?>
NB I: Igaz, hogy egy újpesti sohasem adja föl, de ma... – Rogan

Gól nélküli első félidő után a Mol Fehérvár 10 perc alatt négyet vágott az Újpest FC-nek az NB I 6. fordulójában, és bár még egy öngólt is rúgtak maguknak a vendégek, az utolsó percben legalább szépíteni tudtak. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Újpest: több játékos is elkapta a koronavírust

Az Újpest FC a hivatalos honlapján tudatta, hogy a klub több játékosa és munkatársa is megfertőződött a koronavírussal.

Újpest: szabadon igazolható lett, egy év után visszatér a grúz

Ismét az Újpest FC játékosa lett Giorgi Beridze – számolt be róla a fővárosi klub hivatalos honlapján. A 23 éves grúz szélső szerződése az előző idény végén lejárt a belga Gentnél, így szabadon igazolhatóvá vált, és a lila-fehérek ingyen szerezték meg.

Újpest: Örülni kell annak, ami adatott. Hálás vagyok – Simon Krisztián

Az Újpest 29 éves szélsője, Simon Krisztián interjút adott klubja honlapjának, ahol mesélt karrierje kezdeteiről, légióskodásról, a válogatottról és a családi példáról is.

Gyász: 53 évesen elhunyt a legendás váci csatár, Füle Antal

53 esztendősen elhunyt az egyszeres válogatott labdarúgó, a Vác FC 1993–1994-es bajnokcsapatának meghatározó játékosa, Füle Antal – tudta meg a Nemzeti Sport.

Videó: Zsóri megtaposta ellenfelét – kiállították a gólja után

Az Újpest FC–Budafok (1–1) mérkőzés végén a hazaiaktól Kire Risztevszki, a vendégektől pedig a korábban gólt szerző Zsóri Dániel kapott piros lapot. Zsóri megtaposta a földön fekvő ellenfelét, mire a macedón légiós hátra ütött, majd testtel el is lökte a csatárt. Videó!

NB I: döntetlent játszott az Újpest és a Budafok

Lendületes kezdés után Simon Krisztián találatával megszerezte a vezetést az első félidőben az Újpest a Budafok ellen az NB I 2. fordulójában, de a folytatásban a frissen beállt Zsóri Dániel kiegyenlített, így mindkét fél egy-egy pontot szerzett végül.

Nem tudta legyőzni az Újpest a Budafokot, dupla kiállítással ért véget a meccs

Felkészülés: gól a 90. percben, a Fehérvár legyőzte az Újpestet

Az egyaránt a labdarúgó NB I jövő heti rajtjára készülő Mol Fehérvár és Újpest FC szombat délelőtt a Mol Aréna Sóstóban találkozott egymással. A felkészülési mérkőzésen sokáig nem született gól, ám Armin Hodzic a 90. percben betalált, így a fehérváriak 1–0-ra nyertek. Szombat délután mind a két csapatra vár még egy edzőmérkőzés: a Fehérvár a cseh Slavia Prahával, az Újpest az MTK-val találkozik.

A 90. percben jött a gól, a Fehérvár legyőzte az Újpestet

Újpest: Nehéz előre megmondani, milyen idény vár ránk – Simon

Egyedüli vezérré válhat Újpesten Simon Krisztián, aki érzi és tudja is, hogy a Megyeri úton most sokat várnak tőle.

Újpest: egy volt tulajdonoshoz köthető „szerény nyugdíjas” követelése miatt pereskednek

A Menedzsment Fórumra hivatkozva már beszámoltunk a hírről: az Újpest FC-t versenyeztető Újpest 1885 Futball Kft-vel szemben rövid időn belül negyedszer kezdeményeztek végrehajtást. Az mfor.hu most továbbvitte a történetet: a lap a klub válaszára hivatkozva arról ír, valójában sokkal nagyobb összeget követelnek a lila-fehérektől, az ügy hátterében pedig az egyik volt tulajdonos állhat. „Szövevényes és elképesztő sztori következik offshore-cégekkel, szerény kisnyugdíjassal és bírósági perekkel” – írja az mfor.hu.

Újpest: ismét végrehajtást rendeltek el a lila-fehérek ellen

A Menedzsment Fórum beszámolója szerint végrehajtás indul az Újpest FC-t versenyeztető többségi tulajdonos, az Újpest 1885 Futball Kft.-vel szemben. Egy meg nem nevezett magánszemély 16.51 millió forintot és annak késedelmi kamatát követeli Roderick Duchatelet cégétől.

Újpest: a régi és az új címer is rajta lesz a mezen

Az NB I-ben szereplő Újpest FC a hivatalos honlapján közleményben jelezte, hogy a 2020–2021-es idényben a tradicionális UTE-címer egybeolvad a három éve bevezetett új emblémával.

Újpest: 176 centi, bajnok lett Észak-Macedóniában, most a Megyeri útra szerződhet

Újabb északmacedón futballista szerződhet az Újpest FC-hez. A helyi gol.mk beszámolója szerint a szabadon igazolható Matej Cvetanovszki a lila-fehérek kiszemeltje. A magyar csapat helyzetét ugyanakkor nehezíti, hogy Lettországból és Törökországból is érdeklődnek a 176 centis labdarúgó iránt.

Újpest: korábbi Roma-játékos az új igazolás – hivatalos

A labdarúgó NB I-es Újpest FC a hivatalos oldalán számolt be arról, hogy szerződtette Junior Tallót.

Felkészülés: két meccsen 12 MTK-gól; az Újpest kikapott a Honvéd II-től

Nem indul jól az Újpest számára a 2020–2021-es idényre való felkészülés. Az előző idényben a bennmaradást csupán az utolsó fordulóban biztosító lila-fehér együttes 2–0-s vereséget szenvedett az NB III-ra hangoló Budapest Honvéd II otthonában. A Paks ellenben magabiztos sikert ért el a labdarúgó NB II 2020–2021-es idényének rajtjára készülő Kaposvár ellen.

Újpest: Rogan korábbi csapatából igazoltak – hivatalos

Ahogyan azt szerdán előre jeleztük, az Újpest FC megállapodott a Napredak Krusevactól érkező Miroszlav Bjelossal. A 29 éves szerb középpályás a legutóbbi idényben 23 mérkőzésen hat gólt szerzett a helyi élvonalban 10. helyen végző Napredakban.

Játékossors: mégsem Cipruson folytatja a korábbi újpesti

Az Újpest korábbi labdarúgója, Jonathan Heris az előzetes hírekkel ellentétben mégsem Cipruson folytatja a pályafutását, hanem a belga élvonalban.

Újpest: a Stieber fivéreket szerződtették a lila-fehérek

A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy szerződtette Stieber Zoltánt és testvérét, Stieber Andrást.