Videó: sarokkal lőtt csodagólt a dél-koreai támadó

H. D.H. D.
2020.05.10. 13:32
Pénteken – természetesen zárt kapuk mögött – rajtolt el a dél-koreai élvonalbeli labdarúgó-bajnokság. Vasárnap, a K League 1 első fordulójának záró mérkőzésén a Kangvon hazai pályán 3–1-re legyőzte az FC Szöult – többek között a sarokkal pazar gólt szerző Cso Je Vannak köszönhetően.

A vendégek az első félidőben szereztek vezetést, majd a hazaiak az 53. percben egyenlítettek. Aztán 1–1-es állásnál, a 85. percben érkezett Cso Je Van, aki sarokkal remek gólt lőtt. Két perccel később ismét betalált a Kangvon, így 3–1-es győzelemmel indította az idényt.

Cso Je Van gólja:

K League on Twitter

HIGHLIGHT | @gwfc2008 2-1 @FCSEOUL Cho Jae-wan with an outstanding goal to give Gangwon the lead! #KLeague | #K리그 | #GANvSEO https://t.co/YHztTQXtiW