NFL: eldőlt, a korábbi Packers-edző a Dallasnál folytatja

Az NFL-ben szereplő Dallas Cowboys kinevezte új vezetőedzőjét, Mike McCarthyt.

NFL: Dallasban is új edzővel kezdik meg a következő idényt

Távozik posztjáról Jason Garrett, a profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Dallas Cowboys vezetőedzője.

NFL: már nem a saját kezében van a Steelers sorsa

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 16. fordulójában a Seattle Seahawks és a Pittsburgh Steelers is kikapott.

NFL: Brees újabb történelmi tette, AP két listán is top 5-ös

Utolsó előtti fordulójához érkezik a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 2019-es idénye, éleződik a harc a rájátszásba jutásért. Megmutatjuk, hogyan áll a küzdelem, de természetesen az előző forduló legérdekesebb statisztikái és a tippelések sem maradnak el.

NFL: a Buffalo is a rájátszásban, Dallasban elrontották a pénzfeldobást

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 15. játéknapján a vasárnap éjszakai találkozók közül a Pittsburgh Steelers–Buffalo Bills találkozó lett a legfontosabb végül, ezzel a győzelemmel ugyanis a Bills garantáltan ott lesz a rájátszásban!

NFL: tovább menetel a Bills; csoportgyőztes a Saints

A Buffalo Bills 26–15-re legyőzte a Dallas Cowboyst az észak-amerikai profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 13. fordulójában, a „hálaadásnapi tripla” második mérkőzésén. Az éjszakai találkozó a New Orleans Saints sikerével zárult, amely 26–18-ra nyert az Atlanta Falcons otthonában – a Szentek ezzel meg is nyerték a csoportjukat.

NFL: a Baltimore remekelt, a Vikings mínusz 20-ról fordított

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 11. fordulójában a Baltimore Ravens simán legyőzte a Houston Texanst, a Minnesota Vikings húszpontos hátrányból nyert a Denver Broncos ellen, míg a New Orleans Saints magabiztos győzelmet aratott.

NFL: a Colts és a Dallas is kikapott, nyert a Steelers

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) tizedik fordulójában a Miami Dolphins meglepetésre legyőzte az Indianapolis Coltsot. Kikapott a Dallas Cowboys is, nyert viszont a Green Bay Packers és a Pittsburg Steelers is.

NFL: fekete macska szaladt a pályára, szerencsét hozott a Dallasnak – videó

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 9. fordulójában a Dallas Cowboys idegenben 37–18-ra legyőzte a New York Giantset a hétfő esti rangadón.

NFL: Maher 63 yardos rúgással kápráztatta el a ligát – videó

A Dallas Cowboys hazai pályán 37–10-re legyőzte a Philadelphia Eaglest a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) hétfő hajnali programjában, és ezzel átvette riválisától az NFC Keleti csoportjának első helyét. A New Orleans Saints és a Baltimore Ravens is megerősítette helyét csoportja élén, és nyert a Tennessee Titans is, mégpedig a végjátékban fordítva a Los Angeles Chargers ellen.

NFL: ötből öt! továbbra is hibátlan a San Francisco

Az tengerentúli amerikaifutball-bajnokság (NFL) 6. fordulójának vasárnapi mérkőzésén a San Francisco 49ers 20–7-re legyőzte a Los Angeles Ramst, ezzel továbbra is százszázalékos a ligában. A Tennessee Titans pontot sem szerzett a Denver Broncos ellen.

NFL: a Saints vette el a Dallas veretlenségét; 95 pont Los Angelesben

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 4. fordulójában a Tampa Bay Buccaneers 55–40-re legyőzte a Los Angeles Ramst. A Dallas Cowboys először kapott ki a szezonban – a New Orleans Saintstől.

NFL: vége a hisztinek, 90 milliós szerződést kapott a Dallas sztárja

Az NFL-ben szereplő Dallas Cowboys meghosszabbította sztárfutója, Ezekiel Elliott szerződését.

Forbes: ismét a Dallas Cowboys a legértékesebb sportklub

Sorozatban negyedszer a tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Dallas Cowboys lett a világ legértékesebb sportcsapata a Forbes magazin hagyományos összeállítása szerint.

NFL: a Steelers elleni rangadóval kezd a bajnok Pats – menetrend

Elkészült a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 2019-es idényének menetrendje, a címvédő New England Patriots elsőként a Pittsburgh Steelers ellen lép pályára, a nyitó forduló vasárnap esti rangadóján. Az korábban eldőlt már, hogy a hagyományokkal ellentétben ezúttal nem a bajnok meccsével indul a kiírás, hanem az NFL 100. idényének tiszteletére két legendás csapat (Chicago Bears–Green Bay Packers) találkozásával. A fináléra magyar idő szerint 2020. február 3-án, 0.30-tól a miami Hard Rock Stadionban kerül sor.

NFL: megannyi balhé után mindig talpra állt a Cowboys ikonja

A Dallas Cowboys háromszoros bajnok elkapója, Michael Irvin azután, hogy kitört a gettóból és levetkőzte felnőttkori drogproblémáit, az édesapja halálát is okozó torokrákkal vívott győztes közelharcot.

NFL: Burfict és Brown egy csapatban, Matthews Los Angelesben

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő Oakland Raiders egyéves szerződést kötött Vontaze Burficttel, aki ezalatt 5 millió dollárt kereshet.

NFL: a Dallas, a Seattle és a Houston is magához láncolta sztárját

Kedden 22 óráig kellett kiosztani a franchise tageket a tengerentúli amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő csapatoknak, amelyek ezzel egy évre magukhoz láncolhatják lejáró szerződésű sztárjukat.

NFL: szakkommentátorból játékos – Witten visszatér a Dallashoz

Visszatér az NFL-ben szereplő Dallas Cowboyshoz Jason Witten, aki a 2019-es idényben ismét tight endként szerepel a texasi csapatban.

NFL: a Rams is készülhet a konferenciadöntőre

A Los Angeles Rams jutott be elsőként a Nemzeti főcsoport döntőjébe, mivel az NFL konferencia-elődöntőjében hazai pályán 30–22-re legyőzte a Dallas Cowboyst.