NB I: Balogh Norbert napokon belül aláírhat Fehérváron

A Nemzeti Sport úgy értesült, hogy könnyen előfordulhat: napokon belül támadóval bővül a Mol Fehérvár FC kerete – Balogh Norbert csatlakozhat a piros-kék labdarúgócsapathoz.

Légiósok: „Erős fehérvári érdeklődés Balogh iránt”

Ciprusi kölcsönjátéka után visszatért Balogh Norbert az olasz Palermóhoz, de egybehangzó helyi lapértesülések szerint nem marad ott sokáig – most a Mol Fehérvár FC érdeklődéséről írnak.

Légiósok: Balogh Norbertet Magyarországra adná el a Palermo?

A mediagol.it a La Gazzetta dello Sport mai számát idézi a kölcsönből visszatérő palermói labdarúgók helyzetével kapcsolatban, itt pedig szóba jött természetesen a Ciprusról visszaérkező Balogh Norbert is.

Légiósok: Balogh visszatér Palermóba – újra kölcsönadják?

Balogh Norbert kölcsönszerződése után visszatér a ciprusi APOEL-től a Palermóhoz, de az olasz média úgy tudja, hogy a szicíliai együttesnél továbbra sem biztos a jövője, és valószínűleg újra kölcsönadják.

Légiósok: három hónap után szerzett ismét gólt Balogh Norbert

A ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő APOEL magyar légiósa, Balogh Norbert szerezte csapata utolsó találatát az AEL Limassol ellen 4–0-ra megnyert találkozón. A 23 éves játékos három hónap után volt ismét eredményes.

Légiósok: Egyelőre nem sokat tudok a jövőmről – Balogh Norbert

Pályafutása során először ünnepelt bajnoki címet Balogh Norbert, a ciprusi APOEL csatára, aki a több játéklehetőségben bízik, de még nem tudja marad-e Cipruson, ahova kölcsönbe érkezett, vagy vissza kell térnie az olasz Palermóhoz.

Légiósok: Balogh Norbert csapata zsinórban hetedszer bajnok

Ausztriában a súlyos térdsérülése után az edzéseket már elkezdő Szántó Tamás nem került be a Rapid Wien keretébe. A bécsiek amúgy rendkívül fordulatos meccset játszottak, a 37. és a 42. perc között szerzett gólokkal 3–0-ra elhúztak, de az Admira az 53. és 61. perc között jegyzett találatokkal egyenlített (3–3). A végszó a Rapidé volt, így a vendégek 4–3-ra nyertek.

Légiósok: Balogh csapata a 94. percben egyenlített és döntős

Balogh Norbert együttese, az APOEL bejutott a Ciprusi Kupa döntőjébe, mivel a hazai 1–0-s győzelme után idegenben 2–2-es döntetlenre végzett a Paralimnivel. A magyar légiós a kispadról nézte végig a visszavágót, amelyen bajnoki éllovas csapata a 94. percben egyenlített.

Légiósok: Nikolics megszerezte idénybeli első gólját – videó

Megszerezte idénybeli első gólját Nikolics Nemanja – a Chicago Fire magyar támadója az MLS szombati játéknapján a Toronto FC ellen volt eredményes, találata egy pontot ért csapatának, amely 2–2-es döntetlent játszott. Stieber Zoltán a kispadról nézte végig a D. C. United csúnya vereségét (0–4), az összecsapáson ráadásul brutális belépője után kiállították Wayne Rooneyt.

Légiósok: Kleinheisler gólpasszt adott, Kádárt kiállították

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában Kleinheisler László csapata, az NK Osijek idegenben 3–1-re legyőzte az Inter Zapresicet.

Válogatott: Balogh Norbert és Szoboszlai is a keretben

Marco Rossi szövetségi kapitány behívta Balogh Norbertet és Szoboszlai Dominikot is a magyar labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki selejtezőre készülő keretébe – adta hírül a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos Twitter-oldala.

Légiósok: Balogh úgy érzi, az történik vele, ami Debrecenben

Balogh Norbert, a ciprusi APOEL magyar labdarúgója fittnek és elégedettnek érzi magát a szigeten, ahol ugyanúgy építheti fel magát, mint Debrecenben.

Légiósok: Balogh csereként is győztes gólt lőtt a ciprusi rangadón

Balogh Norbert fél órát kapott az Apollon–APOEL ciprusi rangadón, s bár nem indult jól számára az összecsapás – együttese négy perccel később gólt kapott – az APOEL hamarosan egyenlített, majd a 84. percben a magyar támadó góljával fordított is. Baloghék ezzel átvették a vezetést a bajnokságban.

Légiósok: Balogh duplázott, az APOEL magabiztosan ment tovább

Balogh Norbert duplázott, az APOEL pedig 3–0-ra nyert a Doxa otthonában, így 5–1-es összesítéssel jutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó Ciprusi Kupában.

Videó: óriási, ahogyan Balogh Norbert előkészítette a gólt

Remek cserének bizonyult Balogh Norbert a ciprusi bajnokság legutóbbi fordulójában: a magyar támadó 0–2-nél állt be az APOEL-be a 82. percben, rögvest előkészített egy gólt, csapata pedig 2–2-re mentette az AEK Larnaca elleni rangadót.

Légiósok: Balogh Norbert itthon; csapata elég nagyot bukott

A ciprusi labdarúgó-bajnokság tabelláját vezető APOEL szombaton hazai pályán nagy meglepetésre 2–1-re kikapott a 19. fordulót az utolsó előtti helyen váró Paphosztól.

Légiósok: Balogh és Bese játszott, Feczesin és Bíró nem

Hétfőn négy magyar labdarúgó volt érdekelt az első és másodosztályú európai bajnokságokban, de a négy közül csak ketten, a ciprusi APOEL csatára, Balogh Norbert és a francia másodosztályú Le Havre védője, Bese Barnabás lépett pályára, mindkettejük csapata gól nélküli döntetlent játszott. Feczesin Róbertet (Adanaspor – török másodosztály) és Bíró Bencét (Guimaraes B – portugál másodosztály) nem nevezte a klubja.

Légiósok: Balogh Norberték kiütéses győzelmet arattak

Balogh Norbert győzelemnek, Megyeri Balázs és Bese Barnabás döntetlennek volt részese szombaton a külföldi klubok kötelékében lévő magyar labdarúgók közül.

Légiósok: Balogh először kezdett, ismét nyert az APOEL

A ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a listavezető APOEL Balogh Norberttel a soraiban 2–1-re nyert a Doxa vendégeként.

Légiósok: A Palermónál nem kaptam meg a lehetőséget – Balogh

Balogh Norbert, a ciprusi APOEL magyar válogatott támadója a Debrecen Televízió (DTV) Közügy Extra című műsorában beszélt az elmúlt időszak megpróbáltatásairól, az új csapatába való beilleszkedésről, s elmondta, csak a médiából hallott arról, hogy a nyáron állítólag a DVSC megkereste miatta a Palermót.