NB I: Gazdag, Zubkov, Zsótér – az idény 15 emlékezetes gólja

A labdarúgó NB I a 26. fordulóval folytatódik péntektől a Kaposvár–ZTE mérkőzéssel. Ráhangolódásképpen összegyűjtöttük az idény eddigi legemlékezetesebb találatait (elsősorban a Nemzeti Sportnál az adott forduló góljának megválasztott találatok közül válogattunk). Szavazzon, melyiket tartja a legszebbnek!

MK: a Honvéd öltözőjében mindenki ugrált, míg Uzoma táncolt

A Budapest Honvéd jutott be a Magyar Kupa döntőjébe, miután a visszavágón sem tudtak gólt rúgni a csapatok sem a rendes játékidőben, sem a hosszabbításban. A tizenegyeseknél a Honvéd célzott jobban, így ő léphet pályára a Mezőkövesd ellen a döntőben, szintén a Puskás Arénában. A találkozó után a kispestiek védőjével, Eke Uzomával beszélgetett az NSO Tv stábja.

MK: Kicsit a Liverpool játéka jutott eszembe – Pisont

A Budapest Honvéd jutott be a Magyar Kupa döntőjébe, miután a visszavágón sem tudtak gólt rúgni a csapatok sem a rendes játékidőben, sem a hosszabbításban. A tizenegyeseknél a Honvéd célzott jobban, így ő léphet pályára a Mezőkövesd ellen a döntőben, szintén a Puskás Arénában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Videó: Hidi belőtte, a Honvéd pedig ünnepelt a Puskás Arénában

A Budapest Honvéd jutott be a Magyar Kupa döntőjébe, miután az első mérkőzés után a visszavágón sem tudtak gólt rúgni a csapatok sem a rendes játékidőben, sem a hosszabbításban. A tizenegyeseknél a Honvéd célzott jobban, így ő léphet pályára a Mezőkövesd ellen a döntőben, szintén a Puskás Arénában. Hidi Patrik mindent eldöntő lövése után így ünnepeltek a kispestiek.

MK: a Honvéd lesz a Kövesd ellenfele a döntőben

Tizenegyesekkel jutott a Magyar Kupa döntőjébe a Honvéd

MK: Az MTK edzője remekül felkészítette ellenünk a csapatát – Niba

Nem született gól az MTK és a Budapest Honvéd Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén, amelyen a kék-fehérek nagyon bekezdtek, a piros-feketék védője, Niba sem tagadta az NSO Tv-nek adott interjúban, hogy bizony nehéz perceket éltek át a mérkőzés elején.

MK: Egy félreérthető mondat miatt kaptam a piros lapot – Kuttor Attila

Szombaton lejátszották a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőinek első mérkőzését. A Mezőkövesd és a Fehérvár találkozója 1–1–gyel zárult, míg az MTK és a Budapest Honvéd 0–0-t játszott. Így értékeltek a vezetőedzők.

Magyar Kupa: 0–0-s döntetlent játszott az MTK a Honvéddal

Hiába támadta szinte végig a Magyar Kupa elődöntő első találkozóját az MTK hazai pályán a Honvéd ellen, nem tudott betalálni, és mivel ez az ellenfélnek sem sikerült, maradt a gól nélküli döntetlen. A visszavágó tehát teljesen nyílt, a Puskás Arénában dől el, hogy melyik budapesti csapat jut be a döntőbe.

Több lehetősége volt az MTK-nak, de a Honvéd kihúzta döntetlennel

Magyar Kupa: hivatalos, a Puskás Arénában lesz a döntő!

Május 23-án – szigorú járványügyi előírások mellett, zárt kapuk mögött – az elődöntők első mérkőzéseivel folytatódik a Magyar Kupa küzdelemsorozata. A találkozókat élőben közvetítő MTVA-val történt egyeztetéseket követően eldőlt, hogy június 3-án, szerdán 20 órától kezdődik a férfi Magyar Kupa-döntő – számolt be a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapja.

NB I: Pintér Csaba vezeti a Ferencváros–Debrecen meccset

A Magyar Labdarúgó-szövetség kijelölte az NB I 1. fordulójából elhalasztott Ferencváros–Debreceni VSC mérkőzés játékvezetőjét: a találkozót Pintér Csaba vezeti.

Rebrov megoldást talált egy problémára; változott a keret Fehérváron

Itthon május 23-án két kupaelődöntővel – Mezőkövesd–Fehérvár, MTK–Bp. Honvéd – és az 1. fordulóból elmaradt FTC–DVSC bajnoki mérkőzéssel (valamennyi zárt kapuk mögött) folytatódik a futballidény. Felvezetőnkben összegyűjtöttük a szombaton pályára lépő csapatok felkészülési mérkőzéseit.

KoroNapló: Davide Lanzafame ismét tétmérkőzésre készül

A megterhelő időszak után ismét tétmeccsre készül a Budapest Honvéd olasz támadója, aki hetvenszázalékos együttesekre és mentálisan erős kispesti csapatra számít.

Honvéd: végre megműtötték a fiatal középpályás térdét

Sikeres operáción esett át Banó-Szabó Bence, a Budapest Honvéd NB I-es csapatának 20 esztendős labdarúgója – számolt be róla a kispesti klub hivatalos honlapja.

Magyar Kupa: kiderült, hol fogadja az MTK-t a Honvéd

A Budapest Honvéd–MTK labdarúgó Magyar Kupa-elődöntő lesz a Puskás Aréna első tétmérkőzése.

Felkészülés: a Honvéd legyőzte a DVTK-t, iksz Újpesten

A Honvéd hazai pályán 3–1-re legyőzte a DVTK-t, az Újpest – szintén pályaválasztóként – 2–2-es döntetlent játszott az NB II-ből feljutó MTK-val a labdarúgó NB I folytatására készülő csapatok szombat délutáni felkészülési mérkőzésein.