FUTBALLPROGRAM 

NB II
17. FORDULÓ
13.30: Budaörs–Vác FC
13.30: Budafoki MTE–Szolnoki MÁV FC
13.30: Szeged 2011-GA–Kisvárda
13.30: Kazincbarcika–BFC Siófok
13.30: Soroksár–Csákvár
13.30: Dorogi FC–Ceglédi VSE
14.30: Soproni VSE–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
16.00: MTK Budapest–Zalaegerszegi TE FC
16.00: Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba
16.00: Gyirmót FC Győr–Mosonmagyaróvári TE

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.30: Tállya–Diósgyőri VTK II
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: FC Dabas–Pécsi MFC
NYUGATI CSOPORT
13.00: Gyirmót FC Győr II–Csorna
13.00: Puskás Akadémia FC II–Érdi VSE
13.30: Videoton FC II–Pápai Perutz FC

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.30:
Haladás Viktória–ETO FC Győr
17.00: Újpest FC–Ferencváros

VB-PÓTSELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA
VISSZAVÁGÓ
18.00:
Svájc–Észak-Írország (Tv: Sport2)
20.45: Görögország–Horvátország (Tv: Sport2)

VB-SELEJTEZŐ
AFRIKAI ZÓNA
6. FORDULÓ
E- CSOPORT
15.30:
Kongó–Uganda
16.30: Ghána–Egyiptom

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.45:
világkupa-verseny, Levi, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.45: világkupa-verseny, Levi, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
10. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–New Orleans Saints (Tv: Sport1)      
19.00:
Chicago Bears–Green Bay Packers     
19.00:
Detroit Lions–Cleveland Browns       
19.00:
Indianapolis Colts–Pittsburgh Steelers           
19.00:
Jacksonville Jaguars–Los Angeles Chargers  
19.00:
Tampa Bay Buccaneers–New York Jets         
19.00:
Tennessee Titans–Cincinnati Bengals             
19.00:
Washington Redskins–Minnesota Vikings     
22.05:
Los Angeles Rams–Houston Texans              
22.25:
Atlanta Falcons–Dallas Cowboys (Tv: Sport1)       
22.25:
San Francisco 49ers–New York Giants        
hétfő, 2.30:
Denver Broncos–New England Patriots

FORMULA–1
17.00:
Brazil Nagydíj, Sao Paulo, futam (Tv: M4 Sport)

GYORSKORCSOLYA
9.00: olimpiai kvalifikációs világkupa, Heerenveen

JÉGKORONG
Válogatott felkészülési torna, Tüskecsarnok
14.30:
Lengyelország–Olaszország
18.00: Japán–MAGYARORSZÁG
NHL
hétfő, 4.30:
Los Angeles Kings–San Jose Sharks (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
16.00:
pályakerékpáros világkupa-verseny, Manchester (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, 1. MÉRKŐZÉS
14.30:
Váci NKSE–Kastamonu Belediysi GSK (török) (Tv: Sport1)
Férfi NB I
17.00:
Ferencvárosi TC–Csurgói KK
18.00: Grundfos Tatabánya KC– Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Dabas KC–B.Braun Gyöngyös
Bundesliga
15.00:
Göppingen–Magdeburg (Tv: Digi Sport3)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
19.30:
Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK (Tv: M4 Sport)
Spanyol ACB-liga
18.30:
Real Madrid–Barcelona (Hanga Ádám)

LÓSPORT
10.30:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
13.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
10.45:
Moto3, Valenciai Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
12.05: Moto2, Valenciai Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
13.30:
MotoGP, Valenciai Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

RÖPLABDA
Férfi NB I
15.00:
Dunaferr SE–MÁV Előre SC
17.00: FINO Kaposvár SE–MAFC-BME
17.30: DEAC–PTE-PEAC
18.00: Pénzügyőr SE–Szolnoki Röplabda Akadémia
Női NB I
A-csoport
18.00:
UTE–Budaörsi DSE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
7.00:
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Sanghaj (Tv: M4 Sport)

TENISZ
12.00: Fed-kupa, döntő, Minszk
(Tv: Digi Sport1)
Fehéroroszország–Egyesült Államok 1–1
12.00: Arina Szabalenka–CoCo Vandeweghe
13.30:
Aljakszandra Szasznovics–Sloane Stephens
15.00: Vera Lapko, Lidszija Maroszava–Shelby Rogers, Alison Riske
Szombaton
Aljakszandra Szasznovics–CoCo Vandeweghe 4:6, 4:6
Arina Szabalenka–Sloane Stephens 6:3, 3:6, 6:4

ATP-világbajnokság, Boris Becker-csoport, 1. forduló, London
15.00: 
Roger Federer (svájci, 2.)–Jack Sock (amerikai, 8.) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Alexander Zverev (német, 3.)–Marin Cilic (horvát, 5.) (Tv: Digi Sport1)