Tenisz: Djokovics visszatért, Thiem nyert, Murray kiemeltet vert meg

A világelső Novak Djokovics győzelemmel tért vissza egy hónapos kihagyás után a Tokióban zajló, kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: a háromszoros GS-győztes Kerber búcsúzott Csengcsuban

Az ötödik helyen kiemelt Angelique Kerber már az első fordulóban búcsúzott a kínai Csengcsuban zajló, 1.5 millió dollár (448.5 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornától.

Wimbledon: Federer simán a 32 között; Nadal Kyrgiost búcsúztatta

Roger Federer bejutott a legjobb 32 közé férfi egyesben a wimbledoni teniszbajnokságon, miután a 2. fordulóban három szettben, 6:1, 7:6, 6:2-re legyőzte a brit Jay Clarke-ot. A harmadik helyen kiemelt Rafael Nadal négy játszmában, 6:3, 3:6, 7:6, 7:6-ra legyőzte Nick Kyrgiost. A nőknél búcsúzott a címvédő német Angelique Kerber.

Tenisz: Plísková nyerte meg a döntőt, két férfi „elsőbálozó”

A nőknél Karolína Plísková diadalát hozta az eastbourne-i füves pályás tenisztorna: a cseh játékos a szombati döntőben két játszmában legyőzte a német Angelique Kerbert.

Tenisz: Plísková simán, Kerber meccs nélkül jutott döntőbe

A nőknél a német Angelique Kerber és a cseh Karolína Plísková játssza a döntőt az eastbourne-i füves pályás tenisztornán.

Roland Garros: a volt világelső Kerber máris kiesett

A volt világelső német Angelique Kerber már az első körben búcsúzott a francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyében a párizsi Roland Garroson. A torna ötödik kiemeltje – aki május elején bokasérülés miatt lépett vissza a madridi viadalon – vasárnap az orosz Anasztaszija Potapovával találkozott, és maradt alul két sima szettben mindössze 1 óra 13 percet követően.

Női tenisz: Azarenka először döntős a fia megszületése óta

Fia 2016 decemberi megszületése óta először jutott be WTA-torna döntőjébe Viktorija Azarenka, a fehérorosz teniszező a monterreyi kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében három szettben győzött a német Angelique Kerber ellen.

Tenisz: a szabadkártyás kanadai lett Indian Wells legjobbja

Profi pályafutása első WTA-tornáját nyerte meg a szabadkártyával induló kanadai Bianca Andreescu, aki három szettben megverte a német Angelique Kerbert az Indian Wells-i női tenisztornán.

Tenisz: az első női szabadkártyás döntős Indian Wellsben

A szabadkártyás Bianca Andreescu és a nyolcadikként kiemelt Angelique Kerber játssza a döntőt az Indian Wells-i női tenisztornán.

Tenisz: a korábbi világelső 7:5, 4:4 után játékot sem nyert

A német Angelique Kerber számára a nyolcaddöntő jelentette a végállomást a dubai kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz: Kerber sem tudta megállítani Mertenst Dohában

A román Simona Halep és a belga Elise Mertens jutott döntőbe a dohai női tenisztornán.

Aus. Open: a meglepetésember vár Nadalra; Kerber kiesett

Az amerikai meglepetésemberek napja a mai az év első Grand Slam-tornáján, az Australian Openen, ugyanis a férfiaknál a 21 éves, születésnapos Frances Tiafoe négy szettben legyőzte a bolgár Grigor Dimitrovot, és immár biztos, hogy ő lesz az egyetlen nem kiemelt teniszező a legjobb nyolc között, ahol majd a Tomás Berdychet simán felülmúló, 2. helyen rangsorolt spanyol Rafael Nadal vár rá. A hölgyeknél a szintén nem kiemelt Daniele Collins két játszmában megverte a 2016-os bajnok német Angelique Kerbert (2.).

Tenisz: a nyolc között kiesett a címvédő Sydneyben

A címvédő Angelique Kerber kiesett a nyolc közül a sydneyi kemény pályás teniszviadal női versenyében. A háromszoros Grand Slam-tornagyőztes német játékost a kétszeres wimbledoni bajnok cseh Petra Kvitová verte meg két sima szettben. A férfiaknál az első helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz játszmaelőnyről kikapott az olasz Andreas Seppitől.

Hopman-kupa: Federerék meccslabdát hárítva védték meg címüket

A Roger Federer és Belinda Bencic alkotta svájci csapat megvédte címét a Hopman-kupán, a teniszezők Perth-ben rendezett nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

Vakációzik a teniszvilág, így pihennek a legcsinosabb játékosok – képek

A női teniszezők évzáró versenye, a Bajnokok Tornája jelenleg is zajlik a kínai Csuhajban, a WTA-világbajnokságon szereplő, továbbá az alacsonyabban rangsorolt játékosok nagy része azonban már a szabadságát tölti. A legtöbb teniszező erről részletesen be is számol az Instagram-oldalán – a legjobb képekből a német Bild készített összeállítást.

WTA-vb: Kerber megszerezte első győzelmét

Az első helyen kiemelt német Angelique Kerber megszerezte első győzelmét a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, miután szerdán hatalmas csatában legyőzte a hozzá hasonlóan vereséggel rajtolt japán Oszaka Naomit.

WTA-vb: a US Open bajnoka és a wimbledoni győztes is kikapott

Kiki Bertens szetthátrányból fordítva nyerte meg az első mérkőzését a szingapúri WTA-világbajnokságon. A holland teniszező a wimbledoni bajnok német Angelique Kerbert múlta felül két óra alatt hétfőn.

Tenisz: a wimbledoni győztes szakított edzőjével

Öt nappal a szezonzáró WTA-világbajnokság előtt befejezte az együttműködést edzőjével Angelique Kerber, az idei wimbledoni teniszbajnokság női győztese.

Tenisz: Monfils rögvest kiesett; megvan Stollár ellenfele

A második helyen kiemelt Caroline Wozniacki két sima szettben legyőzte a svéd Rebecca Petersont a kínai Vuhanban zajló kemény pályás női tenisztorna keddi, második fordulójában.

Tenisz: Halep után Kerber is kijutott a szingapúri vb-re

Másodikként az idei wimbledoni bajnok német Angelique Kerber biztosította részvételét a női teniszezők október végi, szingapúri WTA-világbajnokságának egyes versenyében.