NB I: Sannino mérges; Vignjevics: Némi levegőhöz jutottunk

A labdarúgó NB I 22. fordulójából a Mezőkövesd–Ferencváros (3–0) bajnokit követően már idéztük a két csapat vezetőedzőjét, Szerhij Rebrovot és Kuttor Attilát, most lássuk a többi edzői értékelést is a szombati mérkőzésekről – mestermérlegek!

Döntetlenre végzett a Honvéd a Puskással a tizenegyesek mérkőzésén

A labdarúgó NB I 22. fordulójában a Bp. Honvéd 1–1-es döntetlent játszott a vendég Puskás Akadémiával. A mérkőzés elején Lanzafame tizenegyesét Hegedüs Lajos kivédte, de szünet után ismételhetett az olasz támadó, és ezúttal már nem hibázott. A folytatásban nem tudta növelni előnyét a kispesti csapat, és pár perccel a vége előtt a felcsúti gárda ugyancsak büntetőből egyenlített.

Bp. Honvéd: profi szerződést kapott a 17 éves tehetség

A labdarúgó NB I-es Budapest Honvéd profi szerződést kötött a 17 éves Megyeri Gáborral – adta hírül a honvedfc.hu.

MK: Szomorú, ami az első meccs után történt, de a Honvédnak szurkolok – Mátyus

A Haladás közel állt ahhoz, hogy meglepje a Honvédot – a kispestiek hosszabbítás után 2–1-re kikaptak Szombathelyen, de 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal mégis továbbmentek. A találkozó után a zöld-fehérek vezetőedzőjével, Mátyus Jánossal beszélgetett az NSO Tv stábja, aki az első mérkőzés után történtekre is kitért.

Honvéd: A Fradiban sem ment rosszul, de itt kivirágoztam – Batik

A Haladás közel állt ahhoz, hogy meglepje a Budapest Honvédot – a kispestiek hosszabbítás után 2–1-re kikaptak Szombathelyen, de 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal mégis továbbmentek. A találkozó után a vendégek gólját szerző Ivan Lovriccsal, illetve a válogatottal is hírbe hozott Batik Bencével beszélgetett az NSO Tv stábja.

MK: drámai Honvéd-továbbjutás; kettős sikerrel ment tovább a Kövesd és a PAFC

A Mezőkövesd 3–1-re nyert Kaposváron a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének a visszavágóján, így kettős győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe. A Puskás Akadémia is ott van a legjobb nyolc között, miután hazai pályán is 3–0-s sikert aratott a Békéscsaba ellen, így összesítésben 6–0-val ment tovább. Nem hibázott az MTK Budapest sem, amely a harmadosztályú Dunaújvárost búcsúztatta 5–0-s összesítéssel. A Haladás közel állt ahhoz, hogy meglepje a Budapest Honvédot – a kispestiek hosszabbítás után 2–1-re kikaptak Szombathelyen, de 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal mégis továbbmentek.

Honvéd: újabb játékost adtak kölcsön az Ajkához

Kovács Nikolasz ősszel még a kooperációs kölcsön keretein belül szerepelt Ajkán. Az NB II-es klub most hivatalosan is kölcsönvette az idény végéig. Kovács a Honvéd tizedik futballistája lett, aki 2020 tavaszán kölcsönben egy másik együttesnél bizonyíthat.

NB I: a Honvéd egy góllal nyert a Kaposvár otthonában

A labdarúgó NB I 21. fordulójában a Budapest Honvéd Davide Lanzafame góljával 1–0-ra nyert a sereghajtó Kaposvári Rákóczi otthonában.

Lanzafame gólja döntött, a Bp. Honvéd nyert Kaposváron

Honvéd: N'Gog távozik, Litvániában folytatja – hivatalos

Közös megegyezéssel szerződést bontott a labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd és David N'Gog – olvasható a klub hivatalos honlapján.

MK: négy játékost eltiltottak a Honvéd–Haladás meccs után

Mint ismert, a Budapest Honvéd 1–0-s előnyt szerzett a Szombathelyi Haladás ellen a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében, a mérkőzés azonban a lefújás után történt tömegjelenet és dulakodás miatt váltott ki nagyobb figyelmet. A találkozó másnapján ülésezett a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága, s két-két játékost is eltiltással büntetett.

MK: Az egész mérkőzésen provokáltak – Lanzafame

A Budapest Honvéd 1–0-s előnyt szerzett a Szombathelyi Haladás ellen a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében, a mérkőzés azonban a lefújás után történtek miatt váltott ki nagyobb figyelmet. Ahogy arról beszámoltunk, Davide Lanzafame és Szekér Ádám keveredett dulakodásba.

MK: „Már az első félidőben is voltak összeszólalkozások...”

A Budapest Honvéd 1–0-s előnnyel várja a Szombathelyi Haladás elleni visszavágót a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében. A mérkőzés – amely parázs jelenetekkel zárult – után a sérülést követően visszatérő Gazdag Dániel és Nagy Gergő, illetve a vendégek mestere, Mátyus János értékelt az NSO Tv-nek.

Videó: dulakodás, két piros lap a Honvéd–Haladáson

Jagodics Márkot és Kálnoki Kis Dávidot is kiállította a játékvezető a Honvéd–Haladás Magyar Kupa-találkozó lefújása után. A meccs végén tömegjelenet alakult ki, mindkét labdarúgó a dulakodás miatt kapta a piros lapot.

MK: egygólos előnyt szerzett a Honvéd a Haladás ellen

A legjobb nyolc közé jutás a tét a Magyar Kupában. A Honvéd az NB II-ben nehéz helyzetben lévő Haladást fogadta, és nem túl élénk mérkőzésen egy góllal nyert, így előnnyel utazik a szombathelyi visszavágóra.

Videó: a Honvéd játékosa gólöröm gyanánt felült a lelátóra

Ritkán látható módon ünnepelte gólját a Budapest Honvéd labdarúgója, Tonci Kukoc. A horvát játékos a Haladás elleni Magyar Kupa-nyolcaddöntő első mérkőzésén talált be, majd átmászott a korláton, és felült a lelátóra.