BL: holland, belga és cseh klub jutott utolsóként a főtáblára

Az Ajax szerda este hazai pályán 2–0-ra legyőzte Thomas Doll csapatát, a ciprusi APOEL-t a Bajnokok Ligája-selejtező playoffjában, ezzel bejutott a 32 csapatos csoportkörbe. A Slavia pályaválasztóként is legyűrte a kolozsvári CFR-t, és az FC Bruges is kettős sikerrel jutott túl osztrák ellenfelén.

Az Ajax felőrölte Dollék bunkerfociját, és újra csoportkörös

Az előző idényben az elődöntőig menetelő Ajax újra bejutott a Bajnokok Ligája csoportkörébe, mivel az APOEL elleni visszavágón 2–0-ra legyőzte a korábbi ferencvárosi Thomas Doll új csapatát. A ciprusi gárda hősiesen próbált védekezni, de az amszterdamiak mindkét félidő hajrájában betaláltak.

BL: Doll szerint az amszterdami visszavágó egy döntővel ér fel

Gól nélküli döntetlent ért el a Thomas Doll vezette ciprusi APOEL az előző idényben az elődöntőig menetelő Ajax ellen a Bajnokok Ligája-selejtező playoffkörében. A Ferencváros korábbi vezetőedzője büszke játékosaira.

BL: nincs Ajax-gól Dollék ellen; hátrányban a CFR Cluj

Thomas Doll csapata, a ciprusi APOEL hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a holland Ajaxszal a labdarúgó Bajnokok Ligája playoffkörében, a párharc első mérkőzésén. A romániai CFR Cluj hazai pályán 1–0-ra kikapott a cseh Slavia Prahától.

BL: hatalmas meglepetésre elvérzett a Porto és a Celtic

A szlovéniai 3–1-es siker után hazai pályán is 3–1-re nyert a norvég Rosenborg, amely így biztosan lépett tovább a Mariborral szemben. Őrült hajrá után 3–3-ra végzett a Kádár Tamást kezdőjébe nevező Dinamo Kijev az FC Bruges ellen, így az ukrán csapat kiesett a BL-selejtezőből. A Thomas Dollt épp a Qarabag elleni, múlt heti vereséget követően kinevező APOEL 2–0-ra győzött az azeri visszavágón, így 3–2-es összesítéssel továbbjutott a playoffkörébe. Az előző idényben elődöntőig menetelő Ajax megizzadt, de kiverte a PAOK-ot. Nem jutott tovább óriási meglepetésre a Porto és a Celtic – mindketten hazai környezetben maradtak le a BL-csoportkörről.

Ciprus: Thomas Doll lett a címvédő vezetőedzője – hivatalos

A ciprusi élvonalban rekordbajnok APOEL bejelentette, Thomas Doll veszi át a csapat irányítását.

BL: a hajrában kiütötte ellenfelét, a Dinamo Zagreb lesz az FTC ellenfele

A magyar szempontból leginkább érdekes mérkőzésen a Dinamo Zagreb 3–0-ra legyőzte a Szaburtalo Tbiliszit a Bajnokok Ligája 2. selejtezőkörének visszavágóján, így a horvát csapat lesz a Ferencváros ellenfele a következő körben.

Légiósok: Balogh visszatér Palermóba – újra kölcsönadják?

Balogh Norbert kölcsönszerződése után visszatér a ciprusi APOEL-től a Palermóhoz, de az olasz média úgy tudja, hogy a szicíliai együttesnél továbbra sem biztos a jövője, és valószínűleg újra kölcsönadják.

Eurofutball: hetedszer nyert kupát az AEL Limassol

Története hetedik kupagyőzelmét aratta a ciprusi AEL Limassol labdarúgócsapata, mivel a szerdai döntőben 2–0-ra megverte az APOEL-t, amelyben ezúttal nem jutott szóhoz a magyar válogatott csatár, Balogh Norbert.

