyebb a Barca menetrendje a Realénál?

Csütörtökön a koronavírus-járvány miatti három hónapra felfüggesztett spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság a Sevilla–Real Betis derbivel újraindul. Ennek kapcsán kitekintettünk, hogy a hátralévő 11 fordulóban mely csapatok küzdhetnek a bajnoki címért, a BL-indulásért, és melyeket veszélyezteti a kiesés réme.

La Liga: nyert a Real Sociedad, és feljött a negyedik helyre

A Real Sociedad 2–1-re győzött a bennmaradásért harcoló Eibar vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójából kedd estére halasztott, a koronavírus-járvány miatt zárt kapus mérkőzésén, és feljött a tabella negyedik helyére.

La Liga: egygólos siker, a Mallorca nyerte a kiesőjelöltek csatáját

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának első szombati mérkőzésén két bennmaradásért küzdő klub csapott össze egymással. Az alsóháziak csatáját 2–1-re a Mallorca nyerte az Eibar otthonában.

La Liga: felállt a múlt heti pofonból az Eibar, legyőzte a Levantét

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának első szombati mérkőzésén a múlt héten a Barcelona ellen kiütéses vereséget szenvedő Eibar a Real Madridot legyőző Levantét fogadta. A hazaiak végig uralták a meccset, és – többek között Charles duplájával– háromgólos sikert arattak.