Férfi kézi MK: sima füredi siker; ikszelt a Tatabánya

A Balatonfüred 14 góllal, 37–23-ra legyőzte odahaza az Egert a férfi kézilabda Magyar Kupa negyedik fordulójában. A Tatabánya némi meglepetésre döntetlent játszott az Orosházával – idegenbeli csapatként a Bányász jutott tovább.

Férfi kézi NB I: nyert a Füred, nagyot mentett a Budakalász

A Balatonfüred hazai pályán 37–29-re legyőzte az Orosházát a férfi kézilabda NB I 12. fordulójának pénteki játéknapján, és feljött a tabella negyedik helyére. A másik mérkőzésen a Budakalász a szünetben még négygólos hátrányban volt vendége, a Mezőkövesd ellen, de az utolsó percben lőtt góllal döntetlenre (25–25) mentette az eredményt.

Férfi kézi NB I: a Tatabánya megelőzte az FTC-t, és már 4.!

A Balatonfüred igenben kilencgólos sikert ért el a Mezőkövesd ellen a férfi kézilabda NB I-ben. A Tatabánya, a Komló és a Csurgó hazai pályán győzött a szombati játéknapon.

Férfi kézi EHF-kupa: bravúros füredi siker a spanyolok ellen

A Balatonfüred 30–27-re legyőzte hazai környezetben a spanyol bajnokságban második Ademar Leónt a férfi kézilabda EHF-kupa selejtezőjében a 3. forduló első mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA EHF-KUPA, 2019–2020

A férfi kézilabda EHF-kupa 2019–2020-as adatbankja.

Férfi kézi NB I: nagy csatában nyert a Tatabánya Füreden

A férfi kézilabda NB I 10. fordulójában a Tatabánya idegenben 26–24-re legyőzte a Balatonfüredet.

Férfi kézi NB I: nem volt kérdés, a Szeged 19 góllal nyert

A férfi kézilabda NB I 7. fordulójában a Mol-Pick Szeged hazai pályán a 12 gólig jutó Mario Sostaric vezérletével 41–22-re kiütötte a Balatonfüredet.

Férfi kézi NB I: a Balaton partján hagyta veretlenségét a Fradi

A férfi kézilabda NB I 6. fordulójában a Balatonfüred hazai pályán 29–25-re legyőzte az eddig remeklő Ferencvárost.

Férfi kézi NB I: Borozan debütálásként megszórta a Füredet

A címvédő Telekom Veszprém házigazdaként 12 góllal legyőzte a Balatonfüredet a férfi kézilabda NB I-ben. Első magyar bajnokiját játszotta David Davis csapatában Vuko Borozan, aki hétszer talált be a vendégeknek.

Nyílt vízi úszás: Rasovszky Kristóf vk-győztes Füreden

Rasovszky Kristóf győzött 10 kilométeren a nyílt vízi úszók balatonfüredi világkupaversenyén.

Kézilabda: Szita Zoltán a lengyel ezüstérmes Plockba igazolt

A Nemzeti Sport információja szerint a balatonfüredi Szita Zoltán két évig a lengyel bajnoki ezüstérmes, várhatóan ismét Bajnokok Ligája-induló Wisla Plockban folytatja.

Férfi kézi NB I: távozik a Balatonfüred orosz légiósa

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Balatonfüred a közösségi oldalán tudatta, hogy távozik a klubtól Jurij Szemjonov.

Férfi kézi NB I: szerb átlövőt igazolt a Balatonfüred

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Balatonfüred közösségi oldalán tudatta, hogy szerződtette Darko Sztevanovicsot az RK Partizantól. A 22 éves szerb átlövő kettő plusz egy évre kötelezte el magát.

Szörf: raceboard-vb-t rendeznek Balatonfüreden

Jövőre Balatonfüreden raceboard-világbajnokságot rendez a Magyar Szörfszövetség (MSZSZ).

Kézilabda: válogatott átlövőt igazolt a Balatonfüred

Alekszej Sinkel személyében fehérorosz válogatott átlövőt igazolt a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Balatonfüred.

Férfi kézi NB I: a Balatonfüred hozta a kötelezőt

A Balatonfüred házigazdaként 11 góllal legyőzte a Komlót a férfi kézilabda NB I-ben. A hazaiak válogatott balátlövője, Szita Zoltán és a vendégek montenegrói balszélsője, Igor Markovics egyaránt hét gólt dobott.

Férfi kézi: hosszabbított gólerős légiósával a Balatonfüred

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Balatonfüred közösségi oldalán adta hírül, hogy Petar Topic két évvel meghosszabbította jövő nyáron lejáró szerződését, így 2022 nyaráig biztosan marad a klubnál.

Férfi kézi MK: nagy hajrával lett harmadik a Balatonfüred

Hiába vezetett már négy góllal is a Dabas férfi kézilabdacsapata, végül az utolsó 18 percet 6–2-re hozva a Balatonfüred 21–20-ra megnyerte a Magyar Kupa bronzmérkőzését.

Férfi kézilabda: spanyol balkezes jobbátlövő igazol Füredre

Új spanyol játékossal erősített a Balatonfüred férfi kézilabdacsapata, amely a nyártól szerződtette a görög Olympiakosz spanyol jobbátlövőjét, Luis Felipe Jiménez Reinát.

Férfi kézi NB I: Cegléden nyert a Balatonfüred

A Balatonfüred hat góllal nyert Cegléden a férfi kézilabda NB I-ben. A hazaiak részéről Gábor Marcell, a vendégektől pedig Szita Zoltán jutott el hat gólig, ezzel ők lettek a mezőny legeredményesebb játékosai.