Női kosár NB I: egyenlített a ZTE a Győr elleni bronzcsatában

A Zalaegerszeg magabiztosan, 69–49-re nyert a Győr otthonában a női kosárlabda NB I-ben kedden, ezzel egyenlített a harmadik helyért zajló párharcban.

Női kosár NB I: idegenben nyert, és előnyben a Győr

A Győr idegenben 74–68-ra legyőzte a ZTE-t a női kosárlabda NB I-ben, a harmadik helyért zajló párharc első mérkőzésén.

Női kosárlabda NB I: a Cegléd és a Szekszárd is nyert

A női kosárlabda NB I rájátszásában a VBW CEKK Cegléd a PEAC-Pécset, az Atomerőmű KSC Szekszárd az NKE-Csatát győzte le, így az ötödik helyért Szekszárd–Cegléd mérkőzést rendeznek majd.

Női kosár NB I: drámai meccsen bukta el a playoffot a Vasas

A BEAC tetemes hátrányból fordítva, hosszabbítást követően 84–80-ra legyőzte a Vasas Akadémiát a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombaton megrendezett utolsó fordulójában, ami azt jelenti, hogy a vendégeknek nem sikerült bejutniuk a rájátszásba – a nyolcadik hely a Ceglédnek jutott, amely egyébként szintén kikapott szombaton.

Női kosár NB I: a Győr simán nyert; DVTK-siker a rangadón

A Győr 74–61-re legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Diósgyőri VTK öt ponttal nyert a Szekszárd vendégeként, sikerével pedig éppen legyőzött riválisát megelőzve feljött a második helyre.

Női kosár Ek: ötödik meccsét is elbukta a Cegléd

A már biztosan kieső Cegléd hazai pályán 95-73-ra kikapott a francia Lyontól a női kosárlabda Európa-kupa ötödik fordulójában. A mérkőzés legeredményesebb játékosaként a magyar csapatból Jovana Popovics 25 pontot szerzett. Az már korábban eldőlt, hogy a ceglédiek – akik elvesztették az első négy csoportmeccsüket – biztosan nem juthatnak tovább az I jelű kvartettből.

Női kosár Ek: győzött a Szekszárd, nyeretlen maradt a Cegléd

A továbbjutás szempontjából fontos, egyben kötelező győzelmet aratott a Szekszárd a nyeretlen Celje vendégeként, míg a Keltern otthonában pályára lépő Ceglédnek nem sikerült megszereznie első diadalát a női kosárlabda Európa-kupa csoportkörének negyedik fordulójában sem.

Női kosár NB I: a bajnoki döntős Szekszárd kikapott Egerszegen

A bajnoki ezüstérmes Szekszárd 75–67-re kikapott a ZTE vendégeként, míg a DVTK ötpontos győzelmet aratott Győrben (79–74) a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

Női kosár Ek: egy ponttal kikapott a Cegléd

A kiélezett, végig nyílt mérkőzés vége előtt 55 másodperccel a házigazdák még egyenlítettek (80–80), de a folytatásban már nem tudtak pontot szerezni, míg a végjátékban szintén többször hibázó vendégek az egyik büntetőjüket értékesítették. A ceglédiek legeredményesebb játékosaként Leia Dongue 20 pontot szerzett.

Női kosár NB I: egy ponttal győzte le a PEAC-Pécs a Ceglédet

A PEAC-Pécs győzelmével vette kezdetét a női kosárlabda NB I harmadik fordulója. A vendégek 70–71-re győzték le a VBW CEKK Ceglédet.

Női kosár NB I: könnyedén nyert a Sopron és a Győr

A Sopron fölényes győzelemmel kezdte szereplését a női kosárlabda NB I-ben: a címvédő vasárnap este hazai pályán, gyengébb első negyed után 96–53-ra megverte a Ceglédet. A Győr szintén hazai sikerrel rajtolt.

Női kosár NB I: a ceglédi sikerkovács a DVTK kispadján

Az elmúlt négy évben a Ceglédet irányító Cziczás László lett az Aluinvent DVTK női kosárlabdacsapatának új vezetőedzője.

Női kosár NB I: új vezetőedzőt nevezett ki a Cegléd

A női kosárlabda NB I jelenlegi szezonjában ötödik helyén végző Cegléd kispadjáról felállt Cziczás László vezetőedző, de már meg is van az utódja – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

Női kosár NB I: éremközelben a Győr, a Cegléd lett az ötödik

A Győr került lépéselőnybe a női kosárlabda NB I harmadik helyéért zajló párharcban, mivel az első mérkőzésen, hazai pályán legyőzte a ZTE csapatát.

Női kosár NB I: elődöntőben a ZTE; előnyben a Sopron

A címvédő Sopron 80–55-re legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén. A ZTE 66–59-re nyert a DVTK ellen a negyeddöntő harmadik összecsapásán, így bejutott a legjobb négy közé.

Női kosár NB I: egy sikerre az elődöntőtől a Sopron és a Győr

A címvédő Sopron és a Győr került előnybe a női kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjének első felvonását követően.

Női kosár NB I: a Cegléd idegenben is legyőzte a Győrt

A Cegléd meglepetésre 83–69-re győzött a Győr vendégeként a női kosárlabda NB I 21. fordulójának szombati játéknapján.

Női kosár NB I: Cegléden kapott ki másodszor a Győr

A Cegléd 79–70-re legyőzte hazai pályán a Győrt a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján. A PINKK-Pécs 74–68-ra nyert a Vasas ellen.

Női kosár Ek: idegenben nyert, továbbjutott a DVTK és a Győr

Kilencpontos győzelmet aratott a német Keltern otthonában a DVTK, így továbblépett a csoportjából a női kosárlabda Európa-kupában. A Győr is idegenbeli sikerrel biztosította be a továbbjutását, míg a Cegléd csoportutolsóként esett ki.

Női kosár NB I: a Szekszárd nyerte a Sopron elleni rangadót

A Szekszárd 66–53-ra győzött hazai pályán a Sopron ellen a női kosárlabda NB I rangadóján. A PINKK Pécs bravúros sikert aratott Cegléden, míg a PEAC-Pécs otthon múlta felül a Vasast.