Légiósok: Egyelőre nem sokat tudok a jövőmről – Balogh Norbert

Pályafutása során először ünnepelt bajnoki címet Balogh Norbert, a ciprusi APOEL csatára, aki a több játéklehetőségben bízik, de még nem tudja marad-e Cipruson, ahova kölcsönbe érkezett, vagy vissza kell térnie az olasz Palermóhoz.

Légiósok: Balogh Norbert csapata zsinórban hetedszer bajnok

Ausztriában a súlyos térdsérülése után az edzéseket már elkezdő Szántó Tamás nem került be a Rapid Wien keretébe. A bécsiek amúgy rendkívül fordulatos meccset játszottak, a 37. és a 42. perc között szerzett gólokkal 3–0-ra elhúztak, de az Admira az 53. és 61. perc között jegyzett találatokkal egyenlített (3–3). A végszó a Rapidé volt, így a vendégek 4–3-ra nyertek.

Légiósok: Balogh csapata a 94. percben egyenlített és döntős

Balogh Norbert együttese, az APOEL bejutott a Ciprusi Kupa döntőjébe, mivel a hazai 1–0-s győzelme után idegenben 2–2-es döntetlenre végzett a Paralimnivel. A magyar légiós a kispadról nézte végig a visszavágót, amelyen bajnoki éllovas csapata a 94. percben egyenlített.

Légiósok: Nikolics megszerezte idénybeli első gólját – videó

Megszerezte idénybeli első gólját Nikolics Nemanja – a Chicago Fire magyar támadója az MLS szombati játéknapján a Toronto FC ellen volt eredményes, találata egy pontot ért csapatának, amely 2–2-es döntetlent játszott. Stieber Zoltán a kispadról nézte végig a D. C. United csúnya vereségét (0–4), az összecsapáson ráadásul brutális belépője után kiállították Wayne Rooneyt.

Légiósok: Balogh úgy érzi, az történik vele, ami Debrecenben

Balogh Norbert, a ciprusi APOEL magyar labdarúgója fittnek és elégedettnek érzi magát a szigeten, ahol ugyanúgy építheti fel magát, mint Debrecenben.

Légiósok: Balogh duplázott, az APOEL magabiztosan ment tovább

Balogh Norbert duplázott, az APOEL pedig 3–0-ra nyert a Doxa otthonában, így 5–1-es összesítéssel jutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó Ciprusi Kupában.

Videó: óriási, ahogyan Balogh Norbert előkészítette a gólt

Remek cserének bizonyult Balogh Norbert a ciprusi bajnokság legutóbbi fordulójában: a magyar támadó 0–2-nél állt be az APOEL-be a 82. percben, rögvest előkészített egy gólt, csapata pedig 2–2-re mentette az AEK Larnaca elleni rangadót.

Légiósok: Balogh először kezdett, ismét nyert az APOEL

A ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a listavezető APOEL Balogh Norberttel a soraiban 2–1-re nyert a Doxa vendégeként.

Légiósok: A Palermónál nem kaptam meg a lehetőséget – Balogh

Balogh Norbert, a ciprusi APOEL magyar válogatott támadója a Debrecen Televízió (DTV) Közügy Extra című műsorában beszélt az elmúlt időszak megpróbáltatásairól, az új csapatába való beilleszkedésről, s elmondta, csak a médiából hallott arról, hogy a nyáron állítólag a DVSC megkereste miatta a Palermót.

Légiósok: Balogh beállt, két perccel később győztes gólt szerzett

A labdarúgó Ciprusi Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Balogh Norbertet foglalkoztató APOEL hazai pályán 2–1-re legyőzte a Doxát. A győztes gólt a csereként beálló magyar támadó szerezte.

Videó: megvan Balogh Norbert első gólja az APOEL-ben

A labdarúgó Ciprusi Kupa nyolcaddöntőjében a mérkőzést végigjátszó Balogh Norbert megszerezte az első gólját az APOEL színeiben. A magyar válogatott csatár a 32. percben, gól nélküli állásnál talált be, csapata pedig végül 5–0-ra legyőzte a másodosztályú Ajía Napát, és továbbjutott a következő körbe.