BL: Bob Marley fiával énekeltek az Ajax-szurkolók – videó

Mint beszámoltunk róla, az Ajax hazai pályán 3–0-ra legyőzte az AEK Athént a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában. A mérkőzés első félidejében nem láthattak gólt a szurkolók, a szünetben azonban így is remek volt a hangulat – elsősorban Ky-Mani Marleynek, Bob Marley fiának köszönhetően.

Manchester City: „A sámánok nem engedik, hogy Guardiola BL-t nyerjen”

A jelek szerint a Manchester Cityt idén nyáron elhagyó Yaya Touré ügynöke nem bocsátotta meg, hogy az elefántcsontparti játékosnak Pep Guardiola miatt kellett távoznia: a hivatalos Twitter-oldalán egy, a spanyol edzőt kifigurázó karikatúrát tett közzé az angolok Lyon elleni, hazai Bajnokok Ligája-veresége után.

BL: Ha szabadrúgást kapunk, már a gólöröm jár a fejünkben – Rakitic

Az FC Barcelona középpályása, Ivan Rakitic a Daily Mailnek elárulta, nem érzi szükségesnek, hogy odanézzen, ha csapattársa, Lionel Messi szabadrúgást végez el, mert tudja, hogy gól lesz.

BL: az UEFA jövő csütörtökön tárgyalja C. Ronaldo ügyét

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága jövő csütörtökön dönt Cristiano Ronaldo eltiltásának mértékéről.

Juventus: már a félidőben a bírókat keresték CR kiállítása miatt

Nem maradt szó nélkül a Valencia–Juventus mérkőzés kapcsán Cristiano Ronaldo kiállítása. Sokan sokféleképpen látták az esetet, egy darabig nem is volt egyértelmű, miért kapott piros lapot a portugál, később a korábbi játékvezető, Eduardo Iturralde González világított rá, hogy minden bizonnyal rúgómozdulat miatt küldték le a pályáról. Azonban a Juventus vezetőségéből többen hangot adtak (volna) elégedetlenségüknek akár már a félidőben is…

Videó: Asensio Ronaldinhót idézte, de a kapus kifogott rajta

Szó szerint szemtelen módon próbálta bevenni az AS Roma hálóját a Real Madrid támadója, aki már Daniele De Rossit is egy pimasz csellel csapta be a tizenhatoson belül, majd jött a nagy rivális Barcelona korábbi klasszisát, Ronaldinhót idéző no look passz, csak ezúttal egy csapattárs helyett a kapu irányába.

Videó: úgy ünnepelték, mintha a Realban játszana, pedig…

Mint ismert, a Real Madrid szerdán 3–0-ra legyőzte az AS Romát a Bajnokok Ligájában. Azonban a királyi gárda szurkolói nemcsak a jelenben, hanem a múltban is éltek a mérkőzés alatt, legalábbis néhány másodperc erejéig…

BL: „Jó lenne látni, mire mennek a PL-csapatok a Ligue 1-ben”

A Paris Saint-Germain uruguayi válogatott klasszisa, Edinson Cavani szerint a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) erős sorozat, kíváncsi lenne, hogy az angol Premier League élcsapatai hogyan szerepelnének benne.

BL: Lassúak voltunk és túl sok labdát vesztettünk – Arteta

„Lassan kezdtük a meccset, és a jó passzok hiányában nem tudtunk építkezni” – nyilatkozta Mikel Arteta, a Manchester City másodedzője, aki az eltiltott Josep Guardiolát helyettesítette a Lyontól hazai pályán elszenvedett 2–1-es Bajnokok Ligája-vereség során.

Videó: új nézőpont CR kiállításáról – ön szerint járt a piros?

Mint ismert, a Juventus játékosát, Cristiano Ronaldót Felix Brych kiállította a Valencia elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen. A korábban hosszú évekig FIFA-bíróként tevékenykedő, az aktív játékvezetéstől 2012-ben visszavonuló baszk Eduardo Iturralde González új nézőpontot hozott fel a portugál sztár esetével kapcsolatban: szerinte nem ütő-, hanem rúgómozdulatért járt a piros lap.

BL: Demoralizáló, amikor csak nyomozod a labdát – De Rossi

A 2018–2019-es labdarúgó Bajnokok Ligája 1. fordulójában simán nyert a címvédő Real Madrid: a királyi gárda Isco, Gareth Bale, valamint Mariano Díaz góljával 3–0-ra legyőzte az AS Romát. Lássuk, hogyan értékelték az összecsapást a főszereplők!

BL: immár Sergio Ramosnak van a legtöbb sárgája a sorozat történetében

Sergio Ramos, a Bajnokok Ligája-címvédő Real Madrid csapatkapitánya szerdán az AS Roma elleni találkozón (3–0) megkapta pályafutása 37. sárga lapját a legrangosabb európai kupasorozatban, ezzel rekordot döntött.

BL: „CR kiállítása a labdarúgás szégyene, de igazságot fognak szolgáltatni”

A Juventus kétgólos győzelemmel távozott Valenciából a Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, a lefújás után azonban nem a meccs, hanem annak egyik jelenete szolgáltatott témát a főszereplőknél.

BL, H-csoport: simán nyert a Juve és a Man. United is

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának első fordulójában a Juventus Miralem Pjanic duplájával idegenben legyőzte a Valenciát. A Manchester United a Young Boys otthonából vitte el a pontokat. Az angol csapatnál Paul Pogba szerezte.

BL, F-csoport: Guardiola a lelátóról nézte végig, ahogy kikap a Man. City

A Manchester City nagy meglepetésre 2–1-re kikapott hazai pályán az Olympique Lyontól a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában. A kvartett másik mérkőzésén a Szalai Ádámmal felálló Hoffenheim fennállása első BL-főtáblás meccsén 2–2-es döntetlenre végzett a Sahtar Doneckkel.

BL, G-csoport: a Real legyőzte a Romát, a CSZKA a végén mentett pontot

A Bajnokok Ligája G-csoportjának első játéknapján a Real Madrid hazai pályán legyőzte az AS Romát, míg a Viktoria Plzen Michal Krmencík első félidei duplájával ugyan még vezetett, ám a CSZKA Moszkva a második félidő elején szépített Csalov góljával, majd a 94. percben Nikola Vlasic tizenegyesből szerzett góljával megmentette az egy pontot.

BL, E-csoport: nyert a Bayern, megvan R. Sanches első gólja

A Bayern München idegenben 2–0-ra legyőzte a Benficát a Bajnokok Ligája 2018–2019-es szezonjának csoportkörének első fordulójában.

BL: új videó került elő, de miért kapott pirosat C. Ronaldo?

Mint arról beszámoltunk, Cristiano Ronaldo piros lapot kapott a Valencia elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés 30. percében. Az esetről megjelent első, nem túl sokatmondó videók után most egy újabb felvétel jelent meg, Felix Brych játékvezető döntése azonban továbbra is több kérdést felvet. Íme, az eset egy új szemszögből!

BL: Cristiano Ronaldo piros lapot kapott a Valencia ellen – videó

Cristiano Ronaldo piros lapot kapott a Valencia elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés 30. percében: a Juventus színeiben az első BL-meccsét játszó portugál sztárt egy dulakodás után állította ki a játékvezető. Így könnyen előfordulhat, hogy ellenfélként nem térhet vissza az Old Traffordra.

Isco varázsolt, Bale robogott, Díaz csavart, a Real elsöpörte a Romát

A 2018–2019-es labdarúgó Bajnokok Ligája 1. fordulójában simán nyert a címvédő Real Madrid: a királyi gárda Isco, Gareth Bale, valamint Mariano Díaz góljával 3–0-ra legyőzte az AS Romát. A G-csoport másik mérkőzésén a CSZKA Moszkva kétgólos hátrányból felállva mentett pontot Plzenben, és játszott 2–2-es döntetlent.