Erste Liga: FTC–Fehérvár – ellenfelet választottak a csapatok

Szerdán véget ért a középszakasz a jégkorong Erste Ligában. Csütörtökön ellenfelet választott magának a felsőház első három helyezettje.

Erste Liga: megtörte rossz sorozatát a Csíkszereda

Egymást követő hat vereség után győzött a Csíkszereda a jégkorong Erste Liga középszakaszában: a csíkiak hazai jégen 6–1-re megverték a DEAC-ot a felsőház pénteki mérkőzésén. Az alsóház első helyére törő Újpest szintén hazai pályán győzött, vendége a Fehérvári Titánok volt (3–1).

Erste Liga: először kapott ki az FTC a középszakaszban

A jégkorong Erste Liga középszakaszában nagy csata zajlott a felsőházban – a Dunaújvárosi Acélbikák 5–4-re nyert az FTC ellen, míg a Brassó 3–2-re megverte hosszabbítás után a Csíkszeredát. Az alsóházban az Újpest 5–1-es csapást mért a Vasasra, a Gyergyói HK idegenben 3–1-re diadalmaskodott a Fehérvári Titánokkal szemben.

Erste Liga: 4/4 – szenved a középszakaszban a Csíkszereda

A jégkorong Erste Liga középszakaszának keddi játéknapján a felsőházban a Dunaújváros hazai környezetben 3–2-re legyőzte a Csíkszeredát. Az erdélyi együttes pocsékul kezdte a középszakaszt, eddig mind a négy mérkőzését elveszítette. Az alsóházban megszerezte első győzelmét a sereghajtó Vasas, amely a Hokiklub Budapest vendégeként nyert.

Erste Liga: az FTC ismét legyőzte az alapszakaszelsőt

Három nappal a Székelyföldön rendezett mérkőzésük után ezúttal Budapesten találkozott egymással a címvédő FTC-Telekom és az alapszakaszelső SC Csíkszereda, s a ferencvárosiak – akárcsak idegenben – saját közönségük előtt is legyőzték az erdélyi csapatot a jégkorong Erste Liga középszakaszának felsőházban.

Erste Liga: az FTC nyert Csíkszeredában, és az élre állt

Csúcsrangadót rendeztek péntek este az Erste Liga középszakaszának felsőházában, az FTC-Telekom idegenben 5–2-re legyőzte az alapszakaszelső SC Csíkszeredát, amivel átvette a vezetést a tabellán a székelyföldi csapattal szemben.

Erste Liga: győzelemmel zárta az alapszakaszt a Csíkszereda

Az alapszakaszgyőztes Csíkszereda 4–3-ra legyőzte a Debrecent a jégkorong Erste Liga alapszakaszának utolsó előtti játéknapján.

Erste Liga: három mérkőzés, három vendégsiker

A Csíkszereda, a Ferencváros és az Újpest is idegenben győzött a jégkorong Erste Liga szombati játéknapján.

Erste Liga: a Csíkszereda 13 gólos meccsen biztosította alapszakasz-elsőségét

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának idei első játéknapján a listavezető SC Csíkszereda 8–5-re legyőzte a Fehérvári Titánokat, s ezzel bebiztosította alapszakasz-győzelmét. A második helyen álló Ferencváros szintén győzött – 5–1-re a DEAC ellen –, de már nem tudja megelőzni a Csíkszeredát. Gólokban gazdag mérkőzésen 8–3-ra diadalmaskodott a Hokiklub a Vasas ellen, míg az Újpest és a Gyergyói HK meccse a hosszabbítás utáni szétlövéssel dőlt csak el az erdélyiek javára.

Erste Liga: karácsonyi góleső, kilencet vágott az Újpest

A listavezető Csíkszereda 6–4-re nyert a Corona Brasov ellen csütörtökön a jégkorong Erste Ligában. Az Újpest 12 gólt hozó meccsen nyert a Dunaújvárosi Acélbikák ellen.

Erste Liga: az UTE közel volt a listavezető legyőzéséhez

A Csíkszereda szétlövéssel 3–2-re győzött az UTE vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján. Az FTC egygólos mérkőzésen nyert a DEAC otthonában.

Liga 2: 9 perc alatt kapott három gólt, elbukta utolsó 2019-es meccsét a Csíkszereda

Kilenc perc alatt kapott három góllal bukta el a Metaloglobus otthonában idei utolsó mérkőzését az FK Csíkszereda a román másodosztályban. A húsz mérkőzésen 22 pontot szerző székelyföldi csapat a Liga 2 tizenötödik helyén tölti a téli szünetet.

Erste Liga: az FTC hazai pályán ütötte ki az éllovast

A címvédő Ferencváros hazai pályán 4–1-es sikert ünnepelhetett az éllovas Csíkszereda ellen a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) pénteki játéknapján. A Brassó 2–0-ra legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat, míg a Gyergyói HK hosszabbítás után 3–2-re verte a HK Budapestet.

Erste Liga: Debrecenben győzött a Csíkszereda

A listavezető Csíkszereda 3–1-re nyert Debrecenben a jégkorong Erste Liga csütörtöki mérkőzésén.

Erste Liga: csíkszeredai nyolcas a Fehérvári Titánoknak

Az éllovas Csíkszereda 8–1-es győzelmet aratott a vendég Fehérvári Titánok csapata felett a jégkorong Erste Liga szombati mérkőzésén.

Jégkorong: hat gólt ütött az Újpest – nagy zakót kapott!

A Corona Brasov gólfesztivált rendezett az Újpest ellen, az erdélyi csapat 11–6-ra győzött. A listavezető Csíkszereda hosszabbításban verte meg a címvédő Ferencvárost.

Erste Liga: a Brassó legyőzte és megelőzte az FTC-t

A Corona Brasov az FTC legyőzésével megelőzte a zöld-fehéreket, és feljött a jégkorong Erste Liga második helyére – igaz, a Ferencváros két mérkőzéssel kevesebbet játszott, azaz vesztett pontok tekintetében jobban áll riválisánál.

Erste Liga: a Vasas vendégeként sem botlott a Csíkszereda

A listavezető Csíkszereda könnyed sikert aratott a sereghajtó Vasas otthonában a jégkorong Erste Liga hétfői mérkőzésén.

Erste Liga: simán legyőzte a Hokiklubot a Csíkszereda

A Csíkszereda magabiztosan győzött 6–2-re a Hokiklub Budapest otthonában, míg a Fehérvári Titánok csapata izgalmas meccsen győzött 5–4-re.

Jégkorong Erste Liga: az éllovas Csíkszereda nyert Újvárosban

Az éllovas Csíkszereda nagy küzdelemben 4–3-ra győzött a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeként a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. Idegenbeli győzelemmel erősítette meg pozícióját az UTE és a DEAC is.