Női párbajtőrben és férfi kardban a csapatverseny is megkezdődik. Kövesse velünk az asszókat!

Vizes vb: könnyedén jutott a nyolc közé a női pólóválogatott

A negyeddöntőben Olaszországgal találkozik Bíró Attila csapata.

Vizes vb: szenvedve jutott tovább az Eb-győztes Hollandia női vízilabdában

A hollandok 5–4-re győztek, a negyeddöntőben a spanyolokkal találkoznak.

Vívó-vb: Nem tudom, volt-e ennél mélyebb pontja pályafutásomnak – Szilágyi

„Mintha valamiféle delíriumos állapotban, horrortörténetben lennék, amelyről nehezen hiszem el, hogy igaz.”

La Liga: a spanyol szövetség vizsgálatot indít a Barca ellen

Az Atlético Madrid hivatalos panaszt még nem nyújtott be, de az RFEF állítólag ennek ellenére is vizsgálni készül.

MLS: micsoda gólok! Ibra mesterhármasával nyert a Galaxy

A listavezető Los Angeles FC 1–0-ra még vezetett, aztán elkezdődött az Ibrahimovic-show! VIDEÓ!

DiaEuro 2019: ismét harcban Európa legjobbjai ellen

Hevesi Tamás vezetésével a cukorbetegek magyar futsalválogatottja Kijevben játszik.

Szombati sportműsor: vizes vb, vívó-vb, felkészülési meccsek

Képernyőn a magyar női vízilabda-válogatott, amely a negyeddöntőbe jutásért száll vízbe.

Ülőröplabda Eb: gyászos nap – három meccs, három vereség

A női válogatottunkat ismét legyőzték az előző három kontinensviadalon egyaránt sereghajtó horvátok.

Afrika-kupa: korai gól döntött, Algéria emelheti fel a trófeát!

Algéria labdarúgó-válogatottja nyerte meg a 2019-es Afrikai Nemzetek Kupáját, miután a kairói fináléban Bagdad Bunedzsah szerencsés, megpattanó lövésével 1–0-ra legyőzte Szenegált. Az algériai csapat 1990 után másodszor diadalmaskodott az afrikai kontinensviadalon.

NS Hosszabbítás: kőkorszaki C-csoporttól az elit-vb-ig

A Nemzeti Sport szombati melléklete, a Hosszabbítás tartalmából ajánljuk:

NB II-es felkészülés: a Szpari kikapott szaúdi ellenfelétől

Sok helyzetet kihagytak a nyíregyháziak a szlovéniai felkészülési mérkőzésen.

Légiósok: győzelemmel kezdték a bajnokságot Kleinheislerék

Szoboszlai Dominikkel a soraiban a címvédő Salzburg továbbjutott az Osztrák Kupában.

Férfi junior kézi-vb: a mieink nem bírtak a horvátokkal

A horvátok már az első félidőben 22-szer találtak be a magyar kapuba.

NB II: német klubokban is edződött, szerződtette a Vasas

A fiatal kapus télen tért haza, és most nagy örömmel írt alá az angyalföldieknek.

Szerbia: győzelemmel debütált a Topolya az élvonalban

Remekül sikerült a TSC bemutatkozása: a nyitó fordulóban 2–1-re legyőzte a belgrádi Vozsdovacot.

Kosár: 11 ponttal kikapott a magyar válogatott az U20-as Eb-n

A magyar férfi U20-as kosárlabda-válogatott a portugáliai B-diviziós Európa-bajnokságon a 9–16- helyért folyó alsóházi mérkőzésen 63–52-es vereséget szenvedett Finnországtól.

Felkészülés: a Fradi kiütötte ellenfelét, Lanzafame duplázott

Kétszer talált be Szihnyevics is a 3x30 percig tartó pénteki felkészülési mérkőzésen.

Felkészülés: Orbánék négy perc alatt hármat lőttek a Galatának

Az RB Leipzighez kapcsolódó hír, hogy hamarosan kölcsönveheti a Chelsea védőjét.