Roma: egy év után megválnak a horvát tehetségtől

Az AS Roma labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy egy évre kölcsönadta Ante Coricot a spanyol másodosztályú Almeríának.

Király-kupa: kikapott másodosztályú ellenfelétől az Espanyol

Az Espanyol idegenben 2–1-es vereséget szenvedett a másodosztályú Cádiztól a spanyol labdarúgó Király-kupa 4. fordulójában, az első mérkőzésen. Ugyanebben az időpontban az Almería a hajrában harcolta ki a 3–3-as döntetlent a Villarreal ellen.

Videó: a kapus beletalpalt a támadó arcába, megúszta lap nélkül

A spanyol másodosztályú Reus Deportiu–Almería találkozón (1–0) a vendégek kapusa, Casto egy kijövetelnél lábával arcba rúgta David Querolt, a hazaiak támadóját, akit hordágyon kellett levinni az esetet követően. Casto kapus sárga lapot sem kapott a megmozdulásáért.

Spanyolország: korábbi argentin válogatott játékos Carrillo utóda

A spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság utolsó helyén álló Almería vezetősége Néstor Gorositót nevezte ki a csapat új vezetőedzőjének. Az 51 esztendős szakember a Videoton korábbi trénerét, Joan Carrillót váltja az együttes kispadján.

Spanyolország: 9 nyeretlen meccs után menesztették Carrillót

A spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Almería csapatának vezetősége azonnali hatállyal menesztette Joan Carrillo vezetőedzőt. A Videotonnal a 2014–2015-ös szezonban magyar bajnoki címet szerző szakembert kilenc nyeretlen bajnoki mérkőzés után menesztették.

Spanyolország: a legjobbak közt, egy magyart visz a csapat?

Mint arról beszámoltunk, érdekes kampányt indított a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Almería. A spanyolok egy új játékost keresnek, aki szó szerint bárki lehet. Most szűkült a jelentkezők listája és egy magyar is eljutott az elődöntőig!

Spanyolország: megvan a spanyol klub új igazolása, Te leszel az!

Mit csinálsz 2016. január 15-én? Mit szólnál életed lehetőségéhez Spanyolországban? Érdekes kampányt indítottak, amelyben Te lehetsz a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Almería következő igazolása!

Spanyolország: Carrillo debütált, csapata kikapott és sereghajtó

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) kilencedik fordulójában a Real Sociedad idegenben 4–0-ra legyőzte a Levantét, ezzel 2011 januárja óta a legnagyobb különbségű sikerét aratta vendégként az első osztályban. A baszk csapatban Carlos Vela duplázott, és betalált Imanol Agirretxe is, aki a legutóbbi hét meccsén hatszor volt eredményes.

Spanyolország: Joan Carrillo a lovak közé csapott

A napokban vezetőedzőnek kinevezett Joan Carrillo szerdán megtartotta első edzését a spanyol labdarúgó-bajnokság másodosztályában eddig rendkívül gyengén szereplő Almería játékosainak.

Spanyolország: Carrillo az Almería új trénere – hivatalos

A várakozásoknak megfelelően Joan Carrillo veszi át a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő UD Almería kispadját – jelentette be a klub a hivatalos honlapján.

Spanyolország: az Almería megállapodott Carrillóval – sajtóhír

Egybehangzó spanyol sajtóértesülések szerint a másodosztályban szereplő Almería labdarúgócsapata megállapodott a részletekben Joan Carrillóval, így a Videoton bajnokcsapatától nyáron távozó szakember veszi át az együttes irányítását.

Spanyolország: bajnok barcást válthat Joan Carrillo

A spanyol labdarúgó-bajnokság másodosztályában szereplő Almería trénert keres, és az egyik jelölt Joan Carrillo, a Videoton korábbi vezetőedzője.

La Liga: a Barca elleni siker óta bukdácsoltak, most javítottak

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában a nyolcmeccses nyeretlenségi sorozatát megszakító Málaga 2–1-re nyert a kiesés ellen küzdő Almería otthonában. A kék-fehérek a Camp Nouban aratott 1–0-s győzelmük után sorozatban öt idegenbeli vereséget szenvedtek el, ám a tartományi rivális vendégeként véget vetettek a negatív szériának.

La Liga: a kétgólos hátrányból szerzett pont még sokat érhet

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 35. fordulójának záró mérkőzésén a kiesés elől menekülő Almería hazai pályán 2–2-es döntetlenre végzett a Celta Vigóval. A meccset mindkét csapat tíz emberrel fejezte be. A vigói együttes legutóbbi tizenegy góljából tíz a Nolito, Santi Mina páros nevéhez fűződik. Az andalúziai csapat február elseje óta csak egyszer kapott ki saját közönsége előtt.

Videó: a Real Madridnál feltalálták a szinkron bedobást

Vicces jelenet a Real Madrid–Almería spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzés második félidejéből: Fabio Coentrao és James Rodríguez egyszerre végzett el egy bedobást.

Videó: Arbeloa fejezte be az akciót C. Ronaldo helyett

Az alábbi videós összeállításban a Real Madrid–Almería spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzés góljait tekinthetik meg.

Real Madrid: Ödegaard nagy esélyt kaphat Ancelottitól

Norvég értesülések szerint Martin Ödegaard, a Real Madrid 16 éves középpályása januári érkezése óta első alkalommal tagja lehet a királyi klub első keretének egy spanyol bajnoki mérkőzésen.

La Liga: az Almería elmozdult a kiesőzónából

Az Almería 2–0-ra nyert hazai pályán az Eibar ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában, ezzel elmozdult a kieső helyekről.

La Liga: még egy Rayo-védő is betalált az Almeríának

Tovább folytatódott az Almería rossz sorozata a spanyol labdarúgó-bajnokságban a Rayo Vallecano ellen: az andalúziaiak 2–0-s vereséget szenvedtek a madridiak vendégeként, miután az első félidőben Antonio Amaya fejjel vette be a kaput, majd a 90. percben Nicolás „Miku” Fedor is betalált. Az Almería negyedik alkalommal játszott az élvonalban a Rayóval, negyedszer veszített, és harmadszor gólt sem szerzett. Az Opta statisztikája szerint egyébként a Rayo részéről Amaya az első védő a bajnokságban, akinek neve mellé gólt jegyezhettek.

La Liga: Cristiano Ronaldo haja inspirálta Messi gólját?

Mint beszámoltunk róla, az FC Barcelona 4–0-ra legyőzte hazai pályán az Almeríát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szerdai mérkőzésén. A találkozó első gólját Lionel Messi szerezte egy okos csavarással, amelynek íve egy internetes mém szerint emlékeztet a nagy rivális (és szerdán a Rayo ellen szintén betaláló) Cristiano Ronaldo frizurájára.