Hertha: háromgólos győzelem a felkészülési mérkőzésen

2019.01.09. 17:31
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC felkészülési mérkőzésen 4–1-re legyőzte a másodosztályú Bielefeldet.

A berliniek Vedad Ibisevic góljával szerezték meg a vezetést az első félidő hajrájában, majd a szünetig nem született több gól. Szűk negyedóra telt el a második játékrészből, amikor egyenlített a Bielefeld, ám a Hertha a hajrában esélyt sem adott alsóbb osztályú ellenfelének: Pascal Köpke, Muhammed Kiprit és Davie Selke góljával 4–1 győzött Dárdai Pál gárdája.

A magyar vezetőedző fia, ifjabb Dárdai Pál – akit a német média és a barátok Palkóként különböztetnek meg édesapjától – végigjátszotta a mérkőzést, és több helyzet kidolgozásában is aktív szerepet vállalt.