NHL: leköpte ellenfelét a Washington csatára – videó

Kirívó sportszerűtlenséget követett el Garnet Hathaway, a Washington Capitals csatára, aki az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján leköpte az Anaheim Ducks egyik játékosát.

NHL: a Capitals zsinórban negyedszer győzött, ezúttal a Calgary ellen

A Washington 0–1-ről fordítva, a Chicago hosszabbítás után győzött az amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának magyar idő szerint hétfő hajnalban lejátszott mérkőzésein.

NHL: sima fővárosi rangadó, túlórában nyert a Blues és a Ducks

A bajnoki címvédő St. Louis Blues David Perron hosszabbításban szerzett góljával 4–3-ra nyert a Columbus ellen az NHL legutóbbi játéknapján. A Blues kétgólos hátrányból harcolta ki a ráadást, amelyben végül felülkerekedett. Anaheimben és Washingtonban is rangadót játszottak, s amíg a fővárosiak hat gólt szerezve kiütötték a Buffalót, a Ducksnak Ryan Getzlaf hosszabbításos találata kellett a Vancouver felülmúlásához. Az első négy meccséből hármat elvesztő New York Islanders a Tampa Bayt megverve nyolcmérkőzésesre nyújtotta a győzelmi szériáját.

NHL: Dallas Eakins lett az Anaheim Ducks új vezetőedzője

Dallas Eakinst nevezték ki az észak-amerikai jégkorongligában (NHL) szereplő Anaheim Ducks vezetőedzőjének.

NHL: öt vereség után tudott győzni az Anaheim

Az Anaheim Ducks 2–1-re győzött a vendég Colorado ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

NHL: négy vendégsiker, csak a Calgary nyert hazai pályán

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legutóbbi játéknapján öt mérkőzést rendeztek, és csak egy hazai siker született. Egyedül a Calgary tudott nyerni pályaválasztóként 2–1-re az Anaheim ellen, a Nyugati főcsoportot vezető Flames sorozatban a negyedik sikerét könyvelhette el.

NHL: 1–4-ről fordított a Devils; megint kikapott az Anaheim

Az Anaheim Ducks hazai környezetben 3–0-s vereséget szenvedett a Boston Bruinstól, míg a New Jersey Devils 4–1-es hátrányból felállva 5–4-re legyőzte hosszabbítás után a Minnesota Wildot az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NHL: a Pittsburgh Penguins legyőzte az Edmonton Oilerst

A Pittsburgh Penguins 3–1-re legyőzte a vendég Edmonton Oilers csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai mérkőzésén.

NHL: 4–0-s záró harmad, a Pens 0–3-ról verte meg a Ducksot

A Pittsburgh Penguins háromgólos hátrányból felállva 7–4-re legyőzte idegenben az Anaheim Ducksot az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legutóbbi játéknapján.

NHL: a kétgólos előny sem volt elég a száguldó Anaheim ellen

Az Anaheim Ducks kétgólos hátrányból fordítva 4–2-re győzött a Pittsburgh Penguins vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján.

NHL: négynél jár a Ducks, szétlövés utáni Oilers-siker

Sorozatban negyedik győzelmét könyvelhette el az Anaheim Ducks, miután az NHL legutóbbi játéknapján 4–2-re nyert a Chicago Blackhawks ellen. Szétlövést követően diadalmaskodott az Oilers, míg a San Jose sima, 5–1-es sikert aratott a Carolina felett.

NHL: az idény legfurcsább védését hozta a hajnal – videó

Az Anaheim Ducks hazai jégen, szétlövést követően 2–1-re legyőzte a Nashville Predatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) kedd hajnalba nyúló mérkőzésén, ezzel lezárta a Nyugati főcsoportot vezető vendégek elképesztő idegenbeli sorozatát.

NHL: 27 éve nem látott gyenge rajt; szárnyaló Kacsák

A Boston Bruins otthon háromgólos győzelmet aratott az Ottawa Senators felett az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A győztes együttesben Patrice Bergeron háromszor volt eredményes, ráadásul egy gólpasszt is betett a közösbe.

NHL: nagy verést kapott a Pens; fordulatos meccsen Chicago-siker

A Pittsburgh Penguins saját közönsége előtt 5–1-re kikapott a Montreal Canadienstől, míg a Chicago Blackhawks hosszabbítás után 5–4-re legyőzte a St. Louis Bluest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NHL: söpréssel elődöntős a San Jose Sharks

Negyedik mérkőzését is megnyerte a San Jose Sharks jégkorongcsapata az Anaheim Ducks ellen az NHL Nyugati főcsoportjának negyeddöntőjében, így 4–0-s összesítéssel továbbjutott. A Ducks 16–4-gyel esett ki, legutóbb 1999-ben fordult vele elő, hogy söpréssel búcsúzott a rájátszásban.

NHL: irgalmatlanul nagy sebet ejtett ellenfelén a „cáparaj”

A San Jose Sharks hazai pályán nagyon megverte (8–1) az Anaheim Ducks legénységét az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásának hétfői játéknapján, így már csak egy lépés hiányzik neki a főcsoport-negyeddöntő megnyeréséhez. A másik három párban is hazai győzelem született, ezekben azonban más a képlet: az eddig nyeretlen New Jersey, Toronto, Colorado hármas tagjai szépítettek a maguk párharcában.

NHL: tíz gól Bostonban, egyre nagyobb bajban a Ducks

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának legutóbbi játéknapján kivétel nélkül azok a csapatok nyerték meg a főcsoport negyeddöntők második felvonását, melyek az első meccsen is győztek.

NHL: az Anaheim is bejutott a rájátszásba

Az Anaheim Ducks 3–1-re nyert a vendég Minnesota Wild ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának szerdai játéknapján, és biztosította a helyét a rájátszásban.

NHL: mélyről jött vissza és nyert fontos csatát az Anaheim

A harmadik harmadot még kétgólos hátrányban kezdte az Anaheim Ducks, de remekül hajrázott, és a hosszabbításban le is gyűrte egyik közvetlen riválisát, a Colorado Avalanche legénységét az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján.

NHL: több mint három meccs óta gólképtelen a kanadai csapat

Az Anaheim otthonában sem szerzett gólt a Vancouver Canucks a tengerentúli profi hokiligában, így már több mint három mérkőzés, tíz harmad óta gólképtelen a kanadai együttes az NHL-ben.