Tenisz: a vártnál tovább tart Andy Murray gyógyulása

A vártnál tovább tart a gyógyulása, ezért legkorábban márciusban teniszezik ismét a korábbi világelső Andy Murray.

Tenisz: a szurkolóknál tizenhetedszer is Federer a kedvenc

A szurkolók szavazatai alapján sorozatban 17. alkalommal Roger Federer a legnagyobb kedvenc, de elismerték Rafael Nadal és Andy Murray 2019-es teljesítményét is.

Tenisz: Andy Murray egészségesen kezdi a 2020-as idényt

Elmondása szerint egészségesen kezdi meg a 2020-as idényt Andy Murray, a britek háromszoros Grand Slam-torna-győztes teniszezője. A 32 éves játékos közölte, hosszú idő után először nem kell aggódnia a csípője miatt.

Davis-kupa: Nadal nyert, a spanyolok továbbjutottak

Rafael Nadal és Roberto Bautista Agut győzelmével a házigazda spanyol válogatott szerdán biztosította továbbjutását a tenisz Davis-kupa madridi döntőjének csoportköréből.

Davis-kupa: Djokovics és Murray is győzelemmel kezdett

A legnagyobb sztárok közül Novak Djokovics és a szintén volt világelső Andy Murray is győzelemmel kezdte meg szereplését a tenisz Davis-kupa madridi döntőjében.

Davis-kupa: Djokovics, Nadal és Murray is pályára lép a döntőben

A legnagyobb sztárok közül a világelső Novak Djokovics, valamint az egyformán korábbi ranglistavezető Rafael Nadal és Andy Murray is pályára lép a megújult tenisz Davis-kupa 18 csapatos döntőjében.

Tenisz: Andy Murray két és fél év után nyert ismét ATP-tornát

Andy Murray három játszmában (3:6, 6:4, 6:4), 2 óra 27 perces csatában legyőzte a hozzá hasonlóan háromszoros Grand Slam-bajnok Stan Wawrinkát az antwerpeni kemény pályás tenisztorna vasárnapi döntőjében, így 2017 márciusa után ismét ATP-tornát nyert.

Tenisz: két és fél év után újra döntőt játszhat Andy Murray

Stan Wawrinka és Andy Murray jutott be a fináléba a 711 ezer euró (231 millió forint) összdíjazású antwerpeni kemény pályás férfi tenisztornán.

Australian Open: Murray visszatér Melbourne-be

A háromszoros Grand Slam-bajnok Andy Murray ott lesz a januári ausztrál nemzetközi teniszbajnokság főtábláján.

Tenisz: Shapovalov lesz a címvédő Djokovics ellenfele

Denis Shapovalov lesz a címvédő és világelső Novak Djokovics ellenfele a 2. fordulóban a sanghaji, 8.3 millió dollár (2.5 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Djokovics és Murray a legjobb nyolc közé jutott

A világelső Novak Djokovics negyeddöntőbe jutott szerdán a Tokióban zajló, kétmillió dollár (610 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán. Pekingben is folytatódott a játék: csípőműtétje után először jutott ATP-versenyen negyeddöntőbe Andy Murray, miután három játszmában legyőzte honfitársát, Cameron Norrie-t.

Tenisz: Djokovics visszatért, Thiem nyert, Murray kiemeltet vert meg

A világelső Novak Djokovics győzelemmel tért vissza egy hónapos kihagyás után a Tokióban zajló, kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Cicipasz visszalépett; Seppi meccslabdákat hárított

Az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz rosszullét miatt feladta nyolcaddöntős mérkőzését a kínai Csuhajban zajló, 1 millió dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Andy Murray szabadkártyát kapott Sanghajban

A háromszoros Grand Slam-tornagyőztes Andy Murray szabadkártyával indulhat az október ötödikén kezdődő sanghaji tenisztornán. A kínai verseny szervezői csütörtökön jelentették be, hogy a csípősérülése után visszatérő brit játékos 2016 óta először lesz ott a kiemelt viadalon.

Tenisz: Murray január elseje óta először nyert meccset egyesben

Először nyert meccset egyesben januári csípőműtétje óta a britek háromszoros Grand Slam-tornagyőztes teniszezője, Andy Murray, aki a mallorcai kemény pályás challengerverseny, a Rafa Nadal Open 1. fordulójában 6:0, 6:1-re megverte a 17 éves francia Imran Sibille-t.

Tenisz: Murray 14 év után indul ismét challengeren

Andy Murray korábbi világelső teniszező 14 év után ismét challenger-tornán indul.

Tenisz: Murray az első körben kiesett Winston-Salemben

A korábbi világelső Andy Murray az első körben kiesett az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló, 807 ezer dollár (236.6 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Andy Murray elindul egyesben Winston-Salemben

Elindul egyesben a jövő heti, Winston-Salemben sorra kerülő kemény pályás tenisztornán a korábbi világelső Andy Murray.

Tenisz: Andy Murray már most az Australian Openre koncentrál

Andy Murray teniszező szerint januárban lehet ismét százszázalékos fizikai állapotban azt követően, hogy idén januárban másodszor is csípőműtéten esett át. A korábbi világelső brit játékos az ausztrál nyílt teniszbajnokság utáni operációja óta hétfő este, Cincinnatiben lépett pályára először egyesben.

Tenisz: nem jól sikerült Murray visszatérése egyesben

A francia Richard Gasquet két szettben legyőzte Andy Murrayt, a britek korábbi világelsőjét hétfőn a Cincinnatiban zajló tenisztorna férfiversenyének 1. fordulójában.