Női kosár NB I: ezúttal nagyon simán ment, döntős a DVTK

A DVTK hazai pályán 75–61-re legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I elődöntős párharcának kedd esti harmadik mérkőzésén, ezzel bejutott a fináléba.

Női kosár NB I: fantasztikus hajrával életben maradt a Győr

A Győr tetemes hátrányt ledolgozva, hosszabbítást követően 87–82-re nyert vendége, a DVTK ellen a női kosárlabda NB I elődöntőjének szombati mérkőzésén, így ebben a párharcban a keddi harmadik meccs dönt a fináléba kerülésről.

Női kosár NB I: villámrajt után DVTK-előny az elődöntőben

A női kosárlabda NB I elődöntőjének első felvonásán a DVTK hazai pályán 64–52-re legyőzte a Győrt. A kisalföldi együttes szombaton otthon javíthat az egyik fél második sikeréig tartó párharcban.

Női kosár NB I: a Sopron és a DVTK bejutott az elődöntőbe

A címvédő Sopron és a DVTK egyaránt fölényesen megnyerte a szombati mérkőzését a női kosárlabda NB I negyeddöntőjében, így továbbjutott a két nyert meccsig tartó párharcából.

Női kosár NB I: a Sopron nagyon megverte a Ceglédet, a ZTE nyert Pécsen

A címvédő Sopron idénybeli klubcsúcsot jelentő 56 pontos különbséggel, 90–34-re verte meg a Ceglédet a női kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjének első mérkőzésén. A ZTE nyert Pécsen, a Szekszárd és a DVTK megőrizte pályaelőnyét.

Női kosár NB I: a Győr simán nyert; DVTK-siker a rangadón

A Győr 74–61-re legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Diósgyőri VTK öt ponttal nyert a Szekszárd vendégeként, sikerével pedig éppen legyőzött riválisát megelőzve feljött a második helyre.

Női kosár MK: közte húsz, a DVTK-é lett a harmadik hely

A DVTK 79–59-re legyőzte a ZTE-t a női kosárlabda Magyar Kupa 2018–2019-es kiírásának harmadik helyéért vívott mérkőzésen, a Győrben zajló nyolcas döntő szombati játéknapján.

Női kosár MK: a címvédő Szekszárd a bajnok Sopronnal döntőzik

Elsőként a címvédő Atomerőmű KSC Szekszárd jutott be a női kosárlabda Magyar Kupa döntőjébe: a tolnai együttes a pénteki elődöntőben a ZTE-t verte meg tíz ponttal (74–64). A másik ágon a bajnok Sopron 21 pontos győzelmet aratott a DVTK felett az esti mérkőzésen (72–51).

Női kosár NB I: simán nyert a Sopron, fordított a Vasas

A címvédő és listavezető Sopron 93–55-re győzött vendége, az NKE-Csata ellen a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Női kosár NB I: kiütötte a Szekszárdot a Sopron

A bajnoki címvédő és listavezető Sopron hazai pályán kiütéses, 34 pontos győzelmet aratott az előző idényben döntős, jelenleg harmadik helyezett Szekszárd felett a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Női kosár Ek: „biztató” DVTK-vereség a Galatasaraytól

A DVTK szoros csata után egyetlen ponttal kapott ki a címvédő török Galatasaray vendégeként a női kosárlabda Európa-kupa nyolcaddöntőjében, a párharc csütörtöki első mérkőzésén. A Szekszárd viszont 17 ponttal szenvedett vereséget a lengyel Bydgoszcztól, a tolnai csapatnak nehéz lesz a folytatás.

Női kosár NB I: a Győr 100 pontot dobott az Újbudának

A címvédő Sopron Basket vendégként 14 ponttal legyőzte a DVTK-t a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapjának első összecsapásán, ezzel továbbra is őrzi százszázalékos mérlegét. Az Atomerőmű és a Cegléd hazai pályán tudott nyerni. A Győr 100 pontot szórva, 24 ponttal verte meg a BEAC Újbudát.

Női kosár NB I: 9 ponttal nyert a ZTE a DVTK ellen

A ZTE 80–71-re legyőzte a DVTK női kosárlabdacsapatát az élvonalbeli bajnokság alapszakaszának 12. fordulójában. A Szekszárd és a Győr is fölényes sikert aratott idegenben.

Női kosár Ek: nyert a DVTK, vereséggel búcsúzott a Győr

A DVTK hazai pályán szoros csatában 63–61-re legyőzte az olasz Reyer Veneziát szerdán a női kosárlabda Európa-kupa csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában. A Győr 78–56-ra kikapott a Gironától, így véget ért a szereplése a sorozatban.

Női kosár NB I: nehezen nyert a címvédő a fővárosban

A címvédő Sopron a vártnál nehezebben, csak hat ponttal nyert a Vasas csarnokában a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján. A találkozó legjobbja a fővárosiakat erősítő Dombai Réka volt 19 ponttal.

Női kosár Ek: továbbment a DVTK, a magyar csapatok nyertek

Győr hazai pályán a spanyol Gernikát, a Szekszárd a szlovák Rózsahegy együttesét győzte le szerdán a női kosárlabda Európa–kupa ötödik fordulójában. A DVTK 23 ponttal jobbnak bizonyult a francia Nantes-nál, és sikerével tovább is jutott a G jelű négyesből.

Női kosár NB I: a Győr hazai pályán, a DVTK idegenben nyert

A női kosárlabda NB I 8. fordulójában a Vasas Akadémia hazai pályán kikapott a DVTK-tól, míg a Győr nyert az MTK ellen.

Női kosár Európa-kupa: magabiztosan nyert Brnóban a DVTK

A DVTK 83–70-re nyert a cseh Brno vendégeként a női kosárlabda Európa Kupa negyedik fordulójában.

Női kosár NB I: negyvennel nyert a DVTK, néggyel a Szekszárd

A Szekszárd a vártnál nagyobb küzdelemben, négy ponttal győzött a vendég Győr ellen a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A DVTK az esélyeknek megfelelően simán nyert az ELTE BEAC vendégeként.

Női kosár NB I: a bajnoki döntős Szekszárd kikapott Egerszegen

A bajnoki ezüstérmes Szekszárd 75–67-re kikapott a ZTE vendégeként, míg a DVTK ötpontos győzelmet aratott Győrben (79–74) a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.