Futsal NB I: sima Haladás-siker; a végén csapott le a Veszprém

A Haladás 5–2-re legyőzte a Rubeolát a férfi futsal NB I hétfői játéknapján. A Veszprém idegenben nyert a Dunaferr ellen.

Futsal NB I: kiütéssel nyert a Berettyó; nem hibázott a Haladás

A listavezető Berettyóújfalu 5–1-re legyőzte a DEAC-ot a férfi futsal NB I pénteki játéknapján. Nem hibázott a tabellán második Haladás sem, amely a Dunaferr otthonában nyert 5–2-re.

Futsal NB I: pontot szerzett, már nem utolsó a Rubeola

A Rubeola az utolsó percben elért góllal 2–2-es döntetlent ért el hazai pályán a Dunaferr ellen a futsal NB I 9. fordulójának péntek esti mérkőzésén, és a megszerzett ponttal elmozdult az utolsó helyről.

Futsal NB I: nem bírt egymással a Dunaferr és a Nyírgyulaj

Döntetlent játszott egymással a Dunaferr és a Nyírgyulaj a futsal NB I 8. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Futsal NB I: szűken nyert a címvédő; kikapott az FTC

A férfi futsal NB I 6. fordulójában a címvédő Berettyóújfalu hazai pályán 2–1-re legyőzte a Veszprémet, amely így hatodik mérkőzésén a hatodik vereségét könyvelhette el. A pénteki játéknapon a Dunaferr 5–2-re nyert a Kecskemét ellen, míg az FTC hazai pályán 6–5-re kikapott a Debreceni EAC-tól.

Futsal NB I: gálázott a Nyírgyulaj és a Berettyó is

A Nyírgyulaj és a Berettyóújfalu is kiütéses győzelmet aratott a férfi futsal NB I hétfői játéknapján – előbbi 6–0-ra nyert az Aramis ellen, utóbbi 7–3-ra diadalmaskodott Kecskeméten.

Futsal NB I: triplázó fradista, háromgólos FTC-siker a rajton

A Ferencváros hazai környezetben 3–0-ra legyőzte a Rubeolát a futsal NB I nyitányán. A zöld-fehérek mindhárom gólját Jenei Krisztián szerezte, aki a második és a harmadik találatát egyaránt az utolsó percben, üres kapura jegyezte. A nyáron alaposan megerősödő FTC-hez hasonlóan a Dunaferr is nyert az első játéknapon.

Futsal NB I: őrült hajrá, hosszabbítás után nyert a Berettyóújfalu

A hazai pályán szereplő Berettyóújfalu nyerte a férfi futsal NB I döntőjének harmadik mérkőzését, miután hosszabbítást követően 6–4-re diadalmaskodott a Haladás ellen. A Berettyó ezzel 2–1-es összesítéssel vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó fináléban.

Futsal NB I: a Dunaferr és a BME is idegenben nyert

A Dunaferr a Debrecen (2–1), a BME pedig az Aramis ellen nyert (5–4) a férfi futsal NB I középszakaszának pénteki játéknapján.

Futsal MK: hiába Dróth gólja, a Berettyó jutott be a döntőbe

A bajnoki tabella első két helyezettje, a Berettyóújfalu és a Veszprém vívja vasárnap a férfi futsal Magyar Kupa döntőjét a szigetszentmiklósi sportcsarnokban: előbbi együttes Dróth Zoltán csapatát, a Haladást (4–2), míg utóbbi Tatai József triplájával a Dunaferrt verte meg (3–0).

Futsal NB I: az éllovas legyőzte a harmadik helyezettet

Pénteken a bajnoki éllovas Berettyóújfalu sima győzelmével kezdődött a futsal NB I 18. fordulója, amely hétfőn négy mérkőzéssel folytatódik, illetve ér véget.

Futsal NB I: vendéggyőzelmekkel indult az esztendő

A Haladás a DEAC, a Dunaferr a Rubeola otthonában tudott győzni az élvonalbeli futsalbajnokság alapszakaszának 15. fordulójában. Utóbbi találkozó csak az utolsó másodpercekben dőlt el.

Futsal NB I: a Dunaferr nyerte a Veszprém elleni rangadót

A férfi futsal NB I 4. fordulójának rangadóján a bajnoki táblázaton második Dunaferr a harmadik helyet elfoglaló Veszprémet fogadta és győzte le 5–3-ra. A nap legjobb egyéni teljesítményét az Aramis játékosa, Bognár Bence nyújtotta, aki négy gólt szerzett a Csömör 8–2-es legyőzésekor.

Futsal NB I: továbbra is hibátlan a Berettyóújfalu

Negyedik meccsét is megnyerte a futsal NB I rájátszásának A-csoportjában a Berettyóújfalu, amely 4–1-re kiütötte a Dunaferrt.

Futsal NB I: kiütötte a Dunaferr a Fradit az idei utolsó meccsén

A férfi futsal NB I 11. fordulójának első mérkőzésén a Dunaferr hazai pályán a Ferencvárossal játszott. Ugyan a vendégek az első percekben hamar vezetést szereztek, a hazaiak már az első félidőben elhúztak 4–1-re, és a második félidőben is négy gólt szerezve 8–3-ra győztek.

Futsal NB I: döntetlen a rangadón, közel az ETO-arany

Az NB I-es futsalbajnokság rájátszásában a felsőház rangadóján a Dunaferr 2–2-es döntetlent játszott a Berettyóújfaluval, aminek leginkább a címvédő és éllovas Rába ETO örülhet.

Futsal NB I: mesterhármas egy percen belül!

Az éllovas Rába ETO és a harmadik helyezett Dunaújváros is győzött a futsal NB I felsőházának hétfői játéknapján.

Nagy Ádámmal együtt kezdte – de nem Storck válogatottjában kötött ki

Huszonkét éves játékos, Nagy Ádámmal együtt kezdte a pályafutását, és a válogatott alapembere – tudja, ki ő? Ha igen, nagyon tájékozott a hazai labdarúgásban! Ha nem, az azért van, mert az illető, Klacsák Bence nem Bernd Storck, hanem egy másik külföldi szakember, Sito Rivera utasításait követi – a futsalválogatottban.

Futsal: meglepetés, a címvédő Rába ETO ikszelt a Dunaferr-rel

A címvédő Rába ETO meglepetésre nem tudott nyerni a Dunaferr ellen a férfi futsal NB I rájátszásában.

Futsal NB I: újabb ferencvárosi bravúr, meg sem álltak 8 gólig

Újabb bravúrosnak mondható győzelmet aratott a Ferencváros a futsal NB I-ben: a zöld-fehérek a Veszprém 3–1-es legyőzése után ezúttal az Aramist verték meg 8–3-ra. A nagyszerű játékkal előrukkoló Fradi sikeréhez Lak Imre mesterhármassal járult hozzá. A kilencedik forduló rangadóján a Dunaferr hazai pályán két góllal felmúlta a Veszprémet, ezzel megelőzte riválisát a táblázaton.