La Liga: a Sevilla új edzője győzelemmel mutatkozott be

Az Espanyol elleni idegenbeli győzelemmel kezdte meg munkáját Joaquín Caparrós, a Sevilla labdarúgócsapatának edzője, akit a csütörtöki, Slavia Praha elleni Európa-liga-búcsút követően neveztek ki a menesztett Pablo Machín helyére.

La Liga: a hosszabbításban fordított a Valladolid

A Valladolid a 91. és a 93. percben szerzett gólokkal fordított az Eibar vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

La Liga: a Barca kölcsönjátékosa mentett pontot az Eibarnak

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombati játéknapján a Deportivo Alavés hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az Eibarral.

La Liga: büntetőt is rontott, mégis nyert az Eibar

Három nyeretlen bajnoki után győzött az Eibar labdarúgócsapata, amely hazai pályán 1–0-ra megverte a Celta Vigót a La Liga 26. fordulójában.

La Liga: 41 másodperc után esett a győztes gól Bilbaóban

Raúl García 41. másodpercben esett góljával az Athletic Bilbao hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Eibart a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában, így már csak négy pont a hátránya az európai kupaindulást érő hatodik helyen álló Alavés mögött, amely gól nélküli döntetlent játszott a Celta Vigóval.

La Liga: kétgólos előny sem volt elég az Eibar otthonában

A Getafe két góllal vezetett az Eibar otthonában, a hazaiak azonban jól hajrázva egyenlítettek, így 2–2-es döntetlenre végződött a jó idényt futó kiscsapatok mérkőzése a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának péntek késő esti nyitányán.

La Liga: sevillai pontszerzés tíz emberrel, az utolsó öt percben

A spanyol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában az Eibar megszerezte a vezetést a Sevilla otthonában a 22. percben, sőt a második félidő közepén meg is duplázta az előnyét, a végén mégsem örülhetett győzelemnek, pedig a hajrában még emberelőnybe is került. A 88. percben ugyanis előbb szépített, majd a 93. percben egyenlített a Sevilla, amely így végül egy pontot kicsikart.

La Liga: kétgólos előnyt tékozolt el az Eibar a Leganés otthonában

Az Eibar 2–2-es döntetlent játszott a Leganés otthonában a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában.

La Liga: először nyertek a Real Madrid novemberi legyőzése óta

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójában az Eibar 3–0-ra legyőzte az Espanyolt.

La Liga: ilyen még nem volt, megvan a 400. Messi-gól

A Barcelona hazai pályán 3–0-ra legyőzte az Eibart a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában. A katalán együttesben Luis Suárez duplázott, és egy gólpasszt is adott – épp a 400. bajnoki találatát szerző, ezzel újfent sporttörténelmet író Lionel Messinek.

La Liga: a Villarreal megint csak egy ponttal gazdagodott

A Villarreal gól nélküli döntetlent játszott idegenben az Eibarral a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójában, így mindkét együttesnek ötmeccsesre nyúlt a bajnoki nyeretlenségi sorozata.

La Liga: Griezmann belőtte a 200.-at, győzött az Atlético

Az Atlético Madrid 1–0-ra legyőzte vendégét, az Espanyolt a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójának szombati játéknapján, és megszilárdította második helyét a tabellán a Barcelona mögött.

La Liga: döntetlennel zárult az Eibar és a Valencia találkozója

Nem bírt egymással az Eibar és a Valencia a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójában.

La Liga: nyolcgólos őrület – a Real kölcsöncsatára mentette 4–4-re a meccset

Szenzációs mérkőzés ebédidőben: az Eibar 4–4-es döntetlent játszott a Levantéval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 15. fordulójának vasárnapi játéknapján.

La Liga: megvan a Rayo Vallecano második győzelme

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójának nyitómérkőzésén a Rayo Vallecano hazai pályán Adri Embarba góljával 1–0-ra legyőzte az Eibart.

La Liga: sima Real Madrid-vereség az Eibar ellen

Baszkföldön, az Eibar ellenfeleként lépett pályára a Real Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában, de nem sok öröme telt benne. A hazaiak végig sokkal jobban játszottak, és ha kicsit jobban koncentrálnak, akár demoralizáló vereséget is mérhettek volna a vendégekre. Azért a 3–0 is elég rosszul mutat a madridiak eredménylistáján.

Nagy zakót kapott a szétesett Real a lelkes Eibartól

La Liga: 18 órás nemátalakító műtétet hajtott végre, szombaton a Realnak lenget

A Real Madrid labdarúgócsapatának szombati, Eibar elleni bajnoki mérkőzésén az egyik oldalvonalnál César Noval látja el az asszisztensi teendőket. Ez azért érdekes, mert a valenciai fiatalember civilben plasztikai sebészként dolgozik, és nemrégiben egy 18 órás nemátalakító műtétet vezényelt le.

La Liga: 16 lövés is kevés volt a tíz fővel záró vendégeknek

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójában a Real Valladolid otthon gól nélküli döntetlent játszott az Eibarral. A vendégek a meccsen 16-szor lőttek kapura, mindhiába. A meccs krónikájához tartozik még, hogy a 72. percben Anaitz Arbilla megkapta a második sárga lapját is, így az Eibar emberhátrányban fejezte be a meccset.

La Liga: a ráadásban kapott ki az Alavés Eibarban

Sorozatban aratott három győzelme után 2–1-es vereséget szenvedett a Deportivo Alavés az Eibar otthonában a spanyol  labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.