Sportolói szépségversenyt rendezünk a női kézilabda Európa-bajnokság bő két hete alatt. Mindegyik résztvevő válogatott egy általunk kiválasztott kézilabdázóval (pontosabban annak fotóival) vesz részt a játékban. A 16 lányt párba állítottuk, és nyolc napon át megmutattuk olvasóinknak a róluk készült fényképeket.Önöknek mindössze annyi volt a dolguk, hogy szavaztak a csinosabbnak ítélt hölgyre.

A nyolc párbajgyőztest aztán újra összesorsoltuk, majd megrendeztük az „elődöntőt” is, és így jutottunk el a mai döntőkig; az egyiket a Papp László Budapest Sportarénában vívja Norvégia és Spanyolország az Európa-bajnoki trófeáért, a másikat az NSO honlapján a viadal két legszebb játékosa – a magyar válogatott és a Ferencváros irányítója, a 27 esztendős Szucsánszki Zita és a szlovák együttes magyar felmenőkkel rendelkező balátlövője, a cseh DHK Baník Mostban szereplő 22 éves Simona Szarková. 

Lássuk, ki lesz közülük a győztes, kit választanak az Nemzeti Sport Online olvasói az Eb legcsinosabb kézilabdázójának!

SZUCSÁNSZKI Zita (Magyarország)

Szucsánszki Zita (Fotó: Fotógyár/Acsai Miklós)
Szucsánszki Zita (Fotó: Fotógyár/Acsai Miklós)
Szucsánszki Zita (Fotó: Fotógyár/Acsai Miklós)
Szucsánszki Zita (Fotó: Fotógyár/Acsai Miklós)
Szucsánszki Zita (Fotó: Fotógyár/Acsai Miklós)
Szucsánszki Zita (Fotó: Fotógyár/Acsai Miklós)
Szucsánszki Zita (Fotó: Fotógyár/Acsai Miklós)



Simona SZARKOVÁ (Szlovákia)

Simona Szarková (Fotó: a sportoló Instagram-oldala)
Simona Szarková (Fotó: a sportoló Instagram-oldala)
Simona Szarková (Fotó: a sportoló Instagram-oldala)
Simona Szarková (Fotó: a sportoló Instagram-oldala)
Simona Szarková (Fotó: a sportoló Instagram-oldala)
Simona Szarková (Fotó: a sportoló Instagram-oldala)
Simona Szarková (Fotó: a sportoló Instagram-oldala)

 

 

 

Ki nyerje meg a szépségversenyt?

A szavazást lezárták.
Szucsánszki Zita (7536) 67%
Simona Szarková (3631) 33%
Összes szavazat 11167
Szavazás kezdete: 2014. 12. 21.

 

EB 2014 SZÉPSÉGVERSENY – PROGRAM
 NYOLCADDÖNTŐ
 12.07.: Aleksandra ZYCH (POL)–Lara GONZÁLEZ ORTEGA (ESP)
 12.08.: Kristina ELEZ (CRO)–Isabelle GULLDÉN (SWE)
 12.09.: Maria FISKER (DEN)–Anasztaszija PIDPALOVA (UKR)
 12.10.: Amandine LEYNAUD (FRA)–Simona SZARKOVÁ (SVK)
 12.11.: SZUCSÁNSZKI Zita (HUN)–Jekatyerina ILJINA (RUS)
 12.12.: Nadja NADGORNAJA (GER)–Cornelia GROOT (NED)

 12.13.: Stine Bredal OFTEDAL (NOR)–Adriana NECHITA (ROU)

 12.14.: Szanja DAMNJANOVICS (SRB)–Majda MEHMEDOVICS (MNE)
 NEGYEDDÖNTŐ
 12.15.: Lara GONZÁLEZ ORTEGA (ESP)–SZUCSÁNSZKI Zita (HUN)
 12.16.: Kristina ELEZ (CRO)–Cornelia GROOT (NED)
 12.17.: Anasztaszija PIDPALOVA (UKR)–Adriana NECHITA (ROU)
 12.18.: Simona SZARKOVÁ (SVK)–Szanja DAMNJANOVICS (SRB)
 ELŐDÖNTŐ
 12.19.: SZUCSÁNSZKI Zita (HUN)–Anasztaszija PIDPALOVA (UKR)
 12.20.: Kristina ELEZ (CRO)–Simona SZARKOVÁ (SVK)
 DÖNTŐ
12.21.: SZUCSÁNSZKI Zita (HUN)–Simona SZARKOVÁ (SVK)