Erste Liga: az UTE közel volt a listavezető legyőzéséhez

A Csíkszereda szétlövéssel 3–2-re győzött az UTE vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján. Az FTC egygólos mérkőzésen nyert a DEAC otthonában.

Liga 2: 9 perc alatt kapott három gólt, elbukta utolsó 2019-es meccsét a Csíkszereda

Kilenc perc alatt kapott három góllal bukta el a Metaloglobus otthonában idei utolsó mérkőzését az FK Csíkszereda a román másodosztályban. A húsz mérkőzésen 22 pontot szerző székelyföldi csapat a Liga 2 tizenötödik helyén tölti a téli szünetet.

Erste Liga: az FTC hazai pályán ütötte ki az éllovast

A címvédő Ferencváros hazai pályán 4–1-es sikert ünnepelhetett az éllovas Csíkszereda ellen a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) pénteki játéknapján. A Brassó 2–0-ra legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat, míg a Gyergyói HK hosszabbítás után 3–2-re verte a HK Budapestet.

Erste Liga: Debrecenben győzött a Csíkszereda

A listavezető Csíkszereda 3–1-re nyert Debrecenben a jégkorong Erste Liga csütörtöki mérkőzésén.

Erste Liga: csíkszeredai nyolcas a Fehérvári Titánoknak

Az éllovas Csíkszereda 8–1-es győzelmet aratott a vendég Fehérvári Titánok csapata felett a jégkorong Erste Liga szombati mérkőzésén.

Jégkorong: hat gólt ütött az Újpest – nagy zakót kapott!

A Corona Brasov gólfesztivált rendezett az Újpest ellen, az erdélyi csapat 11–6-ra győzött. A listavezető Csíkszereda hosszabbításban verte meg a címvédő Ferencvárost.

Erste Liga: a Brassó legyőzte és megelőzte az FTC-t

A Corona Brasov az FTC legyőzésével megelőzte a zöld-fehéreket, és feljött a jégkorong Erste Liga második helyére – igaz, a Ferencváros két mérkőzéssel kevesebbet játszott, azaz vesztett pontok tekintetében jobban áll riválisánál.

Erste Liga: a Vasas vendégeként sem botlott a Csíkszereda

A listavezető Csíkszereda könnyed sikert aratott a sereghajtó Vasas otthonában a jégkorong Erste Liga hétfői mérkőzésén.

Erste Liga: simán legyőzte a Hokiklubot a Csíkszereda

A Csíkszereda magabiztosan győzött 6–2-re a Hokiklub Budapest otthonában, míg a Fehérvári Titánok csapata izgalmas meccsen győzött 5–4-re.

Jégkorong Erste Liga: az éllovas Csíkszereda nyert Újvárosban

Az éllovas Csíkszereda nagy küzdelemben 4–3-ra győzött a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeként a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. Idegenbeli győzelemmel erősítette meg pozícióját az UTE és a DEAC is.

Erste Liga: a listavezető legyűrte az Acélbikákat

A jégkorong Erste Liga szombati játéknapján a listavezető Csíkszereda hazai pályán 3–1-re legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat.

Liga 2: délelőtt elvesztett, este nyert 3 pontot a Csíkszereda

Délelőtt elvesztett, délután viszont szerzett három pontot az FK Csíkszereda a román labdarúgó-másodosztályban.

Erste Liga: hiába vezetett a Vasas, kikapott a listavezetőtől

A listavezető Csíkszereda 4–2-re győzött a Vasas vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának hétfői mérkőzésén.

Erste Liga: Újpesten győzött a listavezető Csíkszereda

A jégkorong Erste Liga vasárnap kora esti mérkőzésein a listavezető Csíkszereda győzött az Újpest otthonában, míg a DEAC szétlövésben nyert a Hokiklub Budapest ellen hazai pályán.

„Nehogy a sebesség meghaladja a tudást” – csíkszeredai látogatás

A Székelyföldi Labdarúgó Akadémián jártunk, amelynek elnöke, Szondy Zoltán beszélt az elért eredményekről, a román bürokráciával vívott csatáikról, és arról is, immár miért nem elég önmagában a Magyarországról érkező szakmai tudásanyag.

Erste Liga: a Titánok meglepték a Csíkszeredát, de nyert a listavezető

A Fehérvár az első harmadban 2–0-ra is vezetett a Csíkszereda ellen a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján, de az éllovas a második harmadban fordított, a harmadikban pedig biztossá tette győzelmét. A Dunaújváros az Újpest, a Gyergyói HK a Hokiklub Budapest, a Debrecen pedig a Vasas ellen hozta a papírformát.

Liga 2: újabb fővárosi csapatot vert meg a Csíkszereda

A bukaresti és környéki csapatok ellen jönnek az FK Csíkszereda sikerei a román másodosztályban: a Metaloglobus és a Sportul Snagov után a hétközi fordulóban a Daco-Getica otthonában nyert az újonc székelyföldi együttes.

Csíkszereda: elúszott a székelyföldiek kétgólos előnye

Öt perc alatt szerzett kétgólos előnyét negyedóra alatt eltékozolta az FK Csíkszereda a Pandurii ellen a román másodosztály alsóházi összecsapásán, így a székelyföldi labdarúgócsapat zsinórban negyedik hazai mérkőzésén is döntetlent játszott.

Erste Liga: győzött az éllovas, a címvédő és a sereghajtó is

A bajnoki éllovas Csíkszereda hazai pályán, a címvédő Ferencváros Gyergyószentmiklóson nyert a jégkorong Erste Liga szombati játéknapján, amelyen a sereghajtó Hokiklub Budapest a Brassó ellen megszerezte idénybeli második győzelmét.

Erste Liga: ötöt vágott a Csíkszereda a Ferencvárosnak

A Csíkszereda 5–2-re felülmúlta a Ferencvárost a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. A Vasas győzött Erdélyben, Gyergyószentmiklósról csent pontokat.