BL: így reagált a Man. City a Twitteren az őrült meccsre

Mint azt már vélhetően minden futballkedvelő tudja, különlegesen izgalmas meccsen jutott tovább a Tottenham a Manchester City ellen a Bajnokok Ligájában. A negyeddöntő visszavágóján csak úgy potyogtak a gólok, végül elképesztő dráma közepette jutott tovább a Tottenham és esett ki Pep Guardiola csapata.

BL: „Hogyan fogjuk megállítani Messit? Ötletem sincs”

A Liverpool FC menedzsere, Jürgen Klopp után a Pool védőjét, Virgil van Dijket is megkérdezték azzal kapcsolatban, hogyan tervezi megállítani Lionel Messit a Bajnokok Ligája elődöntőjében – a holland játékos őszinte választ adott a Viasport Footballnak.

BL: a Spurs játékosa nem tudta, hogy továbbjutott a csapata

Az utóbbi időszak egyik legfordulatosabb, gólokban bővelkedő mérkőzését játszotta egymással a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City és a Tottenham Hotspur, s bár a végén a City győzött 4–3-ra, ez a legkevésbé sem vigasztalja, hiszen idegenben szerzett több góllal a Spurs jutott be a legjobb négy közé. A továbbjutás ellenére akadt olyan londoni futballista, aki bánatában az öltözőbe ment, abban a hiszemben, hogy a manchesteriek mentek tovább.

BL: Nem ez volt a legszebb pillanatom edzőként – Pochettino

Mint ismert, rendkívül fordulatos mérkőzésen 4–3-ra kikapott, de továbbjutott a Tottenham a Bajnokok Ligájában a Manchester Cityvel szemben. A Spurs menedzsere, Mauricio Pochettino a találkozó után elmondta, nem az elődöntőbe jutás volt edzői karrierje legnagyobb sikere.

BL: Tottenham–Ajaxszal kezdünk – íme, az elődöntő menetrendje!

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyilvánosságra hozta a Bajnokok Ligája elődöntőjének pontos menetrendjét! Április 30-án, kedden a Tottenham Hotspur–Ajax párharc első meccsére kerül sor, míg az FC Barcelona–Liverpool mérkőzést május 1-jén, szerdán rendezik.

BL: Senkinek sem sikerült megállítani Messit, de megpróbáljuk – Klopp

Szédületes formában futballozik a Liverpool FC, amely az FC Porto ellen kettős győzelemmel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe.

BL: Conceicao szerint annyi gólt kaptak, ahányszor a Pool...

Idegenben is megverte a Liverpool a Portót, a hazai 2–0 után a portugáliai 4–1 elődöntőt ért az angoloknak a labdarúgó Bajnokok Ligájában, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

BL: Guardiola – Kegyetlen!; Pochettino – Hihetetlen!

Elképesztő mérkőzésen 4–3-ra győzött ugyan a Manchester City a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, de a továbbjutásnak idegenben szerzett több gólja révén a Tottenham Hotspur örülhetett. Így látták a hétgólos őrületet a főszereplők!

BL: Tottenham–Ajax, Barcelona–Liverpool – így folytatják!

A Tottenham és a Liverpool továbbjutásával kialakult a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének párosítása. Az első meccsekre április 30-án és május 1-jén, a visszavágókra egy héttel később kerül sor.

BL: ledolgozta hátrányát, de a 4 gól is kevés volt a Citynek!

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City 4–3-ra legyőzte hazai pályán a Tottenham Hotspurt, de összességében ez kevésnek bizonyult, a londoniak ugyanis idegenben lőtt góljaiknak köszönhetően bejutottak az elődöntőbe. A City hiába talált be a 93. percben is, videózást követően azt a gólt visszavonták.

BL: Llorente gólt szerzett, Cakir és a VAR megadta – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a csereként pályára lépő Fernando Llorente bevette a Manchester City kapuját, így – rövid videózás után – 4–3-ra módosította az állást, aminek köszönhetően a 75. percben, idegenben szerzett góljainak köszönhetően megint a Tottenham állt továbbjutásra.

BL: Agüero gólt szerzett, bajban a Tottenham – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján Kevin De Bruyne remek kiugratása után – az első mérkőzésen tizenegyest hibázó – Sergio Agüero szerzett gólt, így a Manchester City 4–2-re módosította az állást a Tottenham ellen. Íme, a gól!

Videó: Mané betalált, nem lesz hosszabbítás Portóban sem

Sadio Mané révén az első félóra végéhez közeledve megszerezte a vezetést az otthon 2–0-ra nyerő Liverpool a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének portói visszavágóján Portóban, így eldőlt, hogy hosszabbítás ebben a párharcban sem lesz.

BL: őrült kezdés, 21 perc alatt 5 gól a Man. City–Tottenhamen – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City Raheem Sterling góljával már a negyedik percben megszerezte a vezetést, két óriási védelmi hiba után azonban a Tottenham Szon Hung Min duplájával hat perc leforgása alatt fordított. Itt viszont még nem volt vége az őrületnek, Bernardo Silva a 11. percben egyenlített! Tíz perccel később pedig ismét Sterling köszönt be, így a City visszavette a vezetést.

Csodameccs – őrült kezdés után kikapott, de továbbment a Spurs!

Az utóbbi időszak egyik legfordulatosabb, gólokban bővelkedő mérkőzését játszotta egymással a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City és a Tottenham Hotspur, s a végén a City győzött 4–3-ra, de ez a legkevésbé sem vigasztalja, hiszen idegenben szerzett több góllal végül a Spurs jutott a legjobb négy közé – miután Raheem Sterling 93. percben esett gólját videózás után visszavonta a játékvezető.

A Liverpool a végére alaposan kitömte a bátran kezdő Portót

Idegenben is megverte a Liverpool a Portót, a hazai 2–0 után a portugáliai 4–1 elődöntőt ért az angoloknak a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A fináléba jutásért a Liverpool a Barcelonával csap majd össze.

BL: Kane nincs, Alli van a Spursnél; a Pool Firmino nélkül támad

Kiderül, melyik két együttes jut még be az elődöntőbe a már tegnap továbblépő Barcelona és Ajax után: a BL-negyeddöntő visszavágóinak második játéknapján a Manchester City egygólos hátrányból próbálja a maga javára fordítani a párharcot a Tottenham ellen, míg a Portónak szintén hazai környezetben, de kétgólos mínuszból kellene felállnia a Liverpoollal szemben. Íme, a kezdőcsapatok!

BL: nem lehet véletlen, hogy az Ajax pont a 34. percben talált be

Sorsszerűnek tűnik, hogy kedd este a Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján az Ajax a 34. percben egyenlített a Juventus otthonában, hiszen ezt a mezszámot viselte a klub korábbi reménysége, a 2017-ben súlyos agykárosodást szenvedő Abdelhak Nouri. Donny van de Beek, a hollandok első találatának szerzője sem feledkezett meg barátjáról.

De Bruyne: Guardiola állandóan stresszel, sokkal többet idegeskedik, mint mi

A Manchester Cityt irányító Josep Guardiola mindig a tökéletességre törekszik, de talán éppen az akadályozza meg abban, hogy újra csúcsra jusson a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

BL: a sportigazgató hason csúszva ünnepelte az Ajax sikerét – videó

Marc Overmars, az Ajax sportigazgatója hason csúszva ünnepelte csapata továbbjutását a Bajnokok Ligája negyeddöntője után.