El: Óriási előnyre tehetünk szert – Emery

Unai Emery bizakodóan nyilatkozott a Napoli elleni Európa-liga-negyeddöntő visszavágóját felvezető sajtótájékoztatón, ugyanakkor tudatában van annak, hogy az esetleges idegenben szerzett gól is kevés lehet a továbbjutáshoz.

El: Az a párharc a Bayernnel csupán egy jó emlék – Ancelotti

Unai Emery elismerte a Napoli elleni Európa-liga-negyeddöntő első mérkőzését megelőző sajtótájékoztatón, hogy az Arsenalnak – pocsék idegenbeli mérlege miatt – gyakorlatilag kötelező megnyernie a hazai találkozót. Kollégája, Carlo Ancelotti szívesen emlékszik vissza a 2017-es Bayern München–Arsenal BL-meccsekre, ugyanakkor tisztában van azzal, hogy ezúttal egy teljesen másik párharcra van kilátás.

Napoli: az utolsó mez története – távozik a klublegenda?

Szombaton klubrekordot jelentő 520. alkalommal és minden bizonnyal utoljára lépett pályára a Napoli labdarúgócsapatában Marek Hamsík, aki valószínűleg Kínában folytatja pályafutását. A Kuangcsou Evergrande másodedzője, Paolo Cannavaro az Instagramon osztotta meg követőivel, hogy a szlovák középpályás neki ajándékozta oda a nápolyi együttesben viselt utolsó szerelését.

Napoli: Legközelebb levonulunk a pályáról! – Ancelotti

Mint arról beszámoltunk, az Inter-drukkerek a Napoli elleni olasz bajnoki mérkőzésen csaknem végig huhogtak és rasszista énekekkel provokálták a vendégek szenegáli védőjét, Kalidou Koulibalyt. Most reagált az esetre Carlo Ancelotti, a Napoli vezetőedzője.

Napoli: Ancelotti boldog arcokat lát, nem érdekli a játékospiac

Carlo Ancelotti, a Napoli labdarúgócsapatának vezetőedzője nem akar új játékosokat szerződtetni a téli átigazolási időszakban.

BL: Ancelottival 18 éve nem fordult elő ilyen kudarc

A Carlo Ancelotti vezette Napoli kedden 1–0-ra kikapott az előző idényben döntős Liverpool vendégeként a Bajnokok Ligájában, így – tavalyhoz hasonlóan – csoportharmadik lett, s az Európa-ligában folytatja szereplését. Az olasz szakemberrel legutóbb 2000-ben fordult elő, hogy aktuális csapatával nem jutott tovább csoportjából a legrangosabb európai kupasorozatban.

BL: Klopp és Ancelotti is elismeri a gegenpressing diadalát

A Liverpool és a PSG jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája C jelű csoportjából, a Napoli az Európa-ligában folytatja, Nézzük, hogyan látták az angliai mérkőzést a főszereplők!

Dráma Liverpoolban: Milik kiejtette, Alisson továbbjuttatta övéit

A Liverpool és a PSG jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája C jelű csoportjából, a Napoli az Európa-ligában folytatja, míg a Crvena zvezda már korábban kiesett.

Napoli: Ha nem jutunk tovább, balf.szok vagyunk – Ancelotti

A labdarúgó Bajnokok Ligája szerdai játéknapján a Napoli hazai pályán játszik a Crvena zvezdával. A mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón a nápolyiak vezetőedzője, Carlo Ancelotti nem mindennapi módon fejtette ki a véleményét arról, mi lenne, ha csapata nem jutna tovább a C-csoportból.

Serie A: Ancelotti zseniálisan reagált Mourinho hergelésére

Mint korábban megírtuk, a Manchester United idegenben 2–1-re legyőzte a Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában a Juventust. A mérkőzés lefújását követően a vendégek portugál menedzsere, José Mourinho az olasz szurkolókat mindenki számára jól érthető gesztussal hergelte, majd több játékos is kérdőre vonta a trénert viselkedéséért. Az esetről a Napoli vezetőedzőjének, Carlo Ancelottinak a véleményét is kikérték a hétvégi bajnoki előtti sajtótájékoztatón az újságírók, az olasz tréner pedig zseniálisan reagált.

BL: Buffon szerint itt az ideje a videobíró bevezetésének

A párizsi döntetlen után Nápolyban is egy-egy pontot szerzett összecsapásukon a Napoli és a PSG, így egyik csapat sem tudta kihasználni, hogy a Bajnokok Ligája C-csoportjában nagy meglepetésre kikapott a Crvena zvezda otthonában a Liverpool. Nézzük, hogyan látták a nápolyi rangadót a főszereplők!

Most sem bírt egymással a Napoli és a PSG, örülhet a Pool

BL: Ancelotti elárulta, mi a baj a PSG taktikájával

A labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjában a PSG a 93. percben mentett pontot a Napoli ellen, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Di María a 93. percben mentett pontot a PSG-nek a Napoli ellen

A labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjában a PSG a 93. percben mentett pontot a Napoli ellen, míg a Liverpool magabiztosan verte meg odahaza a Crvena zvezdát.

Bayern: Ancelotti szerint egy éve ugyanazok a problémák

Carlo Ancelotti, a Bayern München labdarúgócsapatának korábbi és az olasz Napoli jelenlegi vezetőedzője szerint a bajor sztáregyüttesnél ugyanazok a problémák vannak jelen, mint egy évvel ezelőtt.

BL: Cavani túlgondolja a dolgokat; néha jó a vereség – Tuchel

Thomas Tuchel gólt kívánt a volt csapata ellen készülő Edinson Cavaninak, s azt is elárulta, inspirálónak találta a Carlo Ancelotti irányítása mellett 2003-ban és 2007-ben is Bajnokok Ligáját nyerő Milan futballját. A labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik csoportkörében az Ancelotti vezette Napoli vár a Paris Saint-Germainre.

Serie A: Jobbak is lehetnének – Mertens a Juventusról

Az olasz első osztályú Napoli támadója, Dries Mertens beszélt a jelenlegi idényben történtekről, Maurizio Sarriról, és a jövőbeli elképzéseiről a La Gazzetta dello Sportnak.

BL: Fogalmam sincs, mikor történt ilyen legutóbb – Klopp

A Liverpool FC labdarúgócsapatának menedzsere, Jürgen Klopp a Napolival szemben idegenben elveszített Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés (0–1) utáni sajtótájékoztatón elismerte, csapata nem játszott azon a szinten, amelyen tud, és nem volt elég jó ahhoz, hogy esélye legyen a győzelem megszerzésére.

BL, C-csoport: Insigne gólja döntött a Napoli–Liverpoolon

A labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjában a Napoli Lorenzo Insigne 90. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a Liverpoolt a San Paolo Stadionban, Kassai Viktor játékvezetése mellett. A nápolyiak két forduló után vezetik a csoportot, megelőzve a PSG-t és a Liverpoolt is.

Hangrobbanás a 90. percben, a Napoli legyőzte a Liverpoolt!