Autósport: a DTM-ben folytathatja az F1-ből kiszorult pilóta

Az Audi DTM-es autóját tesztelhette Szergej Szirotkin a héten, tovább erősítve ezzel azokat a pletykákat, melyek szerint a német túraautó-bajnokságban folytathatja pályafutását az idén még a Formula–1-ben versenyző orosz.

DTM: két új helyszín jövőre, nem lesz verseny a Hungaroringen

Két új helyszín kapott helyet a német túraautó-bajnokság (DTM) jövő évi, pénteken nyilvánosságra hozott versenynaptárában, amelyben a Hungaroring nem szerepel, miután a mogyoródi Formula–1-es pályának lejárt a szerződése.

DTM: brit klasszikus márka ugrik be a Mercedes helyére

A versenysorozatból kivonuló Mercedes helyett az Aston Martin lesz a BMW és az Audi ellenfele a német túraautó-bajnokság (DTM) 2019-es idényében.

DTM: vizsgálat indul a Hungaroring bokszában történtek miatt

A német túraautó-bajnokság (DTM) illetékesei kivizsgálják a mogyoródi versenyhétvége vasárnapi futamán történt baleseteket.

DTM: megoperálták a bokszutcai káoszban megsérülő sportbírót

A Hungaroring Sport Zrt. hivatalos közleményben kívánt gyors felépülést a vasárnapi DTM-futamon súlyos lábsérülést szenvedő sportbírónak, akit még az este folyamán megoperáltak.

DTM: Eng örül, hogy megint tévedett; Wittmann azt hitte, ő is elüti a szerelőit

Bokszutcai káoszt és nem kis meglepetésre hármas BMW-sikert hozott a német túraautó-bajnokság (DTM) magyarországi versenyhétvégéjének második futama. A pole-ból induló Lucas Auer sportbírókat gázolt, míg a győzelem végül Marco Wittmanné lett. A versenyt követően összegezte a történteket az első három helyezett.

DTM: bokszutcai káosz és Wittmann-győzelem a második versenyen

Hármas BMW-győzelem született a német túraautó-bajnokság (DTM) magyarországi versenyhétvégéjének vasárnapi versenyén. A hétvégén gyengélkedő BMW-től Marco Wittmann látta meg először a kockás zászlót, a második Timo Glock lett, míg a harmadik helyen Philipp Eng ért célba. Ami viszont emlékezetesebb marad a piros zászlóval még félbe is szakított futamról, az Lucas Auerék balesete a bokszutcában – összesen három személy sérült meg.

DTM: dráma a hungaroringi második versenyen, többen megsérültek

Félbe kellett szakítani a német túraautó-bajnokság (DTM) vasárnapi versenyét a Hungaroringen, miután a hirtelen eső következtében többen balesetet szenvedtek a bokszutcában.

DTM: folytatódik a Mercedes-dominancia – Auer a pole-ban

Nem gyakran látott Mercedes-dominanciát hozott a német túraautó-bajnokság (DTM) vasárnapi időmérő edzése a Hungaroringen. A pole Lucas Aueré lett, de a stuttgartiak mind a hat pilótája az első hét között végzett.

DTM: „Di Resta tisztán előzött meg” – nyilatkozatok a Hungaroringről

Paul di Resta és a Mercedes kettős sikerével ért véget a német túraautó-bajnokság (DTM) szombati versenye. A skót elégedett volt az autójával, így vasárnap is hasonlóan erős teljesítményt vár maguktól, míg a második helyezett Lucas Auer inkább nem gondol bele, hogy mi jöhet holnap. Íme, a legfrissebb nyilatkozatok a Hungaroringről!

DTM: rajt-cél győzelmet aratott Di Resta az első hungaroringi futamon

A pole pozícióból induló Paul di Resta nyerte a német túraautó-bajnokság (DTM) szombati versenyét a Hungaroringen. A második helyen a szintén mercedeses Lucas Auer végzett, míg a harmadik Nico Müller lett Audival.

DTM: feltámadt a Mercedes – Paul di Restáé a pole a szombati versenyen

A kissé gyenge kezdés után pole pozíciót ünnepelhet a Mercedes a német túraautó-bajnokság (DTM) magyarországi versenyhétvégéjén, miután Paul di Resta megnyerte a szombati időmérő edzést.

DTM: „Nincs ennél nagyobb show” – hazánkban a mezőny

A Hungaroringre érkezett a német túraautó-bajnokság (DTM) mezőnye. Az első szabadedzésen már túl is vannak a versenyzők, akik közül néhányan beszéltek a 2018-as szezon eddigi két fordulójáról, valamint a hétvégi magyarországi viadalról.

Autósport: „Ki..szott hülye a Mercedes, ha kiszáll a DTM-ből”

Vasárnap rendkívül kiélezett csatában előzte meg Timo Glock Gary Paffettet a német túraautó-bajnokság hockenheimi állomásán, és a korábbi F1-es pilóta a leintést követően nem fogta vissza magát.

Berger: El tudnának képzelni engem rajtrácslányok nélkül?

Több mint harminc éve állandó vendég hazánkban az egykori F1-es közönségkedvenc, Gerhard Berger. A DTM-et irányító osztrák most a Nagy futam miatt érkezett Budapestre, és már a magyar állampolgárság felvételén is elgondolkodott.

Autósport: a DTM-ben folytatja a német F1-pilóta

A Formula–1-es Sauber-istálló tavalyi versenyzője, Pascal Wehrlein (23) 2018-ban a német túraautó-bajnokságban (DTM) folytatja pályafutását.

Autósport: június elején lesz a DTM-hétvége Mogyoródon

Június első három napján rendezik meg a német túraautó-bajnokság (DTM) mogyoródi fordulóját.

DTM: a mezőny jövőre ismét Magyarországra látogat

Az autosport.com szerint már megvan a német túraautó-bajnokság (DTM) 2018-as versenynaptára. Jövőre az ideinél eggyel több versenyhétvégét rendeznek, de számunkra az még fontosabb lehet, hogy 2018-ban is megmérettetheti magát a mezőny a Hungaroringen.

F1: Leclerc lehetőséget kap a Saubertől, Auer még bizakodik

Kezdenek elfogyni a versenyzői ülések a Formula–1 2018-as szezonjára. A Sauber viszont még egyik pilótáját sem nevezte meg, ám könnyen lehet, hogy az F2-es bajnokság éllovasa, Charles Leclerc lesz az egyik befutó. A monacói ugyanis négy szabadedzésen lehetőséget kap a szezon hátralévő részében, míg a DTM-ben szintén a bajnoki címre hajtó Lucas Auer nehezebb helyzete ellenére sem adja fel az F1-be kerülést.

DTM: brit és német siker a mogyoródi futamon

Paul Di Resta, illetve René Rast sikerét hozta a német túraautó-bajnokság (DTM) mogyoródi versenyhétvégéje.