BL: döntött az UEFA, nem tiltja el Cristiano Ronaldót

Az UEFA nem tiltotta el Cristiano Ronaldót az Atlético Madrid elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőn bemutatott gólöröméért.

Juventus: „Őrültség lenne, ha eltiltanák Cristiano Ronaldót”

Federico Bernardeschi szerint őrültség lenne az UEFA-tól, ha eltiltaná Cristiano Ronaldót az Atlético Madrid elleni nyolcaddöntőn bemutatott gólöröméért.

Juventus: az UEFA vizsgálatot indított C. Ronaldo ellen

Az UEFA hivatalos honlapján közölte, hogy vizsgálatot indít Cristiano Ronaldo ellen, a portugál futballista Atlético Madrid ellen bemutatott obszcén öröme miatt. A Juventus játékosát legrosszabb esetben akár három mérkőzésről is eltilthatják.

Videó: CR góljánál manipulálták a gólvonal-technológiát?

Az Atlético Madrid néhány szurkolója energiát nem spórolva összeállított egy kisfilmet, amelyben arra igyekszik felhívni a figyelmet, hogy kedvenc csapata összeesküvés áldozata lett a Juventus elleni BL-nyolcaddöntőben. A fanatikusok a gólvonal-technológiáról próbálják meg bebizonyítani, hogy manipulálták Cristiano Ronaldo második góljánál.

BL: kiszivárgott, és már megvan a sorsolás eredménye? – kép

Ha közeledik a sorsolás a labdarúgó Bajnokok Ligájában, akkor kötelezően megjelenik szinte mindig egy összeesküvés-elmélet a húzás előtt. Így van ez most is.

BL/El: minden információ a pénteki sorsolásról egy helyen!

Pénteken Nyonra szegeződik a futballimádók tekintete: déltől a Bajnokok Ligájában, 13 órától az Európa-ligában sorsolnak. Március 15-én nem csupán a negyeddöntők programját, hanem a teljes ágrajzokat is megismerjük.

BL: ennyi az esélye annak, hogy a 4 angol klub elkerüli egymást

Péntek délben sorsolják a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének párosítását. Mint ismert, négy angol csapat (Liverpool, Manchester City, Manchester United, Tottenham) is érintett még a sorozatban, és természetesen a szigetországban nekiláttak a számolgatásnak is.

Barcelona: Dembélé megint megsérült, hetekig nem játszhat

Combizomszakadás miatt három-négy hetes kihagyás vár Ousmane Dembélére, az FC Barcelona francia válogatott labdarúgójára.

BL: „Valverde nem bízik bennem…” – Piqué a csatársorba vágyik

Gólerős formában futballozik a mostani idényben Gerard Piqué, az FC Barcelona középhátvédje, aki szerdán, az Olympique Lyon ellen 5–1-re megnyert Bajnokok Ligája-mérkőzésen is betalált az ellenfél kapujába – ráadásul nem rögzített játékhelyzet során, hanem egy szépen végigvitt kontratámadás végén. A 32 esztendős belső védő a mérkőzés után a tőle megszokott stílusban elmondta, szívesen szerepelne néha a csatársorban is…

BL: a Lyon kapusa rosszul lett a meccs után, elvesztette eszméletét

Valószínűleg agyrázkódást szenvedett Anthony Lopes, az Olympique Lyon portugál válogatott kapusa az FC Barcelona elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján (5–1). A 28 esztendős labdarúgó Philippe Coutinhóval ütközött, majd tíz perc múlva lecserélték. Ezt követően az öltözőben rosszul lett.

BL: Vissza akarom nézni vagy ezerszer ezt a meccset! – Klopp

A Liverpool a Bayern München otthonában aratott 3–1-es győzelemmel kvalifikálta magát a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe – szinte meglepően sima volt a találkozó, melyen Jürgen Klopp csapata teljesen megérdemelten diadalmaskodott. Ezt mind a két fél elismerte – jöjjenek a reakciók.

BL: négy angol és a többiek – így folytatódik a sorozat

Eldőlt, hogy a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé négy angol együttes mellett egy olasz, egy holland, egy portugál és egy spanyol klub jutott be. A negyeddöntő sorsolását pénteken, március 15-én tartják.

Liverpool-diadal Münchenben, négy angol klub a legjobb nyolc között!

Az angol Liverpool magabiztos, 3–1-es győzelmet aratott a német Bayern München felett az Allianz Arenában, így idegenben tudta kivívni a továbbjutást a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. A mérkőzés hőse a két gólt szerző, kirobbanó formában futballozó Sadio Mané volt. A BL legjobb nyolc csapata között négy angol van, német klub viszont egy sem maradt.

BL: Tudom, sikert várnak tőlem, de nincs nyomás – Klopp

Szerda este befejeződik a Bajnokok Ligája nyolcaddöntője. Az utolsó játéknap rangadóján a Bayern München 0–0-s állásról fogadja a tavalyi döntős Liverpoolt. Niko Kovac, a bajorok vezetőedzője szerint különleges mérkőzés vár rájuk, a túloldalon Jürgen Klopp nem érez különösebb nyomást.

BL: a Barca és a Monaco a nagy fordító, a PSG a nagy vesztes

Elképesztő fordításokat hozott eddig a Bajnokok Ligája nyolcaddöntője, három lefutottnak tűnő párharcban is az első mérkőzésen alulmaradó gárda, sorrendben az Ajax, a Manchester United, majd kedden a Juventus örülhetett, miután nagyszerű fordítást mutatott be.

BL: „Istenek haragja”; „A bajnok ligája” – CR triplájától hangos a sportsajtó

A Juventus Cristiano Ronaldo mesterhármasával legyőzte az Atlético Madridot a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 3–2-es összesítéssel búcsúztatta a spanyol együttest. Íme, a nemzetközi sportsajtó legjobb címlapjai az emlékezetes estét követően!

BL: az Atléticónak ötödször jelentette a végállomást CR csapata

Amióta Diego Simeone az Atlético Madrid vezetőedzője, a spanyol együttes ötödször jutott be a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszába (hat próbálkozásból). A fővárosiak balszerencséjére a végállomást mind az öt alkalommal Cristiano Ronaldo aktuális klubja (a Real Madrid vagy a Juventus) jelentette.

BL: Azért hozott a Juve, hogy segítsek az ilyen meccseken – C. Ronaldo

A Juventus 3–0-s hazai győzelemmel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája legjobb nyolc együttese közé, 3–2-es összesítéssel búcsúztatva az Atlético Madridot. Teljesen megfordultak az első mérkőzésen látottak: most a Juve tartotta végig kézben a találkozót, az Atléticónak szinte esélye sem volt jó eredmény elérésére. A felek egyetértettek abban, hogy a torinói csapat megérdemelten került a negyeddöntőbe – még a döntő tizenegyes körül sem volt igazán nagy vita.

BL: így döntött a gólvonal-technológia CR góljánál – videó

Cristiano Ronaldo egymaga ledolgozta a Juventus kétgólos hátrányát az Atlético Madrid elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján. A torinóiak portugál klasszisa a második gólját is fejesből szerezte, itt azonban már a gólvonal-technológiát is segítségül kellett hívni!

C. Ronaldóra nem volt ellenszer, történelmi Juventus-továbbjutás

Korábban még nem fordult elő, hogy a Juventus az első mérkőzésen összeszedett kétgólos hátrányból továbbjusson a legrangosabb európai kupasorozatban, ám most megszakadt a sorozat: a torinói együttes a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján Cristiano Ronaldo mesterhármasával 3–0-ra legyőzte, s kiejtette az Atlético Madridot.