Bundesliga: ötgólos meccsen a hajrában nyert a Wolfsburg

2018.12.23. 17:33
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi játéknapján a Wolfsburg idegenben 3–2-re legyőzte az Augsburgot.

A 33. percben Josuha Guilavogui szerezte meg a vezetést a vendégeknek, majd nyolc percre rá William duplázta meg a a Wolfsburg előnyét, így kétgólos vezetéssel mehettek szünetre a csapatok. Josuha Guilavogui szerezte meg a vezetést a vendégeknek, majd nyolc percre rá William duplázta meg a a Wolfsburg előnyét, így kétgólos vezetéssel mehettek szünetre a csapatok.

A második játékrészből négy perc telt el, amikor Rani Khedira révén szépítettek a hazaiak, 10 perccel később pedig már az egyenlítő gólt ünnepelhették, Sergio Cordova fejesét nem bírta védeni Casteels. A 89. percben aztán ismét betalált a Wolfsburg, Yannick Gerhardt góljára már nem érkezett válasz, így a vendégek örülhettek a három pontnak.

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ

Augsburg–Wolfsburg 2–3 (R. Khedira 49., Cordova. Ill. Guilavogui 33., William 41., Gerhardt 89.)