Képek: a társak sem hittek a szemüknek Messi góljánál

Mint ismert, vasárnap este Lionel Messi vezérletével az FC Barcelona 4–1-re legyőzte a Real Betist a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában. Az argentin harmadik találata különösen szép volt – Rakitic passza után átvétel nélkül, körülbelül 15 méterről emelte át Pau Lópezt. Az Estádio Benito Villamarín közönsége felállva tapsolta Messit, a csapattársak és a csalódott Betis-kapus, illetve a hazai publikum reakciója mindent elárul.

La Liga: négyet vágott a Barca, immár tíz pont az előnye

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában a Barcelona idegenben 4–1-re legyőzte a Betist.

Messi hármat rúgott – kihasználta az Atlético botlását a Barca

Mindent megtett a Real Betis, de a Barcelonára ma nem volt ellenszer: a katalán csapat négy gólt szerezve használta ki az Atlético Madrid botlását, ezzel már tíz pont az előnye a La Ligában. Lionel Messi háromszor talált be Sevillában – harmadik gólját felállva tapsolta az Estadio Benito Villamarín közönsége –, Luis Suárez is beköszönt, majd sérülés miatt idő előtt távozott.

La Liga: az exrealos góljával sevillai siker Vigóban

A Real Madrid korábbi játékosa, Jesé góljával a Betis 1–0-s győzelmet aratott Vigóban a Celta felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában.

La Liga: Sevillában győzött, és előzött a Getafe

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában a Getafe 2–1-es győzelmet aratott a Real Betis otthonában, ezzel feljött a tabella negyedik helyére.

Király-kupa: Rodrigo gólja döntőt ért a Valenciának

Bánhatja a három hete hazai pályán elszórt kétgólos előnyt a Betis, amely a Király-kupa elődöntőjének visszavágóján 1–0-s vereséget szenvedett, így a Valencia jutott be a Barcelona elleni fináléba.

Real Madrid: „titokban” vettek két játékost a nyárra – sajtóhír

Egybehangzó spanyol lapértesülések szerint a Real Madrid már mindenben megegyezett két futballistával, ők az idény végén érkeznek a spanyol fővárosba.

El: spanyol–francia párharcban fújja a sípot Kassai Viktor

Kassai Viktor vezeti a Real Betis–Rennes párharc visszavágóját az Európa-liga csütörtöki játéknapján – döntött az Európai Labdarúgó-szövetség.

Király-kupa: Joaquín szögletből lőtt gólt, de a Valencia örülhet

A Valencia kétgólos hátrányból felállva 2–2-es döntetlent harcolt ki a Real Betis vendégeként a spanyol labdarúgó Király-kupa elődöntőjének első mérkőzésén.

La Liga: öt hónap után kikapott az Atlético Madrid

Nagy meglepetésre 1–0-s vereséget szenvedett a Betis vendégeként az Atlético Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Király-kupa: Barcelona–Real Madrid az elődöntőben!

A címvédő FC Barcelona a Real Madriddal, míg a Real Betis a Valenciával csap össze a labdarúgó spanyol Király-kupa elődöntőjében – derült ki a spanyol szövetség által megtartott pénteki sorsoláson.

Király-kupa: Sevillában rendezik a sorozat idei döntőjét

A Real Betis otthonában, a sevillai Benito Villamarín Stadionban rendezik meg a labdarúgó spanyol Király-kupa döntőjét május 25-én.

La Liga: 10 emberrel, de győztesen zárt a Bilbao

Az Athletic Bilbao annak ellenére legyőzte 1–0-ra a Betist a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában, hogy Óscar de Marcos a 84. percben a kiállítás sorsára jutott, így csapatának tíz emberrel kellett befejeznie a mérkőzést. A Real Sociedad nem bírt otthon a sereghajtó Huescával.

La Liga: a Betis a 94. percben szerzett góllal győzött

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában a Betis hazai pályán 3–2-re győzött a Girona ellen. A sevillai csapat győztes gólját a rendes játékidő letelte után, a 94. percben, 11-esből szerezte meg Sergio Canales.

Király-kupa: elkerülte egymást a Real és a Barca – sorsoltak a 8 között

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) elkészítette a Király-kupa negyeddöntőjének párosítását: a címvédő FC Barcelona a Sevillával, a Real Madrid a Gironával került össze.

Király-kupa: vereség és búcsú – a Villarrealnak itt sem megy

A Real Sociedad hazai pályán 2–2-es döntetlenre végzett a Betisszel a spanyol labdarúgó Király-kupában a legjobb 16 között rendezett párharc visszavágóján, így idegenben szerzett gólokkal a sevillai együttes jutott be a negyeddöntőbe.

La Liga: „A Real Madrid játékosa végig az anyámat szidta…”

Mint beszámoltunk róla, a Real Madrid Luka Modric és Dani Ceballos góljával 2–1-re nyert Sevillában, a találkozó jelentős részében mezőnyfölényben futballozó Real Betis ellen a spanyol élvonalbeli bajnokság (La Liga) 19. fordulójában. A hazaiaknál Marc Bartra nem csak az eredmény miatt volt ideges a lefújást követően…

La Liga: bravúros győzelem, megvan a második siker

A ligautolsó Huesca 2–1-re legyőzte a hatodik helyen álló Real Betist a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójában.

La Liga: Griezmann belőtte a 200.-at, győzött az Atlético

Az Atlético Madrid 1–0-ra legyőzte vendégét, az Espanyolt a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójának szombati játéknapján, és megszilárdította második helyét a tabellán a Barcelona mögött.

La Liga: Joaquín 500. bajnokiján a Betis nyert Barcelonában

Bő egy hónappal azután, hogy a Camp Nouban legyőzte az FC Barcelonát (4–3), az Espanyol otthonában is nyert (3–1) a Real Betis a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban.