?>
Férfi kézi: a Balatonfüred két légiósa magyar állampolgár lett

A Balatonfüred férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy az együttes két játékosa, Petar Topic és Pedro Rodríguez is letette a magyar állampolgársági esküt.

Férfi kézi EKL: a Gyöngyös és a Balatonfüred is kiesett

A Balatonfüred nagy csatában 23–22-re kikapott a szlovén RK Trimo Trebnje vendégeként az Európai Kézilabdaliga (EKL) második selejtezőkörében, így nem jutott be a csoportkörbe. A Gyöngyös a hazai pályán elszenvedett vereség után idegenben 12 góllal kapott ki a német Füchse Berlintől.

Férfi kézilabda EKL: mindenki negatív, utazhat a Balatonfüred

A Balatonfüred férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a klubnál mindenkinek negatív lett a koronavírustesztje, így elutazhatnak Szlovéniába az RK Trimo Trebnje elleni nemzetközi kupamérkőzésre.

Férfi kézilabda: megérkezett az EHF válasza a Balatonfüred kérésére

Mint arról korábban beszámoltunk, koronavírus-fertőzés miatt elmaradt a BKSE keddi Európai Kézilabdaliga-selejtezős meccse, azóta azonban már újra edzésbe álltak a fürediek, és kérvényezték az európai szövetségtől (EHF), hogy a történtek fényében is maradjon kétmeccses a párharc – most megérkezett a válasz.

Férfi kézilabda: elmarad a Füred keddi Európa-liga-selejtezője

A Balatonfüred kedden Szlovéniában kezdte volna az Európai Kézilabdaliga (EKL) 2. selejtezőkörét az RK Trimo Trebnje otthonában, azonban a mérkőzés elmarad.

Férfi kézi NB I: három meccset halasztanak el a koronavírus miatt

A Balatonfüred férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a Komló a két együttes mérkőzésének elhalasztását kérte, amibe a Balaton-parti alakulat bele is egyezett. Nem sokkal később a Magyar Kézilabda-szövetség a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a Balatonfüred–Komló meccs mellett az Eger–Telekom Veszprém és a Cegléd–Mol-Pick Szeged összecsapást is későbbi időpontban rendezik meg.

Férfi kézi NB I: 15 góllal nyert a Veszprém; kikapott a Csurgó

A férfi kézilabda NB I 3. fordulójának vasárnapi játéknapján a Telekom Veszprém hazai pályán 34–19-re legyőzte a Ceglédet, míg a Csurgó idegenben 24–22-re kikapott a Budakalásztól. A Gyöngyös hazai pályán négygólos előnyt alakított ki az első félidőben, ezt pedig végül meg is tudta őrizni a Balatonfüred ellen (28–24).

Férfi kézi NB I: megint döntetlent játszott a Balatonfüred

A férfi kézilabda NB I 2. fordulójában a Balatonfüred idegenben 23–23-as döntetlent játszott a Budakalásszal. Az első körben a Tatabányával ikszelő Balaton-parti együttes a szünetben még három, kevesebb mint másfél perccel a vége előtt két góllal vezetett, de a két pontot így sem tudta megszerezni.

Férfi kézi NB I: a Szeged 12 góllal nyert, a Tatabánya ikszelt

A férfi kézilabda NB I 1. fordulójának szombati játéknapján a Szeged 12 gólos sikert ért el a Budakalász vendéglátójaként. A Komló az Egert, a Gyöngyös az Orosházát verte meg öt góllal. A Veszprémi KKFT a Dabas otthonában fordított, Grundfos Tatabánya pedig kilencgólos hátrányból felállva játszott döntetlent Balatonfüreden.

Férfi kézi: a Veszprém nem bírt a Balatonfüreddel

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata szombat délutáni felkészülési mérkőzésén 26–26-os döntetlent játszott a Balatonfüreddel.

Koronavírus: a füredi kézisek ételszállításban segítenek

A férfi NB I-ben szereplő balatonfüredi kézilabdacsapat felajánlotta segítségét a Balatonfüredi Szociális Alapszolgáltatási Központnak, így játékosai segítenek a szociálisan rászorulók ételének házhoz szállításában.

Férfi kézi NB I: sokáig közel állt a bravúrhoz a Füred a Veszprém ellen

A Telekom Veszprém 33–30-ra nyert Balatonfüreden a férfi kézilabda NB I-ben. A hazai együttes a meccs nagy részében ott volt ellenfele nyakán, a Veszprém azonban a második félidő hajrájára fordulva négy-ötgólos előnyre tett szert, ami elég volt a sikerhez.

Férfi kézi: Füreden folytatja a Tatabánya kapitánya

A következő idénytől a Balatonfüred férfi kézilabdacsapatában folytatja pályafutását a Grundfos Tatabánya csapatkapitánya, Dénes János.

Gyógyforrás, bor, Anna-bál, kézilabda – Balatonfüred új nevezetessége

Balatonfüred a Balaton északi partján fekvő, 13 500 lakosú kisváros – ezt tudjuk. A füredi Horváth-házban rendezték meg az első Anna-bált 1825-ben – ezt is tudjuk. A legutóbbi férfi kézilabda Európa-bajnokságon kilenc olyan játékos szerepelt a magyar válogatott 18-as keretében, aki a BKSE-ben játszott, illetve játszik – talán ezt is érdemes tudni. Látogatás az egyik legjobb honi utánpótlásképző műhelyben.

Férfi kézi NB I: Lékai visszatért, 39 gólt lőtt a Veszprém a sereghajtónak

A Telekom Veszprém is lejátszotta első tétmérkőzését a válogatott szünet után, az NB I 14. fordulójában 39 gólt lőve nyert az utolsó helyezett Vác vendégeként.

Férfi kézi: Norvégiában folytatja a magyar válogatott átlövő

A norvég Elverumban folytatja pályafutását Máthé Dominik, a januári kézilabda Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott 20 éves jobbátlövője.

Férfi kézi EHF-kupa: ismét csoportkörös a Tatabánya

A Tatabánya az előző idényhez hasonlóan ezúttal is bejutott a csoportkörbe a férfi kézilabda EHF-kupában, miután a selejtező harmadik fordulójában 53–51-es összesítéssel elbúcsúztatta az ukrán ZTR Zaporizzsját. A magyar csapat 27–26-ra elveszítette idegenben a szombati visszavágót, ezzel együtt a főtáblára került. A Balatonfüred nyolcgólos vereséget szenvedett az Ademar León otthonában, így búcsúzott a sorozattól, csakúgy, ahogyan a Nimes-től kikapó Csurgó is.

Férfi kézi EHF-kupa: a Tatabánya és a Füred a 3. körben kapcsolódik be

Az Európai Kézilabda-szövetség a nőihez hasonlóan a férfi EHF-kupában is elkészítette a sorsolás előtti kiemelést. Ennek értelmében a három magyar csapat közül a Csurgó a második, a Tatabánya és a Balatonfüred a harmadik selejtezőkörben kapcsolódik be.

Férfi kézi MK: a Szeged lesz a Veszprém ellenfele a döntőben

A Mol-Pick Szeged lesz a Telekom Veszprém ellenfele a férfi kézilabda Magyar Kupa vasárnapi döntőjében, miután a szombati elődöntőben hét góllal legyőzte a Balatonfüredet.

Férfi kézi: újabb fiatal tehetség írt alá Balatonfüreden

Kettő plusz két éves szerződést írt alá a Balatonfüred férfi kézilabdacsapatával Kőhegyi Ákos. A 19 éves ifjúsági válogatott irányító Veszprémből érkezett.