Tenisz: Babos a tizenhat között búcsúzott Szöulban

Babos Tímea 1 óra 13 perc alatt 6:2, 6:3-as vereséget szenvedett a cseh Karolína Muchovától a 250 ezer dollár (74.8 millió forint) összdíjazású szöuli kemény pályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében, ezzel búcsúzott a versenytől.

Tenisz: Babos magabiztosan verte Ostapenkót Szöulban

Babos Tímea két játszmában legyőzte a lett Jelena Ostapenkót a 250 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás szöuli WTA-verseny első fordulójának keddi játéknapján, és bejutott a legjobb 16 közé.

Tenisz: Babos Tímea főtáblára jutott Szöulban

Babos Tímea vasárnapi könnyed győzelmével főtáblára jutott a 250 ezer dollár összdíjazású szöuli kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz: Babos ötven perc alatt elintézte 17 éves ellenfelét

Babos Tímea két játszmában, 6:1, 6:1-re megverte a 17 éves dél-koreai Sin Dzsi Hót a szöuli kemény pályás WTA-tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.

Tenisz: Babos újra a legjobb 100 között, Fucsovics egy helyet rontott

Babos Tímea a két héttel ezelőtti pozícióján húsz helyet javítva a 92. a női teniszezők legfrissebb világranglistáján. A férfiaknál Fucsovics Márton egy helyet rontva a 65., miközben a friss US Open-győztes Rafael Nadal jelentősen megközelítette az élen álló Novak Djokovicsot.

US Open: Nem gondolom, hogy ezt kellene kiemelni – Babos

A szerda hajnali párosbeli búcsú ellenére pozitívan értékelte az amerikai túráját Babos Tímea, aki hiszi, hogy jó úton jár stábjával. A magyar teniszező némi pihenés után Szöulban versenyez legközelebb.

US Open: Azarenkáék nagy fordítás után kiütötték Babosékat

Viktorija Azarenka és Ashleigh Barty három szettben legyőzte az első kiemelt Babos Tímea és Kristina Mladenovic duóját New Yorkban, a US Open női páros versenyének negyeddöntőjében. A magyar-francia kettős a tavalyi döntő után ezúttal a nyolc között búcsúzott a tornától.

Búcsú a nyolc között: Babos és Mladenovic szettelőnyről veszített Azarenkáék ellen

Viktorija Azarenka és Ashleigh Barty három szettben legyőzte az első  helyen kiemelt Babos Tímea és Kristina Mladenovic duóját New Yorkban, a US Open női páros versenyének negyeddöntőjében. A magyar, francia kettős a tavalyi döntő után ezúttal a nyolc között búcsúzott a tornától.

US Open: Babosék elhúzódó meccsen jutottak a nyolc közé

Közel három és fél óra bruttó idő alatt lejátszott, az eső miatt csúszó és többször félbeszakadó mérkőzésen jutott a legjobb nyolc közé a Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó a női párosok versenyében az amerikai nyílt teniszbajnokságon, miután 68 perc tiszta játékidő alatt 6:3, 6:2-re nyert az Anna Kalinszkaja, Julija Putyinceva (orosz, kazah) páros ellen.

Babosék megnyerték az esőszünettel tarkított meccset

Az eső miatt 6:3, 2:1-nél félbeszakadt Babos Tímea és Kristina Mladenovic az orosz, kazah Kalinszkaja, Putyinceva páros elleni mérkőzése New Yorkban a US Open harmadik fordulójában, majd a folytatásban a magyar, francia kettős megnyerte a második szettet 6:2-re, így továbbjutott.

US Open: újabb egyórás meccs, Babosék ismét simán nyertek

Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa 6:1, 6:4-re megverte a Jekatyerina Alekszandrova, Okszana Kalasnyikova kettőst a US Open második fordulójában. A találkozó 63 percig tartott.

Tenisz: Joyce elmondta, miért lett Babos edzője

Michael Joyce, Babos Tímea edzője a WTA honlapjának beszélt a magyar teniszezőről. Elmondta, miért vállalta el, hogy az edzője legyen, és miért csodálja párosspecialistánkat.

US Open: Babosék egyórás, Stollárék bravúrgyőzelemmel kezdtek

Könnyed győzelemmel kezdett a Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős az amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open) női versenyében, a magyar, francia duó az ausztrál Jessica Moore és a mexikói Giuliana Olmos ellen nyert 6:3, 6:2-re, kereken egyórás mérkőzésen. Meglepetésre továbbjutott az első fordulóból az Onsz Dzsabur, Stollár Fanny páros is.

US Open: pénzbüntetést kapott a Babos elleni meccsét feladó spanyol

Az amerikai nyílt teniszbajnokság szervezői 40 ezer dolláros (12 millió forint) bírsággal sújtották Carla Suárez Navarrót, aki sérülés miatt feladta első fordulós mérkőzését Babos Tímea ellen.

US Open: Sokat lehet tanulni ebből a mérkőzésből – Babos Tímea

Babos Tímea nem jutott be a US Open 3. fordulójába, mivel a második körben a 15 éves Cori Gaufftól maratoni meccsen, döntő szettben kikapott. A magyar teniszezőt meglepte ellenfele játéka, ugyanakkor elmondása szerint sokat lehet tanulni ebből a mérkőzésből.

US Open: Babos Tímea maratoni meccsen maradt alul

Babos Tímea nem jutott be a US Open 3. fordulójába, mivel a második körben a 15 éves Cori Gaufftól maratoni meccsen, döntő szettben kikapott.

Az amerikai szupertehetség maratoni csatában kiejtette Babost

US Open: óriási hype veszi körül Babos következő ellenfelét

Magyar idő szerint péntek hajnali egykor kezdődik az amerikai nyílt teniszbajnokságon a legjobb 32 közé jutásért a selejtezőből főtáblára jutó Babos Tímea és hazai közönség maximális támogatását élvező Cori Gauff közötti találkozó, amelynek győztesére a világelső Oszaka Naomi is várhat.

US Open: Másképpen gondolkozom a teniszről – Babos Tímea

Babos Tímea edzője sokat segített abban, hogy a magyar teniszező bátrabban játszik fontosabb helyzetekben, és a US Open selejtezőjében, illetve 1. fordulójában Carla Suárez Navarro ellen aratott győzelme az önbizalmát is meghozta.

US Open: Babos Tímea egy szett után jutott a második körbe

Váratlanul gyorsan véget ért Babos Tímea első mérkőzése a US Open főtábláján, miután spanyol ellenfele, Carla Suárez Navarro a 6:2-re elvesztett első játszmát követően sérülésre hivatkozva feladta a további küzdelmet. Babosra az amerikai szuper tehetség, az orosz tinit, Anasztaszija Potapovát legyőző Cori Gauff vár a 2. fordulóban, a legjobb 64 között.