Férfi kosár NB I: száz pont fölé jutott az Atomerőmű

Az Atomerőmű több mint száz pontot dobva nyert a PVSK vendégeként a férfi kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.

Férfi kosár NB I: 27 ponttal nyert Kaposvárott az Atomerőmű

Az Atomerőmű magabiztos, 85–58-as győzelmet ért el a Kaposvár otthonában a férfi kosárlabda NB I 7. fordulójában. Orlando Coleman 23 pontot dobva a mérkőzés legeredményesebb játékosa lett.

Férfi kosár NB I: a Paks simán megverte otthon a Zalakerámiát

A férfi kosár NB I 6. fordulójában az Atomerőmű SE Paks 94–70-re legyőzte a Zalakerámiát.

Férfi kosár NB I: a Paks egy ponttal megverte a DEAC-ot

A Paks szoros meccsen egy ponttal győzött (76–75) a DEAC otthonában a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi kosár NB I: idegenben nyert a Körmend az Atom ellen

A tartalékos ASE katasztrofális dobóformát fogott ki a Pakson könnyedén nyerő és továbbra is hibátlan Körmend ellen.

Férfi kosár NB I: győzött a Körmend és az Atomerőmű is

A férfi kosárlabda NB I első fordulójában a Körmend könnyedén győzte le az újonc OSE Lionst, az Atomerőmű szoros mérkőzésen nyert a KTE-Duna Aszfalt ellen.

Férfi kosár: a volt NBA-játékos egy hónap után távozott Paksról

Távozik a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Atomerőmű SE-től Cleanthony Early – jelentette be a klub hivatalos honlapján. A korábban az NBA-ben is megforduló amerikai játékos augusztus végén érkezett Paksra.

Férfi kosár: Lóránt Péter az Atomerőműben folytatja

Az Alba Fehérvártól az Atomerőmű SE-hez szerződött Lóránt Péter korábbi válogatott kosárlabdázó.

Férfi kosár NB I: magabiztosan győzött a Szolnok

A Szolnoki Olaj 85–68-ra kiütötte a Jászberényt a férfi kosárlabda NB I felsőházában, a középszakasz szombati játéknapján.

Férfi kosár NB I: kétszeri hosszabbítás után nyert az Atomerőmű

Kétszeri hosszabbítás után 119–112-re győzött az Atomerőmű a Sopron vendégeként a férfi kosárlabda NB I középszakaszában.

Férfi kosár NB I: az Alba Fehérvár elvérzett Pakson

Az Alba Fehérvár 74–57-es vereséget szenvedett Pakson az Atomerőmű vendégeként a férfi kosárlabda NB I elhalasztott mérkőzésén, ezzel biztossá vált, hogy nem juthat be a középszakasz felsőházába, ellenben az atomvárosiak az alapszakasz utolsó fordulója előtt megőrizték erre az esélyüket.

Férfi kosár MK: vezéráldozatot követelt a Szolnok továbbjutása

A Falco KC és a Jászberény után a Szolnoki Olaj is bejutott a férfi kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe a győri végjátékban csütörtökön. A negyedik elődöntős a ZTE-t legyőző DEAC.

Férfi kosár NB I: a címvédő Szolnok legyőzte a Kaposvárt

A címvédő és listavezető Szolnoki Olaj saját közönsége előtt győzte le a 12. Kaposvárt a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosár NB I: otthon nyert a Szolnok, Pakson a Szedeák

Az éllovas Szolnok 83–74-re kerekedett a Sopron fölé, a Kaposvár hazai pályán verte meg a Falcót, a Jászberény a DEAC-ot, míg a nap egyedüli vendégsikerét az utolsó előtti Szedeák aratta a Paks otthonában hosszabbítás után a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosár NB I: lemondott az Atomerőmű vezetőedzője

Lemondott Szrecsko Szekulovics, a paksi Atomerőmű SE férfi kosárlabdacsapatának edzője – közölte honlapján hétfőn az egyesület.

Férfi kosár NB I: egy pont döntött Zalaegerszegen

A ZTE bő egy másodperccel a vége előtt szerzett kétpontos kosárral harcolta ki a győzelmet a vendég Atomerőmű ellen pénteken a férfi kosárlabda NB I-ben.

Férfi kosár NB I: újabb paksi lépés a rájátszás felé

A férfi kosárlabda NB I középszakaszában a Paks legyőzte idegenben a Szegedet, ezzel újabb lépést tett a rájátszás felé.

Férfi kosár NB I: a Paks megvált a vezetőedzőjétől

A férfi kosárlabda NB I 6. helyén álló Atomerőmű SE elküldte vezetőedzőjét, a horvát Teo Cizmicet.

Férfi kosár NB I: a Falco 99, az Alba 98 pontig jutott

A férfi kosárlabda NB I 25. fordulójában az Atomerőmű SE hazai pályán remek játékkal 92–73-ra felülmúlta a dobogós Egis Körmendet. A Falco KC Szombathely és az Alba Fehérvár egyaránt magabiztos győzelmet aratott, előbbi a KTE-t, utóbbi a sereghajtó MAFC-ot verte otthoni környezetben. A listavezető Szolnoki Olaj a DEAC vendégeként ünnepelhetett sikert.

Férfi kosár MK: a Falco első kupagyőzelméért küzdhet

Szoros első félidő után 81–64-re legyőzte a Falco az Atomerőmű SE-t, így 2010 után ismét döntőt játszhat a Magyar Kupában. Az ellenfele a Szolnok lesz.