BL: Szoboszlai a tizedik magyar gólszerző – vagy a 11.?

A Genk ellen a BL-csoportkör első játéknapján gólfesztivált rendező Red Bull Salzburg ötödik gólját Szoboszlai Dominik szerezte, ezzel ő lett a tizedik magyar gólszerző a Bajnokok Ligája főtábláján. (Vagy ha Willi Orbán két évvel ezelőtti találatát is idevesszük, akkor a 11.)

NB I: Feczesin duplázott, az Újpest ötgólos rangadót nyert

Az Újpest drámai hajrában, a 94. percben Feczesin Róbert értékesített büntetőjével 3–2-re fordított a Debrecen ellen, így győzött a labdarúgó NB I 6. fordulójában.

Az újpesti Feczesin és Koszta lett a hős, pedig a 87. percben a DVSC-nél volt az előny

Öt éve nem kezdett így a Fehérvár, Honvéd-veréssel folytathatja

A magyar válogatott két vereséggel zárta szeptemberi mérkőzéseit, a rövid szünet után visszatér a labdarúgó NB I, méghozzá a 6. fordulóval. Már csak egy százszázalékos (és veretlen) csapat van a mezőnyben: a Mol Fehérvár FC, amely a Budapest Honvéddal vívja a forduló rangadóját. A Ferencváros Paksra látogat, az Újpest a Debrecent fogadja.

DVSC: a 17 éves tehetség svájci klubhoz szerződött

A svájci élvonalbeli FC Zürichben folytatja pályafutását Csordás Dávid, a DVSC 17 éves kapusa – jelentette be a debreceni klub a hivatalos honlapján.

FIFA-gála: Zsóri ollózása is a Puskás-díj dobogósai között!

Zsóri Dániel gyönyörű találata is bekerült az idei Puskás-díj dobogósai közé! A Fehérvár új igazolása még a Debrecen játékosaként a Ferencváros ellen ollózott győztes gólt a 93. percben, a szavazók pedig beválogatták a legjobb három közé.

Fehérvár: szerződtették a Puskás-díjra jelölt Zsóri Dánielt – hivatalos

Igaznak bizonyult a Nemzeti Sport információja, a DVSC és a Mol Fehérvár FC is hivatalos honlapján jelentette be, hogy Zsóri Dániel a debreceni csapattól a székesfehérváriakhoz szerződött.

3x3-as kosár Eb: vereség, siker, negyeddöntős magyar férfiak

A magyar férfiválogatott kikapott az első mérkőzésén az oroszoktól a 3x3-as debreceni kosárlabda Európa-bajnokságon, ezt követően viszont legyőzte a franciákat, így bejutott a vasárnapi negyeddöntőbe.

Sokkoló DVSC-vereség, megszerezte első pontjait a Kaposvár

Az eddig pont nélkül álló Kaposvár idegenben 1–0-ra legyőzte a százszázalékos DVSC-t a labdarúgó NB I 5. fordulójában.

Egyedülálló tettre készül a három hibátlan NB I-es csapat

A válogatott mérkőzések miatti szünet előtt még egy kört lebonyolítanak a labdarúgó NB I-ben. A hétvégén – öt szombati és egy vasárnapi mérkőzéssel – az 5. forduló következik. A három százszázalékos csapat megőrizheti hibátlan mérlegét, hiszen a Mezőkövesd, a Mol Fehérvár FC és a Debreceni VSC egyaránt hazai pályán játszik. A forduló két rangadója az Újpest–Honvéd „krízisderbi” és a Ferencváros–Diósgyőri VTK összecsapás.

Futsal: iksz Debrecenben; a Rubeola nem bírt a Kecskeméttel

A Debrecen 3–3-as döntetlent játszott a Berettyóújfaluval a férfi futsal NB I pénteki játéknapján.

3x3-as kosár Eb: a világ két legjobbja is pályára lép Debrecenben

A világ jelenlegi két legjobb játékosa is pályára lép a péntektől vasárnapig tartó 3x3-as kosárlabda Európa-bajnokságon Debrecenben.

Női kézi NB I: a Debrecen győzelmével indult az idény

Elrajtolt a magyar női élvonalbeli kézilabda-bajnokság 2019–2020-as idénye. A Debrecen kilenc góllal győzte le idegenben az újonc Szent István SE-t.

Újpest: a DVSC korábbi kapitánya aláírt a Megyeri úton

Bejelentette a 33 éves Szakály Péter szerződtetését az Újpest FC. A középpályás a legutóbbi három idényben a Puskás Akadémiánál futballozott, legnagyobb sikereit pedig Debrecenben érte el: 2008 és 2017 között négyszeres magyar bajnok lett a Lokival.

NB I: hiába Lanzafame, a DVSC legyőzte a Honvédot idegenben

Bár Davide Lanzafame két gólt is szerzett, mégis a Debrecen lett a győztes a Honvéd ellen a labdarúgó NB I 4. fordulójában. A találkozón többet kezdeményezett a hazai csapat, de a helyzetek kimaradtak, így továbbra is pont nélkül a kispestiek, míg a Debrecen százszázalékos.

Lanzafame duplája ellenére a Debrecen nyert a Honvéd ellen

Amikor a Honvéd legutóbb így kezdett, az edző a szünetben otthagyta a kispadot

Öt szombati és egy vasárnapi mérkőzéssel folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei. A 4. fordulóban a bajnokságot három vereséggel kezdő – 1997 óta ilyen rosszul egyszer sem nyitó – Bp. Honvéd a Debrecennel mérkőzik meg, a címvédő Ferencváros a Puskás Akadémiához látogat, de lesz Borsod megyei derbi és újonccsata is. Beharangozzuk a 4. kört.

Megszabadulna a béklyótól a gátak fölött repülő debreceni szépség

A többszörös magyar bajnok gátfutó a minszki Európai Játékokon szerzett bronzával begyűjtötte nemzetközi versenyen nyert első érmét. Kerekes Gréta későn kezdett el atletizálni, életének 26 éve tele volt kacskaringókkal, de egyik kitérőt sem bánja. Úgy véli, ezeknek köszönhetően vált erős egyéniséggé.

Rebrov: Rengeteget számított Kubatov Gábor támogatása

A labdarúgó NB I 3. fordulója után a Budapest Honvéd–Kisvárda (1–3) találkozó mestermérlegével már jelentkeztünk, most lássuk a többi vezetőedző értékelését is a szombati mérkőzések után!

Ötgólos mérkőzésen nyert a Debrecen az újonc ellen

A mérkőzés előtt és a mérkőzés közben is hatalmas hibákat követett el a Zalaegerszeg, így 3–2-re kikapott a Debrecen otthonában.