?>
Férfi kézi: Nekem a magyar válogatott a csúcs – Haris Porobic

Korrekt módon vált el a Veszprémtől, Mikler Rolandot igazi példaképnek tartja, Cegléden az eddigiektől eltérő célokkal, de ugyanolyan mentalitással dolgozik a férfiválogatott kapusedzője, Haris Porobic.

Férfi kézi NB I: három meccset halasztanak el a koronavírus miatt

A Balatonfüred férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a Komló a két együttes mérkőzésének elhalasztását kérte, amibe a Balaton-parti alakulat bele is egyezett. Nem sokkal később a Magyar Kézilabda-szövetség a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a Balatonfüred–Komló meccs mellett az Eger–Telekom Veszprém és a Cegléd–Mol-Pick Szeged összecsapást is későbbi időpontban rendezik meg.

Férfi kézi NB I: 15 góllal nyert a Veszprém; kikapott a Csurgó

A férfi kézilabda NB I 3. fordulójának vasárnapi játéknapján a Telekom Veszprém hazai pályán 34–19-re legyőzte a Ceglédet, míg a Csurgó idegenben 24–22-re kikapott a Budakalásztól. A Gyöngyös hazai pályán négygólos előnyt alakított ki az első félidőben, ezt pedig végül meg is tudta őrizni a Balatonfüred ellen (28–24).

Férfi kézi NB I: fölényes győzelemmel rajtolt az FTC

Az FTC hazai pályán 31–19-re győzött a Cegléd ellen a férfi kézilabda NB I 1. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: ez a csapat indul a Mezőkövesd helyett

A Magyar Kézilabda-szövetség a hivatalos honlapján közölte, a Ceglédi KKSE indíthat csapatot a férfi NB I 2020–2021-es idényében a Mezőkövesdi KC helyett.

Férfi kézi NB I: 10–0-s széria, sima szegedi győzelem

A Bajnokok Ligája négyes döntőjéről lemaradó Mol-Pick Szeged 37–29-es győzelmet aratott Cegléden a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: továbbra sincs pontja a Vecsésnek

A sereghajtó Vecsés öt góllal kikapott Mezőkövesden a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kézi NB I: fontos győzelmet aratott a Budakalász

A bennmaradásért folytatott harcban szerzett roppant fontos két pontot a Budakalász, amely a közvetlen rivális Ceglédet győzte le hazai pályán a férfi kézilabda NB I-ben, és így meg is előzte ellenfelét a tabellán. A DVTK-Eger Gyöngyös elleni döntetlenje is sokat érhet még a végelszámolásnál. A Ferencváros 41 gólt dobva nyert a pont nélküli Vecsés ellen, míg a Csurgó szűken bizonyult jobbnak a Komlónál.

Férfi kézi NB I: hárommal nyert Cegléden a Komló

A félidőben négy góllal vezetett, végül hárommal győzött a Komló Cegléden a férfi kézilabda NB I-ben.

Férfi kézi NB I: tízzel nyert a Fradi, javított a Csurgó

A Ferencváros tízgólos győzelmet aratott a Komló felett, a Gyöngyös nehezen nyert a Dabas ellen, míg a sereghajtó Vecsés majdnem pontot rabolt a Ceglédtől a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. A Csurgó könnyedén nyert Mezőkövesden.

Férfi kézi NB I: továbbra is hibátlan a címvédő Szeged

Az éllovas Mol-Pick Szeged könnyedén, 16 góllal megverte a Ceglédet a férfi kézilabda NB I keddi mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: másodszor nyert vendégként a Tatabánya

A Tatabánya 27–21-es győzelmet aratott Cegléden a férfi kézilabda NB I csütörtöki mérkőzésén.

Férfi kézi MK: elkészült a negyedik forduló párosítása

Kedden kisorsolták a férfi kézilabda Magyar Kupa negyedik fordulójának a párosítását. A mérkőzéseket december 12-én, szerdán rendezik.

Férfi kézi NB I: dugóban a bírók, a csapatok kivárták

Másfél órás késéssel kezdődött meg a Cegléd–Budakalász mérkőzés a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján, miután a játékvezetők közlekedési dugóba keveredtek. A vendégek végül 33–30-ra győztek, és ugyanilyen eredménnyel ért véget a 7. forduló másik pénteki meccse is, de azon a hazai csapat, a Gyöngyös nyert.

Férfi kézi NB I: szoros meccsen kapott ki az újonc Vecsés

Az újonc Vecsési SE a szünetben még kettővel vezetett, de aztán ugyancsak két góllal kikapott a Cegléd otthonában a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: pontot ért a Vácnak a legvégén szerzett gól

A Cegléd 25–25-ös döntetlent ért el hazai pályán a Váccal szemben a férfi kézilabda NB I-ben. A vendégek az 51. percben még 22–18-ra vezettek, de a legvégén mégis Marko Davidovic gólja kellett az egyenlítéshez, ami így egy pontot ért a Vácnak.

Férfi kézi NB I: a Cegléd félidőt nyert a Veszprém ellen

A Veszprém 29–23-ra nyert Cegléden a K&H férfi kézilabdaliga alapszakaszában. A második félidőben egy góllal a hazaiak voltak a jobbak.

Férfi kézi NB I: 4 meccs, 3 győzelem – belelendült a Fradi

A Ferencváros hazai pályán 30–25-re legyőzte az Egert a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi kézi NB I: a Cegléd egy pontot szerzett Dabason

A Dabas 24–24-es döntetlent játszott otthon a Cegléddel a K&H férfi kézilabdaliga vasárnapi mérkőzésein.

Férfi kézi: több változás is történt a Dabas keretében

Ceglédről Dabasra szerződött Ivan Perisics montenegrói kézilabdázó.