NBA: a Brooklyn Nets legyőzte a Lakerst Sanghajban

A Brooklyn Nets 114–111-re legyőzte a Los Angeles Lakers csapatát az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) sanghaji felkészülési mérkőzésén.

NBA: nem marad el a Lakers–Nets meccs Sanghajban

Az észak-amerikai kosárlabdaligában szereplő (NBA) Houston Rockets igazgatójának a hongkongi tüntetőket támogató bejegyzése nyomán kialakult feszültségek ellenére csütörtök este megtartják a Los Angeles Lakers és a Brooklyn Nets bemutatómérkőzését Sanghajban.

NBA: Brooklynnak várnia kell, Durant kihagyja az idényt

Várhatóan csak a 2020/2021-es idényben mutatkozik be a Brooklyn Netsben a sérüléséből lábadozó Kevin Durant, az észak-amerikai bajnokság (NBA) egyik legnagyobb sztárja.

NBA: az orosz tulajdonos eladja a Brooklyn Netset

Megállapodott üzlettársával a Brooklyn Nets kosárlabdacsapat eddigi orosz többségi tulajdonosa, Mihail Prohorov az NBA-ben szereplő amerikai klub eladásáról.

NBA: Durant Brooklynba szerződik, még egy sztár követheti

Kevin Durant három szezon után elhagyja a Golden State Warriors kosárlabdacsapatát, és a Brooklyn Netshez szerződik.

NBA: a Milwaukee és a Houston is egy győzelemre a söpréstől

A Milwaukee Bucks és a Houston Rockets is megnyerte az első idegenbeli mérkőzését a Detroit Pistons, valamint a Utah Jazz ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában, így mindkét csapat 3–0-ra vezet a főcsoport-negyeddöntőben az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A Brooklyn 3–1-es előnybe a Philadelphiával szemben, a Denver egyenlített a San Antonio ellen.

A Magic Bostonban, a Nets Indianában harcolta ki a playoff-részvételt

Hosszú évek után léphet ismét pályára az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában az Orlando és a Brooklyn, hiszen előbbi a Celtics, utóbbi pedig a Pacers vendégeként tudott nyerni, ezek pedig a Pistons és a Heat újabb vereségeivel azt eredményezik, hogy már csak egy hely kiadó Keleten. NBA-rekordot döntött a Houston, hivatalosan is a Golden State-é a nyugati első hely, visszavágott a Portland a tartalékos Denvernek, meglepő Lakers-siker a Jazz ellen, nem hibázott a Spurs és az OKC, megvan a 60 győzelme a Bucksnak.

NBA: győzött a ligaelső otthonában az életéért küzdő Brooklyn

Jobban akarta a sikert a Nets, mint az Antetokunbo nélküli Milwaukee az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, így D'Angelo Russellék fontos győzelmet arattak az első kiemelt csarnokában – közben sima győzelemmel törte meg vereségszériáját a Philadelphia, a Chicago volt az áldozat.

NBA: ekkora fordításból nem sok akad a ligatörténetben

A Brooklyn Nets 25 pontos hátrányban futott neki a negyedik negyednek, mégis képes volt győzni a Sacramento Kings vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján: az utolsó játékrészben 45–18-cal fordító Nets 123–121-re nyert. A 44 pontos karriercsúccsal záró D'Angelo Russell 27 pontot szerzett a negyedik negyedben.

NBA: háromszori hosszabbítás döntött Clevelandben

A Brooklyn Nets háromszori hosszabbítás után 148–139-re győzött a Cleveland Cavaliers otthonában az NBA legutóbbi játéknapján. A hazaiaknál négy, a vendégeknél nyolc játékos ért el legalább tíz pontot. A mezőny legeredményesebbje a Cavalierst erősítő Jordan Clarkson volt 42 ponttal.

A Brooklyn is megfogta a Denvert, gálázott a Bucks, a GSW és a Rockets

Újabb idegenbeli vereséget szenvedett el a nyugati második Denver, Nikola Jokicsék ezúttal az újjáéledő Brooklyn csarnokában áztak el az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) hajnali játéknapján. A több cserétől is hangos éjszaka folyamán a listavezető Milwaukee 148, a címvédő Golden State 141 pontot szórt, de a Houston is könnyed győzelmet aratott az eddig jó formában lévő Sacramento otthonában.

Átgázolt a Houstonon a Sixers, 130-at dobott a GSW

Ugyan James Harden eljutott 37 pontig, az összességében nagyon gyengén támadó Rockets esélytelennek bizonyult a remeklő Philadelphia otthonában az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapjának egyik rangadóján. A másik ki-ki meccset megnyerte a Portland Salt Lake Cityben, Klay Thompson 44 pontot és 10 triplát dobott a Lakersnek, győzni tudott a Boston és a Milwaukee, tovább robog az ellenállhatatlan Brooklyn, nem hibázott az OKC.

NBA: a Cleveland megálljt parancsolt az Indianának

A Cleveland Cavaliers Larry Nance Jr. utolsó pillanatokban szerzett kosarával idegenben legyőzte az Indiana Pacerst az NBA legutóbbi játéknapján. A házigazdáknak ezzel megszakadt a hétmeccses győzelmi sorozatuk. A Cavs korábbi nagyágyúja, LeBron James hiába szerzett 36 pontot és 13 lepattanót, új csapata, a Los Angeles Lakers ötpontos vereséget szenvedett a Brooklyn otthonában.

NBA: könnyek közt a csapattárs a súlyos bokasérülés láttán – videó

Ijesztő sérülést szenvedett a Minnesota Timberwolves elleni mérkőzésen Caris LeVert. A Brooklyn Nets feltörekvő kosarasa a szezonbeli 13 fellépésén 19 pontot átlagolt meccsenként – ezzel eddig csapata legjobb pontszerzője volt –, azonban a hajnali találkozón a félidő előtt néhány másodperccel egy felugrás után olyan szerencsétlenül ért földet, hogy valószínűleg ebben az idényben ez volt az utolsó mérkőzése. A bokája olyan szögben állt még a leérkezés után is, hogy a csapattársak és az ellenfél játékosai is a fejüket fogták – volt, aki imádkozott, volt, aki nem bírta könnyek nélkül.

PL: a Manchester City igazgatója az NFL-be szerződik

Elhagyja a Manchester Cityt és az NFL-ben szereplő Carolina Panthers elnöke lesz Tom Glick, a Premier League bajnokának ügyvezető igazgatója.

NBA: tajvani-kanadai tulajdonosa lesz a Brooklyn Netsnek

Új tulajdonosa lesz az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Brooklyn Nets csapatának, amelyet egy tajvani-kanadai milliárdos, Joseph Tsai vásárol meg.

NBA: dráma Dallasban; a sereghajtó a tizedikre vadászik

Három mérkőzést rendeztek az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. A liga sereghajtója, a Brooklyn Nets nem tudta megszerezni szezonbeli 10. győzelmét, míg a Charlotte Hornets a sikerével hétmeccses nyeretlenségi szériáját szakította meg. A Houston Rockets James Harden vezérletével simán túllépett az Orlando Magicen, a Portland Trail Blazers pedig elképesztő végjátékban, utolsó másodperces kosárral diadalmaskodott a Dallas Mavericks otthonában.

Keleti kis csapatok leckéztették meg a Spurst és a Clipperst

Sean Kilpatrick hihetetlen meccsével kapott ki a Clippers Brooklynban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali játéknapján, de nem csak ők buktak nagyot. A Magic idegenben oktatta a San Antoniót, a Cleveland Milwaukee-ban fázott meg, a Hornets pedig óriási hazai vereséget szenvedett el az idegenben nem túl acélos Pistonstól. A New Orleans és Anthony Davis továbbra is jó formában, a nap rangadóján pedig a Jazz megfordította a szerepeket, és ők dobták szét James Harden Houstonját.

A GSW megdöntötte a Bulls rekordját, Curry átlépte a 400-as határt

Méltóképpen búcsúzott pályafutásától az utóbbi húsz év egyik legmeghatározóbb NBA-játékosa: Kobe Bryant 60 ponttal és győzelemmel zárta le csodálatos karrierjét az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali, alapszakaszzáró játéknapján. Nem ez volt az egyetlen nagy esemény, a Golden State Warriors a Memphis legyőzésével megszerezte idei 73. győzelmét, és megdöntötte a legendás Chicago Bulls rekordját, Steph Curry pedig 46 pontos estéje közben átlépte a 400-as határt a bedobott triplák tekintetében. Hihetetlen harc folyt Keleten és négyes holtverseny alakult ki a 3-6. hely között, amelyből a Miami jött ki legjobban és a Charlotte legrosszabbul. Nyugaton nem hibázott, így ott lesz a rájátszásban a Houston.

Duranték simán elintézték a tartalékos San Antoniót

Az Atlanta Hawks a Detroiton is átlépett az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában és egyre inkább úgy tűnik, hogy komolyan kell venni Jeff Teague-éket a rájátszásra. A Thunder hozta a kötelezőt a Spurs B-csapata ellen, a Brooklyn az utolsó negyedben szétdobta az Indianát, újabb komoly verést kapott a Chicago, Kyrie Irving nélkül remekelt a Cavs, villogott a Charlotte, szoros meccset nyert a Portland és a Boston – íme a részletek!