Juventus: Ronaldo nagyon élvezi a Sarritól kapott szabadságot

Cristiano Ronaldo szerint a Juventus sokat változott, és jobb lett az új vezetőedző, Maurizio Sarri keze alatt, ahogyan a portugál klasszis nyilatkozta: „Fejlődünk, és elégedett vagyok azzal, ahogyan mennek a dolgok a csapatnál.”

Man. City: Még nem állunk készen a BL-győzelemre – Guardiola

Nagy port kavart Pep Guardiola azon nyilatkozata a minap, miszerint csapata, a Manchester City még nem áll készen arra, hogy megnyerje a Bajnokok Ligáját. A katalán mester azt is elmagyarázta, mire is gondolt pontosan.

BL: kitiltották az Ajax szurkolóit a Chelsea stadionjából

Természetesen nem örökre, hanem csak a Chelsea–Ajax labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésről, amelyet november 5-én rendeznek meg a Stamford Bridge-en.

NB III: A Kecskemét az élvonalban is licencet kapott volna – Kuntics

Az NB III Közép-csoportjában szereplő Kecskeméti TE nyáron kinevezett vezetőedzője, Zoran Kuntics jelenlegi csapatáról, a csapatépítés nehézségéről  és arról is beszélt, miért távozott Ózdról.

BL: a Bayer Leverkusen trollkodott egyet a Tottenhammel

A Bayer Leverkusen angol nyelvű Twitter-oldalától nem állnak messze a vicces bejegyzések, az oldal egyik kezelője ezúttal a Tottenhamnek szúrt oda egyet.

Liverpool: Ha ezt velem is megcsinálják, felmondok! – Klopp

Különleges videóval lepte meg drukkereit a Salzburg labdarúgócsapata, a Liverpool elleni Bajnokok Ligája-találkozóról ugyanis kiadott egy videót, amelyben a csapat vezetőedzője, Jesse Marsch a félidőben beszél játékosaihoz, és próbálja lelkesíteni őket. A felvétel azonban nem mindenkinek tetszett…

BL: Ez nem egy kib***tt barátságos meccs – Szoboszlaiék edzője

Jesse Marsch, a Red Bull Salzburg vezetőedzője nem túl hosszú, ám annál lelkesítőbb beszédet tartott Szoboszlai Dominikéknek a szerdai, Liverpool elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés félidejében.

Videó: libabőr Szentpéterváron a BL-himnusz alatt

A szerdai Zenit–Benfica (3–1) Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt a szentpétervári Mihajlovszkij Színház kórusa és a Baltic Symphony Orchestra zenei társulata együttesen adta elő a sorozat hivatalos himnuszát a Kresztovszkij Stadionban. Ez volt az első alkalom, hogy megszólalt a BL-himnusz a 2017-ben átadott arénában – megadták a módját!

BL: Végig azt éreztem, a játékvezető nem kedvel minket – Conte

Az előző idényben elődöntős FC Barcelona hátrányból 2–1-re legyőzte az olasz élvonalbeli Internazionalét a Bajnokok Ligája F-csoportjában. A vendégek vezetőedzője, Antonio Conte nem hagyta szó nélkül a játékvezető munkáját, Ernesto Valverde, a spanyol gárda trénere pedig azt mondta, roppant fontos három pontot szerzett csapata.

BL: látni kell Klopp reakcióját a salzburgi gólra – videó

Mint arról beszámoltunk, a Liverpool remek mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburgot a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. A BL-címvédő 3–0-ra is vezetett, az osztrák bajnok azonban nem zuhant össze, sőt, egyenlített az Anfielden – ezt pedig Jürgen Klopp, az angol csapat menedzsere sem bírta nevetés nélkül.

BL: Csak a nézőknek volt szórakoztató – Szoboszlai

Riporteri kérdésre válaszolva Szoboszlai Dominik, a Salzburg magyar labdarúgója arról beszélt: csalódottság és büszkeség keveredik benne a szerda esti Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés után – mint beszámoltunk róla, a címvédő Liverpool hazai pályán 4–3-ra legyőzte az osztrák bajnokot.

BL: a 2. forduló eredményei, gólszerzői, az összes tabella

A Bajnokok Ligája-csoportkör második fordulójának eredményei, gólszerzői, tabellái, valamint a 3. forduló párosítása.

BL, F-csoport: a Barcelona fordított és legyőzte az Intert a Camp Nouban

A labdarúgó Bajnokok Ligája F jelű csoportjának szerda esti rangadóján a Barcelona 2–1-re legyőzte az Internazionale csapatát a Camp Nouban. Az első félidőben jobban játszó olasz csapat Lautaro Martínez révén szerezte meg a vezetést, a második játékrészben Luis Suárez csodálatos góllal egyenlített, majd a győztes találatot is megszerezte a feljavuló házigazdának.

BL, G-csoport: Gulácsiék két góllal kikaptak otthon a Lyontól

A Bajnokok Ligája G-csoportjában a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Lepizig hazai pályán szenvedett vereséget az Olympique Lyontól. A csoport másik meccsén a Zenit a Benficát fogadva aratott magabiztos győzelmet.

BL, H-csoport: újabb háromgólos Ajax-siker Spanyolországban

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 2. fordulójában az Ajax idegenben 3–0-ra legyőzte a Valenciát, így továbbra is hibátlan mérleggel áll. A Chelsea 2–1-re legyűrte a Lille-t.

Mínusz háromról állt fel a Salzburg, de így is a Liverpool örülhetett a végén

A Liverpool fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburgot a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. A magyar középpályás az első félidőben kifejezetten jól mozgott, védekezésben és támadásban is kivette részét a munkából; a második játékrészben ziccere is volt, ám a hajrára érezhetően elfáradt, a 71. percben lecserélte őt vezetőedzője.

BL, E-csoport: a Salzburg 3–0-ról egyenlített, mégis kikapott az Anfielden

A Liverpool fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburgot a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. A magyar középpályás a 71. percig volt a pályán.

Videó: Haaland 3 perc után betalált, a Salzburg 0–3-ról egyenlített!

Elképesztő küzdésről tesz tanúbizonyságot a Salzburg, Szoboszlai Dominik csapata 36 perc után háromgólos hátrányban volt a címvédő Liverpool FC otthonában, de a 60. percben egyenlített! A harmadik vendéggólt a három perccel korábban beálló Erling Haaland szerezte meg, aki immár négygólos a csoportkörben.

Videó: Suárez óriási kapáslövésével egyenlített a Barca

Elképesztő erejű kapáslövéssel egyenlített Luis Suárez az Inter ellen a Bajnokok Ligájában. Az FC Barcelona uruguayi csatára Arturo Vidal passza után talált be.

Videó: kevesen fűzik át úgy Van Dijket, mint a salzburgi

Habár hamar háromgólos előnyre tett szert a Liverpool a Salzburg ellen a Bajnokok Ligájában, ritkán verik át úgy Virgil van Dijket, mint ahogyan azt a Salzburg játékosa, Hvang Hi Csan tette. A vendégek támadója nagyszerű csel után bombázott a Pool kapujába.