?>
Döntetlen a nyugati zöld-fehér rangadón

A labdarúgó NB II 12. fordulójának záró mérkőzésén a Haladás az első félidő közepén vezetést szerzett Medgyes Zoltán találatával, ám az ETO FC Győr a második félidőben Vitális Milán óriási bombagóljával egyenlíteni tudott, így pontot mentett Szombathelyen.

NB II: Vitális bombagóljával mentett pontot az ETO Szombathelyen

NB II: berobbant a koronavírus az ETO FC Győrnél

A labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC Győr a hivatalos oldalán tudatta, hogy öt játékosának pozitív lett a koronavírustesztje.

Női NB I: az ETO visszacsúszott a tabella utolsó helyére

Az ETO FC Győr 3–2-re kikapott Csepelen a Kelen SC-től a női labdarúgó NB I 7. fordulójában szombaton, ezzel egyedüli nyeretlen csapatként visszacsúszott a tabella utolsó helyére.

MLSZ: Stark Péter hárommeccses eltiltást kapott

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága a keddi ülésen hárommeccses eltiltással sújtotta az NB II-es ETO FC Győr másodedzőjét, Stark Péter, míg a kazincbarcikai támadónak, Németh Tamásnak egy bajnokit kell kihagynia.

A Szentlőrinc nyerte meg a parázs véget érő győri mérkőzést

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a hazai pályán még veretlen ETO FC Győr a házon kívül nyeretlen újoncot, a Szentlőrincet fogadta. Mindkét csapat tíz emberrel fejezte be a meccset, amelynek utolsó percében még úgy tűnt, hogy az ETO egyenlíteni tud, de Torvund korábbi találatával a baranyaiak végül mind a három pontot hazavitték.

Női NB I: hatgólos mérkőzésen nyert rangadót a Ferencváros

A női labdarúgó NB I 6. fordulójának rangadóján a Ferencváros otthon tudta tartani a három pontot, amivel elrontotta az MTK hibátlan mérlegét.

Női NB I: ketten is dupláztak, fölényes DVTK-siker

A DVTK 5–0-ra megverte hazai pályán az ETO FC Győrt a női labdarúgó NB I 5. fordulójának keddi nyitó mérkőzésén.

Csákváron is folytatta jó sorozatát az ETO

A labdarúgó NB II 10. fordulójában a nyeretlen Aqvital FC Csákvár nem tudta megszerezni idei első győzelmét és újabb vereségével egyre nagyobb bajba kerül. Hiába futballoztak jól az első félidőben a csákvári fiatalok, a szünet után a Győr ritmust váltott és magabiztosan nyert.

A bátor futball nem hatott, a Pápa hatot kapott

Pápa–ETO FC Győr mérkőzést rendeztek a Magyar Kupa 6. fordulójában, a nyolcgólos találkozón a vendégek fölényes sikert aratva (2–6) léptek tovább.

NB II: Priskin Tamás négy meccset kapott reklamálásért

Súlyos büntetést kapott az MLSZ fegyelmi bizottságától Priskin Tamás, az ETO csatára, akit négy mérkőzésre szóló eltiltással sújtottak a játékvezető megsértése miatt.

ETO FC Győr: egy játékosnak pozitív lett a tesztje

A labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC Győr a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a klubnál elvégzett koronavírustesztek közül egy pozitív eredményt hozott.

A szünet után hengerelt az ETO Kazincbarcikán

A labdarúgó NB II 8. fordulójában a forduló előtt a 16. helyezett Kazincbarcika a 17. pozícióban álló ETO FC Győrt fogadta, ám a két csapat között a második félidőben nem egy helynyi különbség volt a pályán. Csató Sándor nem is kívánhatott volna ennél jobb bemutatkozást magának, önbizalomnövelő győzelmet aratott a győri együttes.

NB II: kinevezték az ETO FC Győr új vezetőedzőjét

Csató Sándor lett a labdarúgó NB II 17. helyén álló ETO FC Győr vezetőedzője. Tuifel Péter utódjának munkáját Stark Péter segíti másodedzőként.

NB II: a KBSC-nél folytatja az ETO FC Győr játékosa

A labdarúgó NB II-ben szereplő Kazincbarcika a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Borbély Bálintot.

Női NB I: kétgólos előnyről botlott az FTC, élre állt az MTK

Mind a négy mérkőzést szombaton rendezték meg a női labdarúgó NB I 3. fordulójában: a Ferencváros kétgólos előnyről botlott az Astra ellen, az MTK és a DVTK fölényes győzelmet aratott, az ETO Szombathelyen szerezte meg az első pontját.

NB II: megvan az ETO első sikere, a Siófok legyőzte a Gyirmótot

A labdarúgó NB II 6. fordulójában megszerezte első győzelmét az ETO FC Győr, amely Priskin Tamás ráadásban szerzett góljával verte meg a Nyíregyházát. A Siófok legyőzte a Gyirmótot, a Haladás felülmúlta a játéknap előtt listavezető Ajkát, míg a Szolnok a DEAC ellen nyert.

Kikapott a Vasas, a Siófok legyőzte a Gyirmótot – ez történt az NB II 6. fordulójában!

A labdarúgó NB II 6. fordulójában a Vasas 3–1-re kikapott a Budaörs vendégeként, Tatabányán. A Debrecen simán megverte otthon a Szegedet, az Ajka pedig vereséget szenvedett a Haladástól. A Siófok legyőzte a Gyirmótot, a Szolnok ismét nyert hazai pályán, míg a megbízott edző, Király József által felkészített ETO a Nyíregyháza ellen szerezte meg első sikerét.

Új edzőjével szerezte meg első győzelmét az ETO a Szpari ellen

A labdarúgó NB II 6. fordulójában az eddig még nyeretlen ETO FC Győr a Nyíregyházát fogadta. A végig kiélezett, jó iramú mérkőzésen az utolsó pillanatokig kellett várni a győztes találatra. Priskin a hosszabbításban fejelt gólt, ezzel csapata megszerezte idénybeli első győzelmét.

NB II: öt forduló után távozott a Győr vezetőedzője

Lemondott az öt forduló után a 20 csapatos labdarúgó NB II 18. helyén álló ETO FC Győr vezetőedzői tisztségéről Tuifel Péter és kollégája, Herczeg Miklós – közölte a klub honlapja.