Tenisz: Djokovics remek játékkal elődöntős Tokióban, Goffin vár rá

Novak Djokovics mindössze három játékot vesztve, 51 perc alatt elintézte a ranglista 24. helyén álló Lucas Pouille-t a tokiói kemény pályás ATP-torna negyeddöntőjében. Pekingben az első kiemelt Dominic Thiem kiejtette a csípőműtétje óta először nyolc közé jutó Andy Murrayt.

Tenisz: Djokovics és Murray a legjobb nyolc közé jutott

A világelső Novak Djokovics negyeddöntőbe jutott szerdán a Tokióban zajló, kétmillió dollár (610 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán. Pekingben is folytatódott a játék: csípőműtétje után először jutott ATP-versenyen negyeddöntőbe Andy Murray, miután három játszmában legyőzte honfitársát, Cameron Norrie-t.

Tenisz: már a 2. fordulóban kiesett Halep Pekingben

A wimbledoni címvédő Simona Halep már a 2. fordulóban kiesett a Pekingben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

Tenisz: Fucsovics számára Fognini volt a végállomás

A Pekingben zajló, 4.6 millió dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében Fucsovics Márton két szettben vereséget szenvedett a viadal 4. kiemeltjétől, az olasz Fabio Fogninitől.

Tenisz: menetel a magyarok ellenfelének legjobbja

A vasárnap Sencsenben bajnok David Goffin bejutott a nyolcaddöntőbe a Tokióban zajló keménypályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Berdych alig kezdte el, már ki is esett Pekingben

A Pekingben zajló 2.7 millió dollár összdíjazású ATP-torna első fordulójában váratlan vereséget szenvedett Tomás Berdych, a második helyen kiemelt cseh játékost az uruguayi Pablo Cuevas győzte le két szettben, de 1:48 órán át tartó mérkőzésen.

Tenisz: Djokovics hengere; Gasquet és Dimitrov betlije

A Pekingben zajló 2.7 millió dollár összdíjazású ATP-tornán első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics magabiztos győzelemmel mutatkozott be az első fordulóban, miután kezdésként 72 perc alatt végzett az olasz Simone Bolellivel.

Tenisz: bombameglepetés - nem bírt szlovák ellenfelével Nadal

Rafael Nadal hatalmas meglepetésre három szettben vereséget szenvedett a szlovák Martin Klizantól Pekingben.

Tenisz: Djokovics már nyerő 21-nél tart Pekingben

Továbbra sem tud hibázni a pekingi férfi tenisztornán Novak Djokovics: a szerb játékos már a 21. meccsén van túl vereség nélkül a kínai fővárosban. A világelső ezúttal a kanadai Vasik Pospisil ellen jutott tovább szettveszteség nélkül, és útban van az ötödik trófeája felé a viadalon.

Tenisz: Djokovics megizzadt, S. Williams hetvenedszer nyert

Az első helyen kiemelt Novak Djokovics a vártnál ugyan nehezebben, de három szettben legyőzte Fernando Verdascót a pekingi kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében. A szintén Pekingben zajló női tornán Serena Willams begyűjtötte 70. győzelmét is 2013-ban, miután két szettben felülmúlta Marija Kirilenkót.