?>
Serie A: ikszelt a Juve, kikapott az Atalanta és a Lazio

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) negyedik fordulójában a Napoli hazai pályán 4–1-re megverte az Atalantát. A Lazio simán kikapott 3–0-ra a Sampdoria otthonában, míg a Juventus nem bírt a Crotonéval (1–1).

BL: Bergamóban játszhatja a hazai meccseit az Atalanta

Ellentétben az előző idénnyel, az új szezonban már saját pályáján, a bergamói Gewiss Stadionban játszhatja a hazai Bajnokok Ligája-mérkőzéseit az olasz bajnoki bronzérmes Atalanta labdarúgócsapata – adta hírül a klub a hivatalos honlapján.

MU: 18 éves csatárt igazoltak az Atalantából – hivatalos

A Manchester United a klub hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy megegyezett az Atalantával a 18 esztendős elefántcsontparti csatár, Amad Diallo leigazolásáról: sajtóhírek szerint az MU 40 millió eurót fizethet érte.

Serie A: ezúttal ötöt vágott az Atalanta; Van Bastenék óta nem látott bravúr

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójában az Atalanta otthon 5–2-re kiütötte a Cagliarit.

Serie A: Rómában nyert kiütéssel az Atalanta

Az Atalanta továbbra is remek formában van, most a Laziót kínálta meg négy góllal, méghozzá Rómában. És bár a hazaiak próbálkoztak rendületlenül, nem tudták elkerülni a nagy különbségű vereséget az olasz Serie A 1. fordulójában.

Négyet kapott a Lazio hazai pályán az Atalantától

Serie A: gólzáporos kezdés, idegenben nyert az Atalanta

Az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalának (Serie A) második fordulójában a 2020-as bronzérmes Atalanta Torinóban lépett pályára, és egy hatgólos meccset nyert meg (2–4).

Atalanta: a La Ligából igazoltak válogatott védőt – hivatalos

Az olasz élvonalbeli Atalanta a hivatalos honlapján bejelentette, a 2020–2021-es idényre kölcsönvette Cristiano Piccinit, a spanyol első osztályú Valencia labdarúgóját.

FFT: történelmi idény ünneplés nélkül, a vírus árnyékában

Az Atalanta első BL-szereplése során bejutott a negyeddöntőbe, de tavasszal a mulatság hangjai egy csapásra elnémultak: Bergamo a koronavírus olaszországi epicentrumává vált.

Atalanta: kölcsönvették a Juventus védőjét – hivatalos

A Bajnokok Ligája előző kiírásában a negyeddöntőig jutó Atalanta a hivatalos honlapján jelentette be, hogy két évre kölcsönvette a Juventus középhátvédjét, Cristian Romerót.

Serie A: orosz válogatott érkezett Moszkvából az Atalantához

Az orosz válogatott Alekszej Mirancsuk az Atalanta labdarúgócsapatában folytatja pályafutását – ezt pénteken jelentette be a Bajnokok Ligája legutóbbi kiírásában negyeddöntős olasz klub.

Leicester: ötéves szerződést kötöttek az Atalanta védőjével

A Leicester City átigazolta Timothy Castagnét az Atalanta labdarúgócsapatától.

Serie A: később kezdi a bajnokságot az Atalanta és az Inter

Az Internazionale és az Atalanta egy héttel később kezdi meg az olasz labdarúgó-bajnokságot, amelynek 2020–2021-es idénye szeptember 19-én rajtol.

Fradi-segítség, új szponzor, BL-menetelés: nagyban játszhat az Atalanta

A koronavírus és a gazdasági világválság árnyékában sem szünetel az átigazolási időszak, s mint 2008 óta mindig, ezúttal is megkíséreljük ráncba szedni a topligák jöttek-mentekjeit. Az ötödik hetet szokásainknak megfelelően Angliában kezdtük, Olaszországban folytatjuk, és a véletlenek különös játéka miatt az Atalanta ügyeiben is felbukkan a Ferencváros!

Atalanta: az elnök célja? Ne essenek ki a Serie A-ból!

Antonio Percassinak, az Atalanta elnökének következő idényre kitűzött célja, hogy a Bajnokok Ligájában negyeddöntős, a Serie A-ban bronzérmes labdarúgócsapata ne essen ki az olasz élvonalból.

BL: Egy kis szerencsénk is volt – Lőw Zsolt

Lőw Zsolt, a Paris Saint-Germain másodedzője szerint némi szerencsére is szükségük volt ahhoz, hogy 2–1-re legyőzzék szerdán az Atalantát a labdarúgó Bajnokok Ligája lisszaboni negyeddöntőjében.

BL: Tuchel szerint ezt a születésnapot soha nem feledik Párizsban

A labdarúgó Bajnokok Ligájában az abszolút újonc Atalanta nagyon sokáig vezetett a negyeddöntőben a sorozat egyik esélyese, a PSG ellen, de a hajrában fordítottak a párizsiak (1–2), ezzel bejutottak az elődöntőbe. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

BL: a 90. percben még az Atalanta vezetett, de kikapott a PSG-től!

A labdarúgó Bajnokok Ligájában az abszolút újonc Atalanta nagyon sokáig vezetett a negyeddöntőben a sorozat egyik esélyese, a PSG ellen, de a hajrában fordítottak a párizsiak, ezzel bejutottak az elődöntőbe.

Videó: megingott a PSG védelme, könyörtelenül kihasználta az Atalanta

Egy párizsi védelmi megingást követően Mario Pasalic szerezte meg az Atalanta vezető gólját a PSG elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőn. A mérkőzést ITT lehet élőben követni.

Videó: szemtől szemben a kapussal hibázott ziccert Neymar

Hatalmas ziccert hibázott Neymar, a PSG brazil szupersztárja az Atalanta elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő korai szakaszában. A mérkőzést ITT lehet élőben követni.