Ez volt a spanyol edző első kérdése Ligetvárihoz az Eb után
Rendezés:
SzuAt2020. 02. 04. 19:03
Zotya86
Ez egy nagyon érdekes kérdés.
A magyar kézi alapvetően a 2 vs. 2 re épül. A spanyol kézi előre gondolkozik. Ott megvan, hogy az őtődik passz után lesz meg a helyzet.
Zotya862020. 02. 04. 16:29
"Sokkal többet követelnek meg a játékosoktól Spanyolországban. Nemcsak azt kell tudni, mikor mit csináljak, azt is, hogy miért."
.
Ez kicsit ijesztő... Mielőtt kölcsönbe ment, azt tudta, hogy meg kell támadnia a kettes védőt, de nem tudta, hogy miért?
Ez nagyon rámutat a hazai képzés hiányosságaira.
bimmbamm2020. 02. 04. 13:12
Pedig a handicap nekik is megvolt. Nekik is egy jó spanyol edző oktatta a kézilabdát és taktikát.
Lehet, hogy az anyatejjel ők nem szívták magukba a spanyol nyelv szépségeit?
Gabee19842020. 02. 04. 12:05
Srácok, én nem teljesen értem, most akkor visszajött Veszprémbe vagy nem?Mert az egyik kérdésnél még azt írja hogy spanyolban edz, a másiknál meg azt írja hogy visszatért veszprémbe!??
nincsfoci2020. 02. 04. 12:04
A legjobb az egészben az hogy olyan helyre került ahol biztosak lehetünk benne hogy a fejlődése biztosított.
Zotya86 Ez egy nagyon érdekes kérdés. A magyar kézi alapvetően a 2 vs. 2 re épül. A spanyol kézi előre gondolkozik. Ott megvan, hogy az őtődik passz után lesz meg a helyzet.
"Sokkal többet követelnek meg a játékosoktól Spanyolországban. Nemcsak azt kell tudni, mikor mit csináljak, azt is, hogy miért." . Ez kicsit ijesztő... Mielőtt kölcsönbe ment, azt tudta, hogy meg kell támadnia a kettes védőt, de nem tudta, hogy miért? Ez nagyon rámutat a hazai képzés hiányosságaira.
Pedig a handicap nekik is megvolt. Nekik is egy jó spanyol edző oktatta a kézilabdát és taktikát. Lehet, hogy az anyatejjel ők nem szívták magukba a spanyol nyelv szépségeit?
Srácok, én nem teljesen értem, most akkor visszajött Veszprémbe vagy nem?Mert az egyik kérdésnél még azt írja hogy spanyolban edz, a másiknál meg azt írja hogy visszatért veszprémbe!??
A legjobb az egészben az hogy olyan helyre került ahol biztosak lehetünk benne hogy a fejlődése biztosított.