36 találat
Minden más foci
2007.07.16. 10:02

Dunga: A csapat visszaszerezte becsületét a szurkolók előtt

A COPA AMERICA DÖNTŐJE UTÁN. A brazilok szövetségi kapitánya állítja, a győztes csapat tagjaira számít, nem a sztárokra.
Carlos Dunga
Copa America
2007.07.16. 01:01

Dunga csapata nyert, Alfio Basile együttese nem volt méltó ellenfél

BRAZÍLIA-ARGENTÍNA 3-0. Címét védte és nyolcadszor Copa América-győztes a seleção. A félidőben kétgólos volt Robinhóék előnye.
3-0
Alfio_Basile
döntő
2007.07.15. 02:12

Két bombagól eredményezte a harmadik helyet Hugo Sanchezéknek

MEXIKÓ-URUGUAY 3-1. A 36. percig egyértelműen az uruk játszottak fölényben, ekkor azonban a játékvezető kiállította Luganót.
bronzmeccs
Sanchez
2007.07.12. 09:57

Alfio Basile Lionel Messi góljáról: Ilyesmire csak egy géniusz képes

42. COPA AMERICA. Az elődöntőben a Barca fiatal csatárának elképesztő találata megpecsételte a mexikói válogatott sorsát.
Lionel Messi
3-0
elődöntő
2007.07.12. 07:38

Az elődöntőben sem botlottak meg a csúcsformában lévő gauchók

MEXIKÓ-ARGENTÍNA 0-3. Alfio Basile gárdája a fináléban Brazíliával csap össze, de nélkülözni kénytelen Juan Sebastian Veront.
elődöntő
2007.07.11. 07:05

Hatalmas izgalmak után jutott be a fináléba a Dunga-csapat

URUGUAY-BRAZÍLIA 2-2 – tizenegyesekkel 4-5. Akárcsak három éve, ezúttal is büntetők döntötték el a két csapat elődöntőjét.
elődöntő
2007.07.09. 03:14

Riquelme és társai a második félidőben kivégezték Peru együttesét

ARGENTÍNA-PERU 4-0. Riquelme két gólt és egy gólpasszt jegyzett a meccsen. Az elődöntőben Mexikóval találkoznak a gaúchók.
negyeddöntő
Peru
2007.07.08. 08:55

Az uruk útja a brazilokon keresztül vezet a 15. kupagyőzelem felé

VENEZUELA – URUGUAY 1-4. A második játékrészben egyértelmű volt a „celeste” fölénye. Diego Forlan keretbe foglalta a meccset.
1-4
negyeddöntő
4-1
Venezuela
2007.07.08. 08:45

Parádés játékkal adott választ a címvédő selecao a kritikusoknak

CHILE-BRAZÍLIA 1-6. Carlos Dunga csapata először nyújtotta azt a tornán, amit elvártak tőle. Robinho ismét szerzett két gólt.
negyeddöntő
6-1
1-6
2007.07.06. 07:44

Az Arany-kupa győztese pont nélkül zárta a Copa Americát

KOLUMBIA-EGYESÜLT ÁLLAMOK 1-0. A dél-amerikaiak újra büntetőt hibáztak. Az utolsó percekben a csatár Rodallega védte a kaput.
1-0
Egyesült Államok
2007.07.06. 07:36

A cserejátékosok repítették a csoport élére Alfio Basile csapatát

ARGENTÍNA-PARAGUAY 1-0. A kevés helyzetet hozó mérkőzésen Messi előkészítette, Mascherano pedig befejezte a döntő támadást.
C
Javier_Mascherano
csoport
1-0
2007.07.05. 11:23

Carlos Dunga: Nem csak Robinhótól függ a brazil válogatott sorsa

COPA AMERICA. A címvédő együttes szövetségi kapitányát láthatóan idegesítették az újságírók kérdései a sajtótájékoztatón.
2007.07.04. 07:00

Ez az eredmény mindenkinek jó volt, az uruk is továbbjutottak

VENEZUELA-URUGUAY 0-0. A torna előtt nem sokra tartott házigazda együttes megszerezte az első helyet az A csoportban.