Tenisz: Djokovics könnyedén nyert a tokiói döntőben

A világelső Novak Djokovics nyerte meg a kétmillió dollár (610 millió forint) összdíjazású tokiói kemény pályás férfi tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben magabiztosan megverte az ausztrál John Millmant.

Tenisz: Djokovics és Millman játssza a tokiói döntőt

A világelső Novak Djokovics és az ausztrál John Millman jutott döntőbe szombaton a tokiói kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Wozniacki lesz Sevastova ellenfele a döntőben

A nőknél a volt világelső Caroline Wozniacki, a férfiaknál a grúz Nikoloz Baszilasvili jutott be másodikként a döntőbe a pekingi kemény pályás tenisztornán.

Tenisz: menetel a magyarok ellenfelének legjobbja

A vasárnap Sencsenben bajnok David Goffin bejutott a nyolcaddöntőbe a Tokióban zajló keménypályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Berdych alig kezdte el, már ki is esett Pekingben

A Pekingben zajló 2.7 millió dollár összdíjazású ATP-torna első fordulójában váratlan vereséget szenvedett Tomás Berdych, a második helyen kiemelt cseh játékost az uruguayi Pablo Cuevas győzte le két szettben, de 1:48 órán át tartó mérkőzésen.

Tenisz: Djokovics hengere; Gasquet és Dimitrov betlije

A Pekingben zajló 2.7 millió dollár összdíjazású ATP-tornán első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics magabiztos győzelemmel mutatkozott be az első fordulóban, miután kezdésként 72 perc alatt végzett az olasz Simone Bolellivel.