KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB II
7. FORDULÓ

17.30: Soroksár–Csákvár
17.30: Budaörs–Vác
17.30: Cegléd–Mosonmagyaróvár
17.30: Szeged 2011–Siófok
17.30: Dorog–Nyíregyháza Spartacus
17.30: Kisvárda–Békéscsaba
18.30: Balmazújváros–ZTE (Tv: M4 Sport)
19.00: Kozármisleny–Soproni VSE
19.00: Szolnok–Cigánd
19.00: Puskás Akadémia–SZEOL

NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.00: Tállya–Újpest II
17.30: MTK II–Tiszaújváros
17.30: ESMTK–DVTK II
17.30: DVSC-DEAC–Putnok
KÖZÉPCSOPORT
17.00: Békéscsaba II–Dunaújváros
17.30: Dunaharaszti–Dabas-Gyón
17.30: Paks II–Ferencváros II
17.30: FC Dabas–Méhkerék
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–III. ker. TVE
11.00: Gyirmót II–Veszprém
17.30: Diósd–Bp. Honvéd-MFA
17.30: Komárom–Videoton II

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
Selejtező, 9. csoport, 3. forduló

15.30: Ferencváros–Hibernians (máltai)
15.30: Twente Vrouwen (holland)–Konak Belediyespor (török)

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ

14.30: West Bromwich Albion–Middlesbrough (Tv: Spíler Tv)
17.00: Manchester City–West Ham United (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ

15.30: Hertha–Freiburg (Tv: Eurosport2)
17.30: Hoffenheim–RB Leipzig (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ

18.00: Internazionale–Palermo (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Cagliari–Roma
20.45: Crotone–Genoa
20.45: Fiorentina–Chievo
20.45: Sampdoria–Atalanta
20.45: Sassuolo–Pescara
20.45: Torino–Bologna (Tv: DIGI Sport2)
20.45: Udinese–Empoli

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ

18.15: Las Palmas–Granada (Tv: Sport1)
18.15: Alavés–Sporting Gijón
20.15: Athletic Bilbao–Barcelona (Tv: Sport1)
22.15: Villarreal–Sevilla (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ

15.00: Bordeaux–Nantes (Tv: DIGI Sport2)
17.00: Saint-Étienne–Toulouse (Tv: DIGI Sport2)
20.45: Monaco–PSG (Tv: DIGI Sport1)

 

TOVÁBBI FUTBALLKÖZVETÍTÉSEK

Belga bajnokság
14.25: FC Bruges–Standard Liege (Tv: DIGI Sport1)
17.55: Anderlecht–Gent (Tv: DIGI Sport3)

MLS
20.30: New York Red Bulls–New England Revolution (Tv: Eurosport1)
23.00: Portland Timbers–Seattle Sounders (Tv: Eurosport1)


TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK

AMERIKAI FUTBALL
19.00: NFL, előszezon, Minnesota Vikings–San Diego Chargers (Tv: Sport2)
22.00: NFL, előszezon, Houston Texans–Arizona Cardinals (Tv: Sport2)
hétfő 2.00: NFL, előszezon, Jacksonville Jaguars–Cincinnati Bengals (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
  9.00: GP3 Belga Nagydíj, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.00: Eurocup, Formula Renault 2.0, 2. futam, Le Castellet (Tv: Eurosport2)
11.30: Porsche Szuperkupa, Belgium (Tv: Eurosport1)
12.15: Blancpain Sprint Series, Hungaroring (Tv: Eurosport1)
13.30: Formula–1, Belga Nagydíj, futam (Tv: M4 Sport)
16.45: Kamion Európa-bajnokság, Hungaroring (Tv: M4 Sport)
20.00: NASCAR, Michigan International Speedway (Tv: DIGI Sport3)

JÉGKORONG
16.00: Bajnokok Ligája, JYP–Linköping (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.00: spanyol körverseny, 9. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
13.15: Kanizsa-kupa, a 3. helyért (Tv: Sport1)
15.15: Kanizsa-kupa, döntő: Mol-Pick Szeged–Breszt (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
13.00: Motokrossz-vb, MX2, 1. futam, Assen (Tv: Eurosport2)
14.00: Motokrossz-vb, MXGP, 1. futam, Assen (Tv: Eurosport2)

PARALMIPIA
11.00: Paralimpiai eskütétel (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)