FUTBALLPROGRAM 

NB II
18. FORDULÓ
13.00:
Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr
13.00: Szolnoki MÁV FC–Budaörs
13.00:
Vác FC–Nyíregyháza Spartacus
13.00: Ceglédi VSE–Soroksár
13.00: BFC Siófok–Szeged 2011-GA
13.00: Kisvárda–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
16.00: Békéscsaba–Dorogi FC
16.00: Csákvár–Kazincbarcika
16.00: Zalaegerszegi TE FC–Soproni VSE
16.00: ETO FC Győr–Mosonmagyaróvári TE

NB III
15. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
MTK Budapest II–Gyöngyösi AK
13.00: Diósgyőri VTK II–Debreceni EAC
13.00: Jászberényi FC–ESMTK
KÖZÉP-CSOPORT
13.00:
SZEOL SC–FC Dabas
13.00: Hódmezővásárhely–Rákosmente KSK
13.00: Paksi FC II–Makó FC
13.00: Bp. Honvéd-MFA–Mórahalom VSE
NYUGATI CSOPORT
13.00: Érdi VSE–Videoton FC II
13.00:
Pápai Perutz FC–Gyirmót FC Győr II
13.00: Dunaharaszti MTK–FC Ajka
13.00: BKV Előre–III. kerületi TVE
13.00: Veszprém–Puskás Akadémia FC II

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
17.00:
Watford–West Ham United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
15.00:
Caen–Nice (Tv: Digi Sport3)
17.00:
Lyon–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
21.00:
Bordeaux–Marseille (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30:
Schalke 04–Hamburg (Tv: Eurosport2)
18.00:
Werder Bremen–Hannover (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12.30:
Crotone–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Benevento–Sassuolo
15.00:
Sampdoria–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00:
SPAL–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Torino–Chievo
15.00:
Udinese–Cagliari
20.45:
Internazionale–Atalanta (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
12.00:
Málaga–Deportivo La Coruna
16.15:
Espanyol–Valencia (Tv: Sport2)
18.30:
Las Palmas–Levante
20.45:
Athletic Bilbao–Villarreal (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
11. FORDULÓ
19.00:
Chicago Bears–Detroit Lions              
19.00:
Cleveland Browns–Jacksonville Jaguars        
19.00:
Green Bay Packers–Baltimore Ravens           
19.00:
Houston Texans–Arizona Cardinals  
19.00:
Minnesota Vikings–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)          
19.00:
New Orleans Saints–Washington Redskins  
19.00:
New York Giants–Kansas City Chiefs          
19.00:
Miami Dolphins–Tampa Bay Buccaneers     
22.05:
Los Angeles Chargers–Buffalo Bills              
22.25:
Denver Broncos–Cincinnati Bengals             
22.25:
Oakland Raiders–New England Patriots (Tv: Sport2)       
hétfő, 2.30:
Dallas Cowboys–Philadelphia Eagles

CURLING
Európa-bajnokság, St. Gallen
Női csoportmérkőzés
  9.00:
Németország–Svájc (Tv: Eurosport2)
  9.00:
Csehország–MAGYARORSZÁG
19.00:
Svájc–MAGYARORSZÁG
Férfiak, B-divízió
12.00:
Lettország–MAGYARORSZÁG

GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Stavanger

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa
3. kör, E-csoport, 3. forduló
16.00:
Grenoble Bruleurs de Loups (francia)–Nomad Asztana (kazah)
20.00: DVTK Jegesmedvék–Ritten Sport (olasz)
Erste Liga
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–ASC Corona Brasov (romániai)
18.00: Ferencvárosi Torna Club–EV Vienna Capitals (osztrák)
EBEL
17.30:
EC VSV (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
23.00:
Carolina Hurricanes–New York Islanders (Tv: Spíler Tv)
hétfő, 2.00: Anaheim Ducks–Florida Panthers (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
21.00:
Hatnapos verseny, Belgium (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
6. FORDULÓ, C-CSOPORT
15.00:
Larvik (norvég)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
8. FORDULÓ, A-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, 1. MÉRKŐZÉS
12.30:
Granollers (spanyol)–Balatonfüredi KSE
13.00: Grundfos Tatabánya–Chambéry (francia) (Tv: Sport1)
19.00: CYEB Budakalász–Helvetia Anaitasuna (spanyol) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Kastamonu Belediyesi GSK (török)–Váci NKSE
18.15: Debreceni VSC–SCM Craiova (román) (Tv: Digi Sport2)
Női NB I
18.00:
Vasas SC–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Egis Körmend–Szolnoki Olaj KK (Tv: M4 Sport)
Női NB I
18.00:
Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd

LÓSPORT
10.30:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
13.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I
15.00:
PTE-PEAC–Dunaferr SE
16.00: MÁV Előre SC–Pénzügyőr SE
16.00: MAFC-BME–DEAC
16.00: Sümegi RE–Vegyész RC Kazincbarcika
17.00: HÉP-Kecskeméti RC–FINO Kaposvár SE
Női NB I
A-csoport
18.00:
Penta Gödöllői RC–Linamar-Békéscsabai RSE
B-csoport
17.00:
TFSE–1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
17.00: Fatum-Nyíregyháza–Palota
17.00: MTK Budapest–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
  6.00:
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Szöul (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
14.45:
Világkupaverseny, Wisla (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
10.15:
Világkupaverseny, Innsbruck, férfiak, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.15: Világkupaverseny, Innsbruck, férfiak, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.45: Világkupaverseny, Innsbruck, csapat, váltó (Tv: Eurosport1)

TENISZ
18.50:
ATP-világbajnokság, London, döntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
10.30:
Rövid pályás világkupaverseny, Szingapúr, 2. nap (Tv: Sport2)