?>
Tenisz: Cicipaszt is megverte, Federer 15-ödször döntős Bázelben

Roger Federer két játszmában (6:4, 6:4), 1 óra 18 perces mérkőzésen legyőzte a görög Sztefanosz Cicipaszt a bázeli kemény pályás ATP 500-as tenisztorna elődöntőjében, ezzel pályafutása során 15. alkalommal bejutott a svájci viadal döntőjébe.

Tenisz: megvan Federer ellenfele a bázeli elődöntőben

A harmadik kiemelt Sztefanosz Cicipasz három játszmában legyőzte a szerb Filip Krajinovicsot a 2.2 millió euró (725 millió forint) összdíjazású bázeli kemény pályás férfi tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

Tenisz: Fucsovics a harmadik szettben feladta, Hacsanov a nyolc között Bécsben

Karen Hacsanov jutott a legjobb nyolc közé a Bécsben zajló ATP 500-as tenisztornán, miután 6:3, 3:6, 4:1-es hátránynál Fucsovics Márton feladta az orosz elleni nyolcaddöntőt.

Tenisz: Fucsovics 106 perc alatt jutott a 16 közé Bécsben

A Bécsben zajló, közel 2.5 millió euró összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton két szettben felülmúlta az olasz Lorenzo Sonegót, és bejutott a legjobb 16 közé.

Tenisz: a búcsúzó nemzeti hős bravúrja Raonic ellen

Nagy bravúrral jutott be a második fordulóba búcsúversenyén Jürgen Melzer a 2,2 millió euró (694 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Fucsovics szetthátrányról fordítva győzött

Fucsovics Márton szetthátrányból fordítva legyőzte a kanadai Felix Auger-Aliassime-t hétfőn a bécsi kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában.

Tenisz: Raonic szettelőnyről tudott elbukni Bázelben

A 2. helyen kiemelt kanadai Milos Raonic váratlanul rögtön az első fordulóban elbukott az 1.7 millió euró összdíjazású bázeli ATP-tornán. Legyőzője, a litván Ricardas Berankis szetthátrányból fordított.

Tenisz: Fucsovics a főtábla küszöbén a bécsi tornán

Vasárnapi sikerével már csak egy győzelemre van az 501 ezer euró összdíjazású, bécsi fedett pályás férfi tenisztorna jövő heti, főtáblás küzdelmeitől Fucsovics Márton.