Videó: a Liverpool kapusa tarolt, a Tottenham-csatár eszméletét vesztette

2016.11.10. 09:40
Vincent Janssen számára hamar véget ért a Hollandia–Belgium felkészülési mérkőzés (1–1). A Tottenham csatára Simon Mignolet-val, a Liverpool belga kapusával ütközött úgy, hogy elvesztette az eszméletét, le kellett cserélni a 26. percben.

Danny Blind, a hollandok szövetségi kapitánya a lefújást követően elmondta, Janssen az ütközés következtében elvesztette eszméletét, az esetet követő húsz percre egyáltalán nem emlékszik, minden bizonnyal agyrázkódást szenvedett. A 22 éves csatár öt percet még a pályán töltött a Mignolet-val való találkozás után.

Mellesleg Janssen két héttel ezelőtt büntetőből gólt lőtt Mignolet-nak a Liverpool–Tottenham (2–1) Ligakupa-találkozón.