Jégkorong: 50 méterről lőtt gólt a fiatal debreceni – videó

Parádés gólt szerzett a mindössze 18 éves Ivanov Anton az U21-es magyar jégkorongbajnokságban. A Debreceni Hoki Klub játékosa két másodperccel a mérkőzés vége előtt a saját harmadából, nagyjából 50 méterre az ellenfél kapujától lőtt, a korong pedig a PHC kapujában kötött ki.

Döbbent Debrecen – „Méltatlan ez az egész eljárás”

Éremesélyes csapatot épített a Debreceni HK, napokkal a nevezési határidő előtt mégis visszalépett a jégkorong Mol Ligától – mindenki teljes döbbenetére.

Mol Liga: váratlan bejelentés – visszalépett a Debreceni HK

Váratlanul bejelentette a Debreceni HK, hogy a 2017–2018-as idényben nem indul a jégkorong Mol Ligában.

Mol Liga: újra nyert a DVTK; a MAC egy lépésre a döntőtől

Szombat este rendezték meg a jégkorong Mol Liga elődöntőinek harmadik mérkőzéseit. A DVTK Jegesmedvék hazai pályán, parázs összecsapáson nyert 4–2-re az Újpest ellen. A nap másik találkozóján a MAC a hajrában teljesen bedarálta a Debreceni HK-t – 7–2-re győzött –, így már csak egy lépésre van a finálétól.

Mol Liga: egalizált a DVTK; a MAC ismét könnyedén nyert

Csütörtökön este rendezték meg a jégkorong Mol Liga elődöntőinek második mérkőzéseit. A MAC Budapest a könnyed hazai győzelme (6–1) után idegenben is gond nélkül – 5–1-re – nyert a Debreceni HK ellen, így újabb lépést tett a döntő felé. A nap második találkozóján a címvédő DVTK Jegesmedvék magabiztos, 4–1-es győzelmet aratott az Újpest otthonában, így összesítésben egalizált.

Mol Liga: szétlövés döntött, a Debrecené a negyedik hely

Fordulatos meccsen szerezte meg a győzelmet és a jégkorong MOL Liga alapszakaszának negyedik helyét a Debreceni HK. Az élen végző DVTK győzelemmel zárta az alapszakaszt, míg a Fehérvári Titánok hosszabbítás után nyert a Dunaújvárosi Acélbikák ellen. A játéknap – immár tét nélküli – rangadóján a MAC 6–2-re kiütötte az Újpestet.

Jégkorong MK: felállt 0–3-ról, de így sem lett 3. a MAC

A jégkorong Magyar Kupa bronzmérkőzésén a Debreceni HK hosszabbítás után 4–3-ra legyőzte a Mol Liga ezüstérmesét, a MAC Budapestet.

Jégkorong Mol Liga: Debrecenben nyert, döntős a DVTK

Bejutott a férfi jégkorong Mol Liga döntőjébe a címvédő DVTK Jegesmedvék, miután 2–0-s győzelmet aratott a Debreceni HK otthonában.

Hoki Mol Liga: vannak csodák – mínusz négyről állt fel a Volán

A DVTK Jegesmedvék 5–1-re nyert Debrecenben, így egy győzelemre van attól, hogy a jégkorong Mol Liga döntőjébe jusson. A MAC Budapest is közel állt ahhoz, hogy döntő fölényt szerezzen a Fehérvár ellen, de az Alba Volán felállt 0–4-ről, és hosszabbításban megnyerte a találkozót. Így visszahozta a reményt.

Jégkorong Mol Liga: a Debrecen kikapott Brassóban

A Corona Brasov 3–1-re nyert hazai pályán a Debrecen ellen a jégkorong Mol Liga szombati mérkőzésén.

Jégkorong: Jesse Dudas Kovács Bronsont fenyítette, miskolci siker

A Fehérvár a Debrecent megelőzve feljött a harmadik helyre a jégkorong MOL Ligában, miután a kedd esti mérkőzésén hazai pályán 4–2-re legyőzte az ötödik Újpestet. A címvédő és éllovas DVTK hazai pályán egygólos hátrányból fordítva egy találattal felülmúlta a harmadik Debrecent egy igen parázs mérkőzésen.

Jégkorong Mol Liga: az Újpest 9, a címvédő 7 találatig jutott

Elképesztő gólesőt hozott a jégkorong Mol Liga pénteki játéknapja, Újpesten 11, Miskolcon 9 találat született, a Fradi–MAC összecsapáson pedig 5–5 után a hosszabbítás döntött.

Mol Liga: MAC-siker a Fehérvár ellen, debreceni henger

A MAC Budapest került ki győztesen a Fehérvár AV19 ellen az újoncok kedd esti fővárosi csatájából a jégkorong Mol Ligában. A Debrecen 8–3-ra ütötte ki a brassóiakat.

Mol Liga: a Debrecen szétlövéssel kapott ki Brassóban

A Corona Brasov együttese háromgólos előnyben is volt a Debrecennel szemben, mégis csak szétlövéssel tudta legyőzni riválisát a jégkorong Mol Liga hétfői játéknapján.

Mol Liga: tízgólos meccsen nyert a Fradi; sima UTE-vereség

A jégkorong Mol Liga keddi játéknapján az UTE hazai jégen kapott ki a Debreceni HK-tól, míg a Fehérvári AV19 kétgólos hátrányból fordítva sem tudta megnyerni az összecsapást a Ferencvárosi TC ellen.

Mol Liga: a címvédő a Fradi 6–3-as legyőzésével rajtolt

A jégkorong Mol Liga első fordulójában a címvédő DVTK Jegesmedvék hazai pályán 6–3-ra legyőzték a Ferencvárost.

Jégkorong Mol Liga: 1-3 után ébredt, majd hengerelt az Újpest

A jégkorong Mol Liga keddi játéknapján a beragadó Újpest 6–3-ra legyőzte a Debreceni HK-t.

Jégkorong, Mol Liga: góllal mutatkozott be a cseh támadó

A Dab.Docler hazai pályán 5–2-re legyőzte az Újpestet, a hármas győzelmi szériában lévő Nové Zámky hosszabbításban verte 4–3-ra a Debrecent a jégkorong Mol Liga pénteki játéknapján.