NFL: Bradyék alaposan bekezdtek Breesék ellen; a Pittsburgh legyőzte a Minnesotát

2017.09.17. 22:26
A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) második fordulójában a New England Patriots 36–20-ra győzött a New Orleans Saints vendégeként. Tom Brady az első félidőben három touchdown-passzt adott. A Kansas City Chiefs 27–20-ra nyert a Philadelphia Eagles ellen, míg a Pittsburgh Steelers 26–9-re a Minnesota Vikings ellen.

A címvédő New England Patriots megmutatta, a nyitó fordulóban elszenvedett vereség csak egy botlás volt. Tom Brady az első két negyedben három hatpontost passzolt, a Pats pedig 30–13-ra vezetett a New Orleans Sains otthonában. Brady végül 447 passzolt yardig jutott, Drew Brees 356 yarddal és két touchdownnal zárt. A New Englandnél azonban aggódhatnak Rob Gronkowski miatt, aki ágyéksérülés miatt nem tudta végigjátszani a mérkőzést.

A Kansas City Chiefs második mérkőzését is megnyerte, miután nagy csatában legyőzte a Philadelphia Eaglest. A félidőben 6–3-ra a hazaiak vezettek, a negyedik negyedben pedig 20–20 is volt az állás. Aztán Justin Houston leütött egy passzt, Chris Jones pedig megszerezte a labdát. Ez a Chiefs-labdaszerzés alapozta meg a Kansas City győzelmet jelentő touchdownját.

A Pittsburgh Steelers könnyedén, 26–9-re legyőzte a Sam Bradford nélkül játszó Minnesota Vikingst.