Jégkorong: A játékosok csúsznak-másznak a Fradi-címerért – Fodor

Bár a döntő első meccsét hazai jégen elvesztette az FTC-Telekom jégkorongcsapata, a folytatásban zsinórban négy győzelmet aratott, s 4–1-es összesítéssel nyert meg az Erste Ligát a Csíkszeredával szemben. Az 5–2-re végződő ötödik mérkőzés után, a hosszasan tartó örömünnep közepette Fodor Szabolcs vezetőedző és a döntő MVP-jének választott Pavuk Attila beszélt a sikerről az NSO Tv-nek. A csapat kapitánya, Nagy Gergő pedig elárulta, mekkora bulit csapnak a győzelem örömére. A csíkszeredai Becze Tihamér a vereségük okait taglalta.

Erste Liga: győzött, megnyerte a bajnokságot a Fradi

A jégkorong Erste Liga döntőjének ötödik meccsén 5–2-re diadalmaskodott a Ferencváros, ezzel 4–1-re megnyerte a négy győztes mérkőzésig tartó finálét, és 22 év után ünnepelhet újra bajnoki címet – először legjobbnak bizonyulva az Erste Ligában.

Erste Liga: a hajrában győzött, kedden bajnok lehet az FTC

A jégkorong Erste Liga bajnoki döntőjének negyedik mérkőzésén a Ferencváros 3–2-re győzött a Csíkszereda otthonában, így összesítésben 3–1-re vezet, és egy lépésre került attól, hogy kedden megnyerje a négy győztes meccsig tartó finálét.

Erste Liga: hosszabbítás után nyert az FTC Csíkszeredában

A Ferencváros hosszabbítás után 2–1-re győzött Csíkszeredában a jégkorong Erste Liga döntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

Erste Liga: gólzáporos kezdés után egyenlített a Fradi a döntőben

A jégkorong Erste Liga döntőjének második mérkőzésén a Ferencváros visszavágott a Csíkszeredának Pesterzsébeten a keddi 7–3-as vereségért, 7–2-re győzött. Az első két és fél percben egyenlő eloszlásban négy gól esett, innen húzott el az FTC.

Jégkorong: a Fradi 0–2-ről fordított, mégis nagyon kikapott

A jégkorong Erste Liga döntőjének első felvonásán a Csíkszereda idegenben 7–3-ra legyőzte a Ferencvárost, így elvette a zöld-fehérek pályaelőnyét.

Erste Liga: kedden kezdődik a döntő – íme, a program!

Kedden 18.30-kor kezdődik, és legkésőbb április 6-án ér véget a jégkorong Erste Liga döntője a Ferencváros és a Csíkszereda között.

Erste Liga: drámai csatában jutott döntőbe a Csíkszereda

A Csíkszereda lesz a Ferencváros ellenfele a jégkorong Erste Liga döntőjében, miután az elődöntő hatodik mérkőzésén pénteken kétszeri hosszabbításban legyőzte a vendég Újpestet – ezzel az FTC 22 év után magyar bajnok lett.

Erste Liga: eltiltották az Újpest válogatott védőjét

Varga Arnold, az Újpest válogatott jégkorongozója egy mérkőzésre szóló eltiltása miatt kihagyja a Csíkszereda elleni Erste Liga-elődöntő hatodik összecsapását.

Erste Liga: a Megyeri úton nyerő Szereda egy lépésre a döntőtől

A Csíkszereda egy sikerre került a finálétól a jégkorong Erste Ligában, miután az elődöntő szerdai mérkőzésén vendégként 3–2-re legyőzte az Újpestet.

Erste Liga: a Csíkszereda egyenlített az Újpest ellen

A Csíkszereda 5–3-ra legyőzte az Újpestet a jégkorong Erste Liga elődöntőjének negyedik mérkőzésén, ezzel 2–2-re alakította az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcot.

Erste Liga: ismét legyőzte az UTE a Csíkszeredát

Hazai pályán a második mérkőzésen is legyőzte az UTE a Csíkszeredát a jégkorong Erste Liga elődöntőjében, így már 2–0-ra vezet. A felek legközelebb vasárnap és hétfőn a székelyföldieknél lépnek jégre.

Erste Liga: győzelemmel kezdte az elődöntőt az UTE

A jégkorong Erste Liga elődöntőjének szerda esti mérkőzésein az esélyesek nyertek: hazai pályán diadalmaskodott az első meccsen az UTE a Csíkszeredát fogadva, míg a Ferencváros a DEAC-ot győzte le párharcuk második összecsapásán.

Erste Liga: a Csík és az FTC is söpört a negyeddöntőben

A Ferencváros és a Csíkszereda is söpréssel zárta le negyeddöntős párharcát kedden a jégkorong Erste Ligában. A budapesti csapat a Vienna Capitals II-t, a székelyföldiek a brassói Coronát győzték le simán, így 4–0-val nyerték meg a párharcukat.

Erste Liga: a Fradi és az Újpest egy győzelemre a továbbjutástól

Hétfőn is lendületben maradtak az előnyben lévő csapatok a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében: az FTC idegenben is legyőzte a Vienna Capitals II-t (5–2), s az Újpest is könyörtelen volt a Fehérvári Titánok jegén (4–1), míg a Csíkszereda óriási csatát követően, a 82. percben ütött góllal nyert 3–2-re Brassóban. Mind a három hétfői nyertest egy győzelem választja el a továbbjutástól.

Erste Liga: az Újpest az utolsó percben ütötte a győztes gólt

Az Újpest az utolsó percben ütött góllal 4–3-ra legyőzte vendégét, a Fehérvári Titánokat a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének csütörtöki játéknapján. Az FTC és a Csíkszereda is kihasználta a hazai pálya előnyét: a zöld-fehérek a Vienna Capitals II-t győzték le 2–0-ra, míg a Sportclub 3–0-ra verte a brassói csapatot a két erdélyi rivális párharcában.

Román Kupa: nem jutott be a négy közé a Csíkszereda

Négy hónappal a lassan helyi legendává váló Dinamo-verés után csütörtök este véget ért a csíkszeredai kaland a labdarúgó Román Kupában: az FK-t hazai pályán győzte le 3–0-ra a sorozat címvédője, az Universitatea Craiova.

Erste Liga: vereséggel zárta az FTC a középszakaszt

A Sport Club Csíkszereda szétlövéses győzelmet aratott az FTC-Telekom ellen a jégkorong Erste Liga középszakaszában a felsőházban, az utolsó fordulóban